Rcon.Ucoz 14:57 - 28 Martie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » asta este prea te tot Pun.Muzica!
asta este prea te tot Pun.Muzica!
yo_yoData: Joi, 14 Ianuarie 2010, 13:40 | Mesajul # 1
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
AM DAT BAN DE 3 ORI LUI .. Pun.Muzica! CU IP 188.26.157.121 CONSTIND IN MINUTE ...SE PARE CA ARE IP RUTABIL CA A INTRAT D FIECARE DATA
A-4-OARA AM DAT BAN PERMANENT ..SI CRED CA O SA INTRE IARASI ... ( MOTIVUL CARE AM DAT BAN IN MINUTE ..SI ULTERIOR BAN PERMANENT ESTE ..FRAGURILE .... SI AM INPRESIA CA SE CREDE MARE SI TARE ACEST Pun.Muzica! )


cs
 
mecla_2006Data: Joi, 14 Ianuarie 2010, 18:15 | Mesajul # 2
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
asa e pun muzical mereu joaca la fraguri....nu intelege ca e gungame angry
 
pONEYData: Vineri, 15 Ianuarie 2010, 12:28 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
sunt deacord cu voi.si eu am avut probleme cu el cu fragurile si suspiciunea de aim dar normal ca nu mia dat pozele si mai ales ca mi-a vorbit foarte urat in sensul ca ma injurat etc.dar acum ca avem o comanda noua de ban :)) se poate rezolva.oricum este un frafar incurabil.

rony si toby
 
yo_yoData: Vineri, 15 Ianuarie 2010, 21:27 | Mesajul # 4
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
sad care este noua comanda de ban .. sad sc all dar nu stiu .. si mai este cv ... fragari in repetate rinduri trebe si destroy .. dar io nu pot da destroy .....

si am facut un topic ..cu nick-urile codarilor cu poze sau demo si nick-urile lor si ip-ul ...... si bine inteles ora data si motivul

si cu asta pun muzica ...trebuie luate masuri .. ca este suspect de aim ... ( DAR JOACA LA CIUPEALA .. CA SA NU DIBUIESTI )

SI DACA ASTA ESTE COMANDA NOUA amx_bandinamic nume perm VREAU SA STIU SI IEU DACA O POT FOLOSI ...

SE INTINPLA DE MULTE ORI SA NU POT FACE NICI MACAR POZE ..:( DAR NUSTIU DE CE


cs

Mesaj editat de yo_yo - Vineri, 15 Ianuarie 2010, 21:34
 
rconData: Vineri, 15 Ianuarie 2010, 21:45 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
o poti folosi fara restrictie si tu si restul adminilor ..comanda este: amx_bandinamic nume-jucator

 
mecla_2006Data: Sambata, 16 Ianuarie 2010, 10:01 | Mesajul # 6
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
da asa e mere bandinamic yoyo....o ai si u ca comanda biggrin
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » asta este prea te tot Pun.Muzica!
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis