Rcon.Ucoz 12:21 - 23 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » Cerere Admin!
Cerere Admin!
octavhData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 09:19 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 11
Status: Offline
1.nick:octav
2.justme_octav91
3.pe 39:)
4.de vineri 30.01.2009 -vreo 5zile..si o sa joc in continuare pt ca joc de placere
5.off
6.-
7.deoarece sunt impotriva codatilor si de cand joc mi s-a intamplat de multe ori sa existe odati pe sv chiar si care injurau si nu puteam sa le fac nimic deoarece nici nu era nici un admin pe sv in acel moment si nu e permisibil k niste codari care habar nu au sa joace counter sa strice frumusete de server:(
8.am observat postul :dam admine gratis contacctati siteul rcon si faceti cerere si cred k dak esti un jucator bun si vrei sa te tii de treaba sa ai grija de sv meriti acesc lucru!
astept raspunsul dvs! respect respect


Get Rich Or Dye Triyng
 
JaCkaLData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 09:31 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 13
Status: Offline
pai nu stiu daca iti da ca si io am facut cerere inaintea ta si nu mai sunt locuri

DOn't Cheat,kill fair
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » Cerere Admin!
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis