Rcon.Ucoz 13:27 - 18 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Motiv ban plus destroy Pepsi.Twist?
Motiv ban plus destroy Pepsi.Twist?
PepsiTwistData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 14:23 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
salut. in cursul zilei de ieri am primit un destroy ce implica si ban din partea adminului poney. as dori sa stiu motivul.
atasez pozele din momentul in care am primit destroy. te-as ruga ca in cazul in care nu gasesti vreun cod in pozele postate sa rulezi un script ce scoate destroy-ul - sau sa imi zici ce anume setari schimba pentru ca am CS-ul defect acum. multumesc anticipat.
Atasare: fy_ice_20000.bmp (2.25 Mb) · fy_ice_20001.bmp (2.25 Mb)
 
pONEYData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 14:29 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
si tu si IGR kstikutz ala ati luat destroy+ban pt fraguri in exces si mai ales ca 2 harti v-am atentionat sa terminati ...dar voi nu faceti diferenta intre alte servere de gungame si asta.la multe servere se schimba automat arma asta inseamna ca poti face fraguri cate vrei dar aici nu este asa,daca nu mori sau daca nu dai lama nu se schimba arma asa ca nu este permis jocul la fraguri.asta explic zilnic pe server,sunt pers care inteleg si pers pe care nu ii intereseaza sa ia harta ci sa fie pe primul loc.in legatura cu cs-ul ar fi cazut sa instalezi altul.....

rony si toby
 
pONEYData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 14:34 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
sunt satul de jucatori ca voi,toata dimineatza si dupamasa este plin numai de codati si fragari.ba dar scoala voi nu mai aveti?toata dimineatza si dupamasa messul meu face numai buzz buzz buzz.de ce oare.si nu mi-o baga mie pe aia acum ca nu ai vazut ca ma rugam de voi ca nu o halesc.numai bine la toata lumea.

rony si toby
 
PepsiTwistData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 14:47 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
poney... stai putin... ieri am mai jucat pe sv si alaltaieri.. uneori mi se schimba arma normal.. alteory trece pe urmatorul nivel si arma ramane si se schimba abia dupa ce mor. este un ug de la server nu este de la mine. am vaz ca nu permiteti cs-uri modate asa eu joc de pe o versiune curata fara skinuri sau altele. deci rezolvati problema serverului. daca joc pt frag trebuia sa fi stat macar ascuns dupa un zid ceva.. dar eram fix in mijlocu hartii.
si apropo de bug. cand apas pe mouse sa trag eu nu ma uit cate gloante mai am. stiu ca golesc incarcatorul si apoi tre sa fac reload. la awp de exemplu din 10 gloante imi trage cu 1 glont si apoi face reload singur si pierd levele daca vin aia cu cutitul. deci in pofida faptului ca exista acest bug pe care nu il remediati continui sa joc pt ca e ceva mai populat acest sv decat altele. pe alte servere nu am avut aceasta problema cu armele. doar aici. deci nu cred ca e corect ca sa imi primesc ban pentru un bug al vostru. eu trag la foc continuu ca sa imi creasca levelu. daca imi arata ca mai am 29 din 30 de gloante vrei sa fac ca noobi sa incarc la fiecare glont tras?! deci as ruga daca doriti sa imi scoateti banu si sa rulati un script de scatere destroy. ca banuiesc ca aveti deja unu facut. ms de raspuns

Added (10-Februarie-2010, 3:47 Pm)
---------------------------------------------
1. nu am zis nimic ca nu am vazut. am vazut ca atentionai oamenii sa nu mai stea la frag. asta inseamna panda sa stea ascunsi. e f corect acest lucru pt modul gungame. am vazut asta am vazut si treaba cu cs-urile modate si skinuri. eu am vrut sa joc pur si simplu. am incercat sa ma confor mez. nu stau pitit dupa cutii ma arunc pe acolo ma agit numa sa nu zica vreunu ca pandesc dupa ziduri.

2. apropo de dimineata si scoala. eu nu mai am scoala de vreo 6 ani dupa ce mi-am terminat masteratul :). pur si simplu sunt un programator liber profesionist care lucreaza de acasa si cand ma ma relaxez joc un cs. deaia joc respawn sau gungame ca nu tre sa mai astept sf rundei.

oricum. am inteles motivul. nu te enerva. nu ti-am adus injurii (nici tu mie) nu am scris cu caps lock (mesajele par putin tensionate) stai linistit pt ca nu mor eu din asta. eu am vrut un motiv. atat. adycted cand a considerat ieri ca sunt suspect de ceva mi-a facut poza mi-a dat id eram curat si totul e ok. daca nu se scoate ban nu se scoate asta e. raman pe alte sv. no problem. ms ca mi-ai zis. spor la treaba in continuare. salut.

 
rconData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 18:22 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Quote

.. uneori mi se schimba arma normal.. alteory trece pe urmatorul nivel si arma ramane si se schimba abia dupa ce mor.




Ceea ce spui tu aici nu are legatura cu nici un Bug , serverul e configurat de mine in proportie de 80% ....
... arma se schimba imediat in (acelasi nivel) numai in cazul in care ai omorat pe cineva (in timp de 2-3 secunde) imediat dupa ce ai fost omorat si ai revenit la joc prin modul Respawn.




Quote

cand apas pe mouse sa trag eu nu ma uit cate gloante mai am. stiu ca golesc incarcatorul si apoi tre sa fac reload. la awp de exemplu din 10 gloante imi trage cu 1 glont si apoi face reload singur si pierd levele daca vin aia cu cutitul.



... la awp de exemplu ... tocmai deaia tragi cu cate un glont din 10 , pentru a nu face fraguri .



Quote
eu trag la foc continuu ca sa imi creasca levelu. daca imi arata ca mai am 29 din 30 de gloante vrei sa fac ca noobi sa incarc la fiecare glont tras?!



Normal k nu te-ai conformat regulilor din moment ce spui singur k "tragi la foc continuu" ...
GunGame se joaca in felul urmator:

1- ai aparut in joc .. foarte bine ...faci un frag (pana auzi DING-ul) apoi scoti Lama (ori mori pt a trece la level-ul urmator , ori faci un frag cu Lama si primesti inca un Level in plus ) .. e foarte clar ... nu inteleg ce - nu intelegeti voi ???!!!.


 
pONEYData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 19:10 | Mesajul # 6
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
Rcon a spus tot ce era de spus.

rony si toby
 
PepsiTwistData: Miercuri, 10 Februarie 2010, 21:30 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
ok multumes rcon si poney pt explicatie si intelegere. rcon... ok acum inteleg cum e configurat serveru. e altfel fata de alte servere gungame. la alea trageam un x nr de fraguri 3,4,in functie de arma si dupa acel nr de killuri cu arma aia ma trecea automat la urmatoare. facea ding si se schimba pe alta arma. nu mai trebuia sa scot lama sau alte chestii. am inteles. merci mult. ne jucam frumos pe viitor :)
 
pONEYData: Joi, 11 Februarie 2010, 09:48 | Mesajul # 8
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
ma bucur ca ai inteles.

rony si toby
 
mecla_2006Data: Joi, 11 Februarie 2010, 19:11 | Mesajul # 9
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
mda cred ca ar trebuii sa se uite si altii sa inteleaga arbitru
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Motiv ban plus destroy Pepsi.Twist?
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis