Rcon.Ucoz 15:45 - 25 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » cerere unban "naomi" (fara poze)
cerere unban "naomi" (fara poze)
okhioData: Miercuri, 30 Septembrie 2009, 21:05 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
Sal. am luat ban de vreo 2 saptamani...fara poze fara nimic ...

Nick: naomi
Ip : 94.52.248.170

Rog un admin serios sa il scoata....ms!

Added (30-Septembrie-2009, 10:05 Pm)
---------------------------------------------
si am mai luat azi unu badmood ( nush de la cine si din ce motiv)...poate imi ziceti voi....

 
rconData: Miercuri, 30 Septembrie 2009, 22:17 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
okhio din cate am vazut tu erai singurul "la grenada" si toti ceilalti nu erau nici barim la kalasnikov (era Full serverul) deci cel mai mare in level era la Level 12 ceea ce inseamna arma "ump45"

Explica tu mai departe cum e posibil fara putin "aim" sau io mai stiu ce sa ajungi asa departe cand intreg serverul se chinuie sa treaca de armele mici ????? ...........


 
okhioData: Joi, 01 Octombrie 2009, 09:40 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
fi serios ... nu am jcat cu asa ceva in viata mea....joc cs de 10 ani de nu mai bine (de vreo 2 numai gungame).....acuma am 25 de ani....chiar crezi ca la varsta asta ma ocup cu asa ceva??? mai ales cand stiu ca este admin pe server....credema nu era nici un motiv sa fiu suspectat de "aim" ...("aim" avea retardu ala la care i-am facut demo acu 2 zile....

P.S. aveam scor 31/27 ....daca aveam "aim" trebuia sa am macar 70 cu exigenta!!!

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » cerere unban "naomi" (fara poze)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis