Rcon.Ucoz 13:17 - 18 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » UNBAN DeeJaY * OvY (unban)
UNBAN DeeJaY * OvY
DeeJaYData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 23:29 | Mesajul # 1
-Manager-
Grup: Membru
Mesaje: 171
Status: Offline
te rog frumos daca imi poti scoate si mie banul..am vorbim pe mess ti`am explicat tot..

ip : 79.119.241.9

Merci


Dimineata cand ma trezesc... ma trezesc cu frica
Ca gaborii ar putea sa vina sa ma ia la circa
Asta este lumea oamenilor cu multi bani...
 
S3rGiuData: Joi, 05 Februarie 2009, 11:56 | Mesajul # 2
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
ovy erai foarte aproape de unban dar pentru comportamentul si limbajul tau(11:45 Pm [Ip: 79.119.241.9]DeeJaY * OvY
ba care a fost nesimtitu care mia dat ban asa aiurea:|nu mia facut nici poze nici nimik ban direct..ba da voi santeti:| ...vedeti ca joaca omu bine si dati bani..rcon te rog frumos scoate`mi si mie banu ca miau dat ban si nu mi`au facut nici poze nimik..ce inseamna asta?am bagat si id`ul rcon27 in lista..ms ...si sa mi se zica si mie care a fost asta asa baiat si mia dat ban aiurea) aqm ban-ul va ramane din ordinele celor d sus si u poate vei primii unban knd iti vei skimba atitudinea....


CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
GroparuData: Joi, 05 Februarie 2009, 19:04 | Mesajul # 3
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
da dc a luat atunci ban?

viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea

Mesaj editat de Groparu - Joi, 05 Februarie 2009, 19:36
 
udyData: Joi, 05 Februarie 2009, 21:00 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
ptr coduri gropare ptr coduri

ioooooooo
 
DeeJaYData: Joi, 05 Februarie 2009, 21:30 | Mesajul # 5
-Manager-
Grup: Membru
Mesaje: 171
Status: Offline
mario in primul rand..mi`am cerut scz pentru expresia aceea chiar dupa ce am folosito..si ban am luat degeaba..pentru ca nu aveam couri..nu mi sau facut nici poze nici nimik..am luat ban dintro data asa ..am vorbim cu udy si cred ca am lamurit tot..i`am explicat tot..si cred ca si voua vi se mai intampla sa dati un hs asa aiurea..sau sa va acuze altii ca aveti coduri..eu cred ca am lamurit cu udy cand am vb cu el..si..nuj ..fac orice sa va dovedesc ca n`am coade..si asta poate sa vo spuna si [R]dNy ca ma cunoaste de ani intregi...si daca vrei vreun meci 1-1 joc oricand..ms prt intelegere..bafta !

Dimineata cand ma trezesc... ma trezesc cu frica
Ca gaborii ar putea sa vina sa ma ia la circa
Asta este lumea oamenilor cu multi bani...
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » UNBAN DeeJaY * OvY (unban)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis