Rcon.Ucoz 07:15 - 30 Martie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » cerer unban marymar
cerer unban marymar
marimarData: Duminica, 24 Ianuarie 2010, 09:48 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
nume:marimar
consola: Retrying 89.44.246.80:27015...
You have been banned from this serve
ip: 91.196.47.126
joc pe server de vreo 3 luni si nu joc codat ,daca se mai plang copii nu este vina mea.
Astept dovada cu care mi-ati dat ban si evident astept si unbanul.
 
yo_yoData: Duminica, 24 Ianuarie 2010, 10:15 | Mesajul # 2
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
pai cine tia dat ban ..

trebuie sa auzim si motivul adminului care a dat ban

Added (24-Ianuarie-2010, 11:15 Am)
---------------------------------------------
UP UITASEM


cs

Mesaj editat de yo_yo - Duminica, 24 Ianuarie 2010, 09:56
 
marimarData: Duminica, 24 Ianuarie 2010, 19:08 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
[WATF] Ady IP 92.81.169.15 AVEA AIM ( SI AM MAI DAT BAN LUI MARYMAR LA SPUSELE LUI PIEDONE .. A ZIS CA AVEA WALL)
marymar IP 91.196.47.126 WALL FARA POZE DACA NU SINTETI DE ACORD CA MARYMAR SA RAMINA CU BAN .. SPUNETI

Added (19-Ianuarie-2010, 10:30 Pm)
---------------------------------------------
nick m ip 188.173.41.130 AM DAT BLIND DE 4-ORI SI TOT FACEA FRAGURI... ( MUMI MAI MIAM BATUT CAPU CU POZE .. AM DAT BAN DIRECT
ups tu mi-ai dat ban si asta ai scris
penibil motiv
Rog decizia lui Naikon si masurile luate
[sa schimbe regulamentul pentru yo yo asa : daca un player are fraguri multe sa ii se dea ban / daca Piedone spune ca un player e codat sa ii se dea ban fara a verifica un admin spusele lui gasca aia]
Propun ca sa ii dea admin si lui Piedone ca sa se goleasca serverul mai repede

Added (24-Ianuarie-2010, 8:08 Pm)
---------------------------------------------
Scuze pentru dublepost dar e cineva interesat si de forumul asta ?am postat dimineata si e duminica / adica am timp sa-l enervez pe adminul credincios / stau cu ban nevinovat si nu vad de ce trebuie sa suport greselole si indulgenta casa nu mai zic si pregatirea unui admin brav care dupa cum vad pe forum e wacko

Mesaj editat de marimar - Duminica, 24 Ianuarie 2010, 12:55
 
rconData: Duminica, 24 Ianuarie 2010, 19:20 | Mesajul # 4
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
am sa te debanez eu ........

 
marimarData: Duminica, 24 Ianuarie 2010, 19:49 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
Multumesc biggrin
 
piedoneData: Duminica, 24 Ianuarie 2010, 22:12 | Mesajul # 6
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 126
Status: Offline
marimar in primul rand am sa te rog sa inveti sa vorbesti frumos si in al doilea rand vreau sa-ti spun ca greseala este a noastra ca nu avem si dovada atunci cand ai jucat cu wall....eu de obicei fac demo si pun pe forum dar in acea zi cand ai luat tu ban era admin yo_yo online si am spus lui ca ai wall pt ca eram spectator pe tine si am vazut destul de bine......
DAR cea mai mare intrebare este de ce ti-a trebuit atatea zile sa te gandesti sa faci o cerere pt unban??????(ban ai primit pe data de 19 surprised )......sau ai stat sa te gandesti cum sa indrugi tot felu de tampeni ca tu esti ala nevinovat...............oricum cea mai mica greseala pe care ai sa o faci te rog sa-ti arunci PC pe geam si sa te lasi de glume de adormit copii ca la mine nu tine..........hai pa ca deja m-am enervat


UNI OAMENI AU DREPTU SA FIE PROSTI DAR UNI ABUZEAZA DE ACEST PRIVILEGIU :))

Mesaj editat de piedone - Duminica, 24 Ianuarie 2010, 22:22
 
rconData: Luni, 25 Ianuarie 2010, 00:11 | Mesajul # 7
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
piedone daca esti sigur 100% k a jukat codat te rog sa imi spui si o rezolvam ... eu doar am dat unban pt k deja devenise stresanta treaba

 
piedoneData: Luni, 25 Ianuarie 2010, 08:15 | Mesajul # 8
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 126
Status: Offline
RCON din pacate cum am mai spus nu am o dovada clara ca sa pot dovedi si eu cu vorbe nu ma joc dar iti promit ca nu ma las pana nu pun mana pe el . Lasa-l sa joace si o sa vin cu dovezi

UNI OAMENI AU DREPTU SA FIE PROSTI DAR UNI ABUZEAZA DE ACEST PRIVILEGIU :))
 
marimarData: Luni, 25 Ianuarie 2010, 16:12 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
Pai treaba sta c-am asa : eu lucrez in fiecare zi / fata de tine care stai spectator si visezi wall
Sunt admin pe un server de PGL si intru rar dar pentru cunostintele tale joaca nevasta-mea pe acest server ca ii place mult sau mai bn spus ea iti rupe capul
Coduri nu am ca nu pot sa am datorita banilor pe care ii investesc in cs dar tu nu ai cum sa cunosti decat wall si la stadiul asta ramai dupa cum vb
Am un calculator care e de cel putin 20 de ori mai puternic ca al tau si care produce bani / deci nu imi spune sa-l arunc sau nu mai ameninta ca ma prinzi cu ceva la care experienta ta prin ce spui arata ca esti la nivelul de afon/butt
Ca sa intelegi din cs castig bani dar ma opresc pentru ca o sa zici ca ma umflu sau eu stiu ce mai spui ca vad ca esti foarte crediblil
II compatimesc pe playerii buni care in loc sa ii pastrati pe server ii alungati cu banuri da-te pe vorbe
Va multumesc inca odata pentru unban si sper sa se respecte regulamentul serverului pe viitor / scuze daca devenisem stresant
 
piedoneData: Luni, 25 Ianuarie 2010, 17:45 | Mesajul # 10
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 126
Status: Offline
se pare ca te cam unfli in pene si te unfli degeaba..........mergi acolo unde esti admin si tu si nevastata si scuteste-ma de jigniri

TOPIC OFF


UNI OAMENI AU DREPTU SA FIE PROSTI DAR UNI ABUZEAZA DE ACEST PRIVILEGIU :))
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » cerer unban marymar
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis