Rcon.Ucoz 15:52 - 18 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Sloturi Server - Rcon.no-ip.org » -=DeathStrike=- | krogh
-=DeathStrike=- | krogh
kroghData: Vineri, 06 Februarie 2009, 10:36 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 10
Status: Offline
*Nick: -=DeathStrike=- | krogh
*Y!M: scarface_ini
*Locul in top: 110
*Joc pe server cam de 2-3 saptamani.
*Steam OFF (Joc counter strike de aproximativ 9 ani, nu-mi arde de coduri & stuff)
*Vreau slot pentru ca imi place mult serverul pentru ca este de GG (GunGame ) si prind momente cand este full.

Added (2009-02-06, 11:36 Am)
---------------------------------------------
Raspunde si mie cineva la cerere?


Unii spun ca viata e o lupta dar foarte rar aud pe cineva care sa fie sigur ca a castigat sau a pierdut.
 
GroparuData: Vineri, 06 Februarie 2009, 11:34 | Mesajul # 2
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
eu sunt adeptu ca daca vrei sa primesti slot trebuie sa fi bun si ca sa fi bun trebuie sa fi in top15 + ca acuma sunt 22 de sloturi pe server deci eu sunt contra

viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
deCartierData: Vineri, 06 Februarie 2009, 12:22 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
eu nu te-am vaz pe sv numai akm 2 zile nu 2 sapt cum zici u si joc zilnic f mult
deci Contra


 
aldisData: Vineri, 06 Februarie 2009, 12:39 | Mesajul # 4
Super-Membru
Grup: Blocati
Mesaje: 86
Status: Offline
krogh Mai Ai Rabdare si tu Vrei Ashe ain 2,3 zile slot ..pff tre sa ai rabdare vb lu mario intra si uh macar o data in top15

Counetr Strike Is Mi Life
 
kroghData: Vineri, 06 Februarie 2009, 12:40 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 10
Status: Offline
Gropare intre timp am ajuns pe 35. Si oricum personal zic ca joc destul de bine. Intreaba-l pe zimmerman (il stiu dupa ID) de cate ori mi-a facut poze. wink Voi intra in top15 si ma voi mentine acolo. wink So Don't Worry. biggrin

Unii spun ca viata e o lupta dar foarte rar aud pe cineva care sa fie sigur ca a castigat sau a pierdut.

Mesaj editat de krogh - Vineri, 06 Februarie 2009, 12:57
 
S3rGiuData: Vineri, 06 Februarie 2009, 13:26 | Mesajul # 6
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
aia ramane d vazut man dak intri....dak iti faci aluzii k jucatorii d aici st aja d slabi incat u sa ajungi in top15 te inseli....st jucatorii kre iti pot tine piept oricand si nu e aja usor...eu unu ma asigur k nu ma poti lua in top :P....si k sa sti st d 2 ori acolo.....inceark sa reusesti o performanta k a mea si apoi mai vb....aaa si apoi io nu te-am vazut never pe sv deci qm au zis toti cei dinaintea mea CONTRA devil devil devil devil devil devil evil :evi: ......

Added (2009-02-06, 2:26 Pm)
---------------------------------------------
P.S: aldis cf man ma incurci q groparu =))=)))....


CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
GroparuData: Sambata, 07 Februarie 2009, 08:24 | Mesajul # 7
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
deci -=DeathStrike=- | krogh daca o sa ajungi in top 15 si te vad pe server eu sunt primul care o sa fiu pro dar momentan sunt contra ca nu putem sa dam sloturi la toti care vin si joaca 2 zile pe server + ca acuma is 22 de sloturi
eu nu castig si nici nu pierd nimc daca tu sau alti nu luati slot


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Sloturi Server - Rcon.no-ip.org » -=DeathStrike=- | krogh
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis