Rcon.Ucoz 14:41 - 04 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » 1NoViC3 (cerere admin)
1NoViC3
Prof_JuDoKData: Miercuri, 06 Mai 2009, 10:39 | Mesajul # 16
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
nu cont dp c ora cont sa ai grija d el cat potzi wink ;)

☻/
/▌
/ \

 
ScorpionData: Miercuri, 06 Mai 2009, 11:46 | Mesajul # 17
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
parerea mea ar fii sa ii dati adminul lui nemesis ca ala ii de forma pe serv nu face nimik decat sa joace adminul lui cred ca ii pentru lag ca nu am vazut sa il foloseasca nici macar un kick asa ca mai bine un admin inovice si un slot nemesis ala sau cum vreti parerea mea
tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue


i love my people :))))))
 
1NoViC3Data: Vineri, 21 August 2009, 14:07 | Mesajul # 18
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
BAIETI..dezastru, de miercuri incep curatenia in apartamet. Deja imi string de 2 zile lucrurile. Din pacate nu voi mai putea juca deloc (asta n-ar fi chiar asa o problema) iar ca spec numai de la servici..pina in ora 4 (daca m-ar vedea sfefu..m-ar beli). Sper ca renovarea sa nu dureze mai mult de o luna..o luna jumate..da cu mesterii nostri orice e posibil.

Added (21-August-2009, 3:07 Pm)
---------------------------------------------
URAAA.. minunea s-a intimplat..am terminat curatenia in apartament. Deacum intru la joc..si nu numai. Cu mici pauze voi fi prezent mai tot timpul ptr ca sunt si in concediu.


hello !!
 
DacData: Vineri, 21 August 2009, 15:28 | Mesajul # 19
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 37
Status: Offline
bine ai (re)venit Novice...hai la joc!

Dac
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » 1NoViC3 (cerere admin)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis