Rcon.Ucoz 13:56 - 18 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » debanare (doresc o explicatie)
debanare
kabynaData: Joi, 03 Decembrie 2009, 00:56 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 1
Status: Offline
id:kabyna
ip:195.242.246.233

motiv:rog a se urmari demo,noroc ca am apucat sa dau record,la anii mei nu-mi permit sa joc codata asta 1 la mana si 2 la mana se vede in demo

Link-ul de download este:
http://www.dump.ro/fisiere/bebelusa-dem/162922/9jizon6OQGcEBPse

nu conteaza cati ani am,oricum destui si demo de obicei fac singura ptr a nu avea surprize neplacute ca asta din aceasta seara si daca e nevoie postez si celalte 2 poze in care am primit destroy pe motiv ca as avea aim,de aceea am pus acest demo surprinde momentele dinainte si stilul meu de joc si faza finala destroy

doamne ma faci sa rad serios,tu chiar crezi ca-s nebuna sa postez un demo fara no-recoil???????????????eu cred ca trebuie sa m-ai inveti sa adminezi si tinta se motifica mereu am probleme cu asta si trag ca o cizma ,nu-i nimik cand vreti sa invatati sa jucati cs,pe astept cu pm pe privat sa va dau serverul pe care sunt admin si inca unul respectat de o lunga perioada de timp,nu are rost sa-mi racesc gura cu voi si sa scoateti motive penibile din burta

eu nu-mi permit sa jignesc,deoarce nu-mi sta in caracter,ma leg de aceste greseli ale voastre ptr ca o meritati,din partea mea nu mor ca am fost banata ptr prima data in viata mea,nejucand codata,d-l R-x zicea ca am folosit aim asa ca hotarati-va cate mai scorniti ca sa nu m-ai aveti jucatori pe server,daca stiam ca voi fii banata il lasam sa ma omoare ca sa nu planga apoi si sa-mi dea destroy,sincer inca nu am imbatranit asa tare si sa nu realizez ca tinta mea e mare si in plus cand trag se mareste,daca vrei iti imprumut cs sa te convingi si singur de aceste lucruri,asta ptr ca te tot legi de tinta mea

in primul rand invata gramatica limbii romane,in al 2 rand se vede clar ca nu am nimik si te-ai ofticat ca ultimul om pe server ca te tot luam,in al 4 rand chiar nu am nevoie de unban-ul tau ptr ca oricum la cate stiti voi despre cs rade tot poporul de voi si in al 5 rand nu am zis ca am serverele mele ci doar ca adminez pe alte servere si voua v-ar cam trebui lectii de cs de la o femeie de 33 de ani care v-a dat putina clasa

nu am jucat codata si nici nu voi juca si de asta nu pot tolera prostia unora care se cred mari admini si maestri in ale cs-ului,duceti-va intai pe la scoala si apoi cereti pretentii de la playeri


ha ha ha

Mesaj editat de kabyna - Joi, 03 Decembrie 2009, 17:55
 
NaikonData: Joi, 03 Decembrie 2009, 01:28 | Mesajul # 2
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
MADAM CE VARSTA AVETI???...SI CE DEMO NU VA FACUT NIMENI DEMO!!!!!!!!!!!



Mesaj editat de Naikon - Joi, 03 Decembrie 2009, 01:30
 
NaikonData: Joi, 03 Decembrie 2009, 01:52 | Mesajul # 3
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
Am facut efortul si am downlodat ..demo-oul care l-ati pus pe dump....eu zic ca X-ul nu va banat degeaba...tinta va sta tot timpul in aceasii pozitie...adica tapana...nu aveti recull deci nu se micsoreaza si nu se mareste....asta e cod si se numeste norecoil..

 
NaikonData: Joi, 03 Decembrie 2009, 02:15 | Mesajul # 4
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
mai duduie ce legatura are administratul serverului si cu tinta ta...nu se micsoreaza si nu se mareste asa se vede in demo ...nu ma intereseaza ca esti admin...poti sa fi admin pe un miliard de servere... ce are sula cu prefectura....parerea mea a fost ca ai norecoil pt ci care nu stiu " arma nu are recul iar gloantele nu se mai imprastie se duc intrun punct fix" ...ma rog din partea mea poti sa joci in continuare...si mai vedem...depinde de Rcon daca el vrea sa te debaneze e treaba lui eu nu ma bag peste treaba altuia el ti-a dat ban el sa ti-l scoata...Sanatate...

PS: Folositi butonul add reply




Mesaj editat de Naikon - Joi, 03 Decembrie 2009, 02:24
 
rconData: Joi, 03 Decembrie 2009, 17:09 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
nu prea imi vad sensul in a ma baga aici din motive k o sa ma doara dejte'le dupa ce scriu si bineinteles o sa scriu degeaba !

...mai "cucoana" tu care te joci cs ..... dute "tati" pe serverele tale si lasa-ne! pe noi sa ne jukam "in limita bunului simt!"

tu chiar crezi k am sa te debanez eu pe tine la demo-ul pus , chiar crezi k iti dadeam destroy+ban aiurea ?? ... stai linistita nu m vazut Kit de Counter Strike pana acum in care sa nu se miceasca sau sa se mareasca TINTA !!!!

...HAI NOROC SI MULTA .. BAFTA!

PS: poti sa ma omori tu in cs cum vrei ...dar fa-o la modul Normal (in limita bunului simt!!!)


 
NaikonData: Joi, 03 Decembrie 2009, 18:31 | Mesajul # 6
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
Lasa-ti argumentul cu 33 de ani,...Daca se grabea tata cu 30 de sec aveam cam aceeasi varsta ... blow

PS: foloseste butonul add reply te rog...




Mesaj editat de Naikon - Joi, 03 Decembrie 2009, 18:37
 
rconData: Joi, 03 Decembrie 2009, 19:25 | Mesajul # 7
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
biggrin

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » debanare (doresc o explicatie)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis