Rcon.Ucoz 15:37 - 26 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Cos de Gunoi » Resturi - Nefolositoare » ban dat de 7up degeaba (by Krimoral)
ban dat de 7up degeaba
WolfyData: Marti, 16 Decembrie 2008, 20:54 | Mesajul # 16
Grup: Şterse





dar ma scuzati domnul krimoral daca vreti sa o luam asa.Eu ma referam ca aveti gura cam mare si puteti stresa unele persoane.Si dupa cum vedeti in regulament nu aveti voie sa comentati excesiv pe server.Acum sper ca mam exprimat destul de politicos pentru cerintele dumneavoastra

P.S: Daca ma mai enervezi iti dau io ban pe toate ipurile

Mesaj editat de Wolfy - Marti, 16 Decembrie 2008, 21:00
 
krimoralData: Marti, 16 Decembrie 2008, 21:49 | Mesajul # 17
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
hai nu zau ..... chiar te rog sa banezi toata clasa de ip`uri ... vrei sa iti zic si care sunt?

E TOT RDS`ul DIN IASI ....... si tin sa precizez faptul ca purtarea mea pe server, comportamentul la care te referi, nu a fost in nici un caz ofensiv la adresa nici unui admin.

Se pare k acest topic al meu se duce in offtopic... ce zici daca il lasam pe rcon sa decida care este masura/masurile ce trebuie impuse cu privire la actiunile adminului 7up asupra mea ... si anume ... ban fara poze sau demo.


asfasdf
 
rconData: Marti, 16 Decembrie 2008, 22:40 | Mesajul # 18
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Ok sa intervin si eu k dupa cum observ este o cerere deci in primul rand :

1: Nu incepem sa ne aruncam in jargoane unu fata de altul (BA IO SANT MAI SMECHER K TINE.. ETC.. )
2: Nu trebuie sa ne laudam k avem ip dinamic (banul pe toata clasa de ip_uri este ceva de genul 78.123.0.0 0 si gata terminam smecheria ..dar nu trebuie neaparat ! )
3: Poate k adminul respectiv a gresit se mai intampla crede-ma dupa cateva ore de jok cu multi codati vine unul k tine si joaka poate mai bine (la sonor) si na se mai intampla (posibil sorry).

Adminul respectiv pt toata lumea este vechiul [R]Engl3zu restul (No Comment)


 
krimoralData: Marti, 16 Decembrie 2008, 22:42 | Mesajul # 19
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
eu am vrut numai sa atrag atentia asupra faptului in sine... e adevarat... greseala omeneasca este cel mai des lucru intalnit...

daca se poate inchideti topic`ul ... Ms


asfasdf
 
rconData: Marti, 16 Decembrie 2008, 22:53 | Mesajul # 20
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
npc ..

 
Forum » Cos de Gunoi » Resturi - Nefolositoare » ban dat de 7up degeaba (by Krimoral)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis