Rcon.Ucoz 00:05 - 26 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Cerere unban Guru_boy!
Cerere unban Guru_boy!
guru_boyData: Duminica, 29 Noiembrie 2009, 18:53 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
Vreau si eu sa aflu motivul pt care am luat destroy?....asta daca nu cer prea mult!......ma gasiti p remusache88@yahoo.com
 
pONEYData: Duminica, 29 Noiembrie 2009, 19:40 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
mai frate una la mana tu ai scris unde sa te gasim noi pe tine,pai de ce te-am cauta noi pe tine nu avem nevoie noi de ceva de la tine .asa ca mai bine cauta-ne tu pe noi daca vrei ceva.mare tupeu pe tine.si al doilea rand posteaza pozele sa vedem cine ti-a dat destroy si sa aflam si versiunea lui.pana atunci numai bine.

rony si toby
 
GroparuData: Duminica, 29 Noiembrie 2009, 19:43 | Mesajul # 3
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
1.ne gasesti tu aici pt ca ,cel putin acuma,nu esti o vedeta ca sa te cautam noi pe tine
2.daca zici ca ai luat destroy inseamna ca ai 2 poze in care ar trebui sa scrie de la cine ai luat
3.probabil ai luat destroy pt ca esti fragar pt ca rcon.no-ip.org ii un server cu modul gungame(daca nu stiai)adica se joaca for fun nu pt frage s-au s-ar putea sa fi luat ori pt limbaj sau pt coduri
4.ne spui si noua ce admin ti-a dat si probabil o sa ti se raspunda
numai bine


viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
guru_boyData: Duminica, 29 Noiembrie 2009, 21:31 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
am revenit cu niste poze....dar tot nu imi este foarte clar motivul pt care am luat destroy!
Atasare: fy_snow0000.bmp (2.25 Mb)
 
rconData: Duminica, 29 Noiembrie 2009, 21:55 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Doamne Fereste-ne !!!

Hai te pupam pe "Mess!!!!!" angry angry angry



 
NaikonData: Sambata, 05 Decembrie 2009, 02:20 | Mesajul # 6
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
stai linistit mai ca fac tot posibilul sa iau legatura cu tine :)) grog

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Cerere unban Guru_boy!
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis