Rcon.Ucoz 20:46 - 25 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Unban Va Rog (Unban Va Rog)
Unban Va Rog
DosarData: Joi, 19 Februarie 2009, 09:45 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 6
Status: Offline
salut ip meu este 79.117.255.6 si am luat ban in data de 18 febr ptr k am folosit cod cand am intrat pe server erau 6 playeri codati si am intrat si eu cu speed k sa ii fac sa iasa k nu era admin on pe server,dupa ce s'a schimbat harta au intrat toti pe server,prof_judok si alti admini si am scris pe server,am intrebat unde au fpst adminii ptr k au fost unii cu coduri.apoi am jucat in continuare fara cod cateva harti dupa care X-ul m'a banat fara motiv,fara sa ceara poze fara nimic.a zis k m'a vazut el pe alt server de'al lui cu cod dar asta e irelevant ptr k oricine poate intra cu numele meu.numele folosit pe server este DoSaR.PeNaL si as vrea si eu unban.ma joc zilnic pe server si joc de vreo 2 luni pe el.va rog frumos unban.Va rooog! wacko poze nu pot atasa ptr k nu am facut si nici nu mi'a facut adminul poze :| bafta si sper sa fiu debanat

Dosar
 
kytantonyData: Joi, 19 Februarie 2009, 09:54 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
deci dosare e un inceput....in primul rand dk vrei sa fi debanat faci cerere nu scri in mesaje scurte pe homepage....al doilea rand NU FOLOSESTI CODURI deloc...nu conteaza ca sunt alti....dk erai inscris pe forum si intrai mai des vedeai ca am facut cateva topikuri speciale ptr codati sau ptr ceii care vor sa ajute admini dk nu sunt.....u trebuia sa faci un demmo(te pui pe spect si te pui pe jucatorul care zici u ca are cod apoi scri in consola record nume dupa care incepe demmo si se das la un admin apoi)...in al treilea rand se ia ip si nikul cu comanda amx_showip care nu trebuie sa fi admin ca sa ti-o arate tot din consola...eu faceam chestiile astea inainte sa fiu admin....asa ca exista multe soluti ca sa nu scapi de codati si fara codurile tale infecte...acuma x deci ptr ca eu unul nu stiu ce sa zic.....eu sunt deocamdata impotriva...pare rau

veghez din lumea de dincolo....
 
DosarData: Joi, 19 Februarie 2009, 10:49 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 6
Status: Offline
man de intrat oricum mai pot intra de pe laptop sa joc dar nu mai pot juca de acasa,si fata de altii eu am fost sincer cu voi,nu am cerut admin si nici slot vreau doar sa joc pe server cu voi smile sa ma distrez k e misto serverul

Dosar
 
kytantonyData: Joi, 19 Februarie 2009, 11:02 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
dupa cum ziceam X decide..... cool

veghez din lumea de dincolo....
 
DosarData: Joi, 19 Februarie 2009, 13:42 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 6
Status: Offline
si cum iau legatura cu el? biggrin

Dosar
 
kytantonyData: Joi, 19 Februarie 2009, 14:51 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
o sa citeasca el mai mult ca sigur...deci cum ziceam rabdare ca nu se inchide serverul angry

Added (2009-02-19, 3:51 Pm)
---------------------------------------------
mai dosare dar u cum dracu ceri unban cand eu vad acuma ca u esti pe server....si mai si vb in homepage cu 3 ip diferite...cum??????u crezi ca lumea e proasta mah si suntem admini de 3 in 1?????? angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry


veghez din lumea de dincolo....
 
CiTa_ZaPacItAData: Joi, 19 Februarie 2009, 15:00 | Mesajul # 7
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
si de cand dak sunt codatzi pe server trb sa bagi si u cod sau altele...dak`r face totzi asa ce ar mai fi, nu`s admini hai la cod totzi...banu sa ramana permanent

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
udyData: Joi, 19 Februarie 2009, 15:22 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
are ban pe toate ip cu care intra si voi evea grija sa mai ia promit ce copii strikati

ioooooooo
 
DosarData: Joi, 19 Februarie 2009, 15:26 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 6
Status: Offline
v'am explicat k nu folosesc coduri de obicei dar aia m'au enervat si am vrut sa ii scot de pe server

si faza cu 3 ip e pe bune.eu folosesc calc de aks sa joc cs dar acum azi am intrat de pe laptop si d;aia ati vazut alt ip.acum m'ati banat si pe ip asta si chiar k nu mai pot intra...sunteti rautaciosi.vreau si eu sa joc pe server mai mult nu cer.dak nu vreti sa ma lasati inseamna k faceti abuz de admin si nu e corect tongue

Added (2009-02-19, 4:26 Pm)
---------------------------------------------
bai udy de ce esti nesimtit? ai ceva cu mine? adik dak ai admin esti mai smeker nu? fa abuz in continuare de admin k sa ramai fara.abia astept.nu v'am cerut admin si nici slot decat sa ma lasati sa joc pe server.ofticatilor


Dosar
 
udyData: Joi, 19 Februarie 2009, 17:51 | Mesajul # 10
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
o sa iei tu unban......cand oi vrea eu pana atunci bucurate de ban

ioooooooo
 
Prof_JuDoKData: Joi, 19 Februarie 2009, 17:57 | Mesajul # 11
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
man in 1 rand unBAN nu o sa mai iei k ai avut coduri nu conteaza motivul ,puteai sa iesi foarte frumos ji sa intrii in 30 d min da u nu sa intrii q coduri ,ai avut coduri=BAN permanent ji q asta am terminat smile smile mai ai cv d adaugat ?? sper k nu

☻/
/▌
/ \

 
DosarData: Joi, 19 Februarie 2009, 18:02 | Mesajul # 12
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 6
Status: Offline
pai oricum intru fraierilor pe server.dupa cum prea bine ati vazut.puteti sa imi dati ban de 1 milioni de ori k tot intru pisham'as pe voi de inculti prosti care faceti abuz de admin.MARTALOGILOR oricum nu scapati de mine adminii pulii mele ... sa va f** in gura de jegosi

Dosar

Mesaj editat de Dosar - Joi, 19 Februarie 2009, 18:02
 
rconData: Joi, 19 Februarie 2009, 18:21 | Mesajul # 13
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Pfoaaaa mai ... k nici nu stiu cum sa iti mai zic ma rog ... in primu rand eu ti-am dat ban si nu ma lua tu k pe un copil mik k domne "am intrat cu coduri sa i scot pe aia afara" bai NESIMTITULE pai cu ce plm esti tu mai smecher k intri cu coade !!!

 
Prof_JuDoKData: Joi, 19 Februarie 2009, 18:23 | Mesajul # 14
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
ba ratatule k altfel nu am cum sa iti zic crezi k imi e greu sa scriu in consola ??? nu imi e ma greu da cel mai bn iti dau amx_s daca stii c e aia ji atunci vdm noi cn e mai destept RATATULEEEEE marsh ji invata CS ji mai ales invata sa vb martalogule...dmne toti BUTII "stiu" CS dute frate tareeee ia o pauza sau nu mai poate codul sa astepte BUTULE ??? shutup shutup shutup

☻/
/▌
/ \

 
S3rGiuData: Joi, 19 Februarie 2009, 18:33 | Mesajul # 15
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
ia nu mai bagati frate toti JEGOSI in seama kre intra k nijte milogi pe forum si cer cu disperare UNBAN ceea ce nu merita....mai ales milogul asta....sterge-i x accountul sa scapam d el k nu au toti ratatii valoare d forumul si sv asta ...FMM

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Unban Va Rog (Unban Va Rog)
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis