Rcon.Ucoz 12:57 - 23 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Ban HeadShot Only!!! (...)
Ban HeadShot Only!!!
HeadShotOnlyData: Marti, 09 Februarie 2010, 23:54 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
HeadShot Only Ip. 92.80.16.125 motiv. nu stiu de ce am luat ban poate pt ca aveam (exemplu) 40 cu 20 dead nu cred ca este mult .asa ca daca se poate nu as face chestia asta la alt server de gg imi place serveru asta joc aproape zilnic sunt in top 10 (ultima data cand am vazut topu pe srv) am primit o explicatie de la admin (poney) ca cica am skinuri bagate si trebuie sa imi schimb CS k nu imi scoate banu pana akum dc nu mi-a zis alt admin despre chestia asta oare?? cu toate ca nu am CS modificat .astept sa se rezolve chestia asta .stima....
Atasare: 7556798.jpg (144.9 Kb) · 3342590.jpg (151.7 Kb) · 3899462.jpg (154.5 Kb)


edy_euro
 
pONEYData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 12:05 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
una la mana nu este prim plangere pe numele tau dar asta nu conteaza,doi la mana dupe ce ti-am facut pozele si ti-am dat id meu ai scris :si ce daca am cod" de cateva ori,apoi a urmat normal banul.trei la mana ti-am spus sa intri pe site la noi sa iti iei varianta noastra de cs pt ca a ta nu este cea originala.cand intri pe server scrie clar ca daca nu ai cs original o sa ai probleme cu admini,la asta se refera.

rony si toby
 
HeadShotOnlyData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 15:35 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
daca intelegi cum vrei tu si ai mai modificat si ce am zis eu asta e problema ta macar fi corect in ceea ce am spus eu am zis"asa si am cod?" pacat ca nu am facut eu un screeshot ca nu mai modificai u textu .In regulile serverului nu scrie ce CS imi trebuzi asa ca aceasta afirmatie pt mine e negativa ..sal

edy_euro
 
pONEYData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 19:07 | Mesajul # 4
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
vezi ca undeva sus in dreapta scrie cu rosu reguli jucatoi,acolo scrie asa: Daca folosesti un Kit Counter-Strike modificat fata de cel original 1.6 vei avea probleme cu Adminii !
Kiturile Counter-Strike modificate au incluse configuri ce sant considerate Cod! - Ex: "bunny hop"
Daca vrei sa nu ai probleme intra pe: www.rcon.ucoz.com si downloadeaza Kitul Original .pana atunci ai ban.


rony si toby
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Ban HeadShot Only!!! (...)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis