Rcon.Ucoz 16:00 - 28 Martie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » BANN FARA MOTIV !!!!!!!!!!!!!!!
BANN FARA MOTIV !!!!!!!!!!!!!!!
pacattosulData: Luni, 01 Februarie 2010, 15:34 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
la indrumarea unui admin am ajuns aici. motivul? simplu... cineva (adica un admin) a binevoit sami dea bann doar asa fara nici un avertisment fara nimic. ce se poate face? cer ajutorul oricui are autoritatea de a scoate acel bann. multumesc in avans...

sunt aici doar pentru ca este un server bun si cat se poate de curat ( adica fara codati )
 
rconData: Luni, 01 Februarie 2010, 16:44 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
cine cunoaste problema este rugat sa raspunda acestui mesaj .. eu unu nu cunosc ...

 
pONEYData: Luni, 01 Februarie 2010, 17:24 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
imi mentin parerea de a astepta versiunea adminului in cauza dar daca acesta in cateva zile nu va raspunde cererii,parerea mea este ca va trebuii sa ii scoatem banul.repet,asta este parerea mea.ramane de vazut acum.

rony si toby
 
piedoneData: Luni, 01 Februarie 2010, 20:05 | Mesajul # 4
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 126
Status: Offline
pacatosu lasa si ip sa verificam mai bine

UNI OAMENI AU DREPTU SA FIE PROSTI DAR UNI ABUZEAZA DE ACEST PRIVILEGIU :))
 
rconData: Luni, 01 Februarie 2010, 20:15 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
188.24.115.237

 
mecla_2006Data: Luni, 01 Februarie 2010, 20:50 | Mesajul # 6
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
eu ti-am dat frate ban si dc zici ca nu te-am atentionat...cand vezi ca iei kick eu zic ca ar trebui sa te intrebi dc ai luat....de 3 ori te-am scos din cauza ca stateai cu 4 7 arma cu luneta si faceai cate 20 de fraguri....asa ca laso mai moale frate...asta e gungame nu e de fraguri...cam atat am avut de spus...
 
pacattosulData: Luni, 01 Februarie 2010, 23:04 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
da intradevar eram la acea arma nu neg asta. dar... faza cu fragurile este aiurea deoarece toti dar absolut toti cand ajung la acea arma sau awp, toti fac fraguri cu nemiluita. plus ca luasem vreo doua lame inainte si eram cam zapacit cu nervi daca ma intelegi. am vazut ca am luat kick dar cum astia tot lucreaza la net aici in zona am deseori probleme cu netul si sincer iti spun mam gandit ca e de vina lagul meu. puteai sa ma anunti pe ecran findca de obicei sunt foarte atent la anunturi. dar ma rog. tot ce imi doresc este sa imi scoateti banul deoarece eu doar pe acest server joc. o zi buna tuturor...

sunt aici doar pentru ca este un server bun si cat se poate de curat ( adica fara codati )
 
mecla_2006Data: Marti, 02 Februarie 2010, 10:42 | Mesajul # 8
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
mai fratele meu de cand te stiu numai la fraguri joci tu......daca stii ca e gungame lasa fragurile si joaca si tu ca restu....eu o sa iti scot banu dar daca continui cu fragurile o sa iti dau ban si nu o sa til mai scoata nimeni.
 
pacattosulData: Marti, 02 Februarie 2010, 10:55 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
ok am inteles ideea. merci pentru unbann si sper sa nu mai fie probleme.

sunt aici doar pentru ca este un server bun si cat se poate de curat ( adica fara codati )
 
mecla_2006Data: Marti, 02 Februarie 2010, 10:58 | Mesajul # 10
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
cp tongue
 
pacattosulData: Joi, 04 Februarie 2010, 11:38 | Mesajul # 11
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
salut din nou. vad ca inca am ban pe server. ai dat cumva ban dinamic? astept un raspuns si merci

sunt aici doar pentru ca este un server bun si cat se poate de curat ( adica fara codati )
 
yo_yoData: Joi, 04 Februarie 2010, 20:55 | Mesajul # 12
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
PACATOSULE :)):)) FRATELE MEU MAI SI ZICI CA ESTI ATENT LA MEJAJE PE JOC ....
NUMAI IEU DE CITE ORI TIAM DAT KICK .. SI NU MA INSEL SIGURANTA ...CA AI AVUT SI BAN CITE 10 MINUTE DE LA MINE .. DE 2 ORI ...

SI TREABA CU CITITUL MESAJELOR PE JOC LASO MOARTA ... IN MOMENTUL CIND PRIMESTI KICK .... AI O FEREASTRA ACOLA CARE SCRIE CA AI AVUT KICK .. OK
SI DACA INTRI IARASI PE SERVAR ... ESTE NORMAL SA INTREBI ADMINUL DE CE AI LUAT KICK ....
SI GATA MAI TERMINATI CU VRAZEALA ... FRATILOR .. SI JUCATI LA LEVAL .. CA ASEA INTRI IN TOP ...


cs
 
pacattosulData: Joi, 04 Februarie 2010, 22:26 | Mesajul # 13
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
hai sati reamintesc daca imi dai voie. da este adevarat am luat kick de cateva ori de cand joc la voi. dar nu numai de la admini, ci si de la server deoarece uneori am lag... ma rog nu conteaza. faza e ca de cate ori am luat kick asta dupa ce mai incasam si vreo 5-6 lame... mereu nervos fiind intrebam care mia dat kick. iti aduci aminte de asa ceva? citeai pe ecran? dar ma rog nu mai conteaza. faza e ca trebuie sa fim toti fair-play pana la urma. ;) ne vedem pe server

sunt aici doar pentru ca este un server bun si cat se poate de curat ( adica fara codati )
 
faghy69Data: Sambata, 06 Februarie 2010, 10:43 | Mesajul # 14
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 1
Status: Offline
salut.....an si eu o nelamurire , acum cateva zile am primit "BAN" fara nici un moviv sau fara sa ma anunte cineva.......poze nu mi sau facut si nici nu mi sa cerut vro poza , in schimb am primit "BAN" fara sa imi zica cineva ceva...........188.173.78.198
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » BANN FARA MOTIV !!!!!!!!!!!!!!!
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis