Rcon.Ucoz 17:24 - 19 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » ban/destroy
ban/destroy
atomikData: Vineri, 12 Martie 2010, 21:46 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
Player: mix.gaming*Ow|atomik

Ip:dinamic

Cer debanare din motiv : imi place serv si nu stiu dc mi sa dat ban

Optional: sincer nu stiu dc am primit banul :| asta astept sa imi explice adminul in cauza care mia dat ban/destroy si ii multumesc ca mia dat de lucru ... sa reinstalez steamul bun adminul wink ... joc pe server de 2-3 luni si-mi place mult serv am fost si verificat de cateva ori si nu am avut nimic ... daca am jignit cu ceva imi cer scuze ... astept un raspuns

Pozele sant: ban direct /destroy deci nu am

 
1NoViC3Data: Sambata, 13 Martie 2010, 08:53 | Mesajul # 2
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
Cind se da destroy plug-inul face o poza cu acel moment pe care gasesti ora la care s-a dat si adminul..mai cauta prin cstrike folder

hello !!
 
atomikData: Sambata, 13 Martie 2010, 11:21 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
mane chiar nu am stat eu cu destroyul si am sters tot si am reinstalat ... doar joc mult cs .... spunetimi daca pot intra linistit pe server sau nu sa-mi caut alt server wink imi place acest server nu prea am mai gasit eu altul ca acesta dar asta e .. am ip dinamic dar nu sunt omu care calca peste deciziile adminilor .... asta e e greseala mea ca nu m-am uitat dupa poza ... in fine spunetimi daca pot intra pe serv fara sa mai primesc ban sau am in continuare banul ms wink
 
piedoneData: Sambata, 13 Martie 2010, 11:24 | Mesajul # 4
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 126
Status: Offline
cauta in sectiunea cstrike si vei gasi 3 poze de pe harta la care ai luat destroy....nu conteaza daca ai reinstalat cs........cauta si iti garantez ca sunt pozele acolo
gggg


UNI OAMENI AU DREPTU SA FIE PROSTI DAR UNI ABUZEAZA DE ACEST PRIVILEGIU :))
 
rconData: Sambata, 13 Martie 2010, 12:13 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
bai "fratica" tu faci misto de mine sau .... ai probleme cu .... ?????? !!!!!!!!!!
aseara ti-am dat destroy sau ban dinamic "nu mai stiu exact care din ele k am dat prea multe" la care tu ai intrat imediat in 30-40 secunde ... !!
...deci in concluzie te-ai pishat pe banul dinamic sau destroy-ul dat de mine + k daca nu aveai coade 100% habar nu aveai cum sa scapi de destroy / ban dinamic atat de repede !! angry (NU AVEAI DE UNDE SA CUNOSTI CUM SE REMEDIAZA PROBLEMA).
...deci lasa vrajeala asta de copil mic de 12 ani k am o atata scarba de codati de sincer dac as avea unu in fata l-as desfigura !!!! ... (apropo nu vorbesc sa ma au mare din spatele unui PC ! , ci chiar asta as face !!).


 
EuDeXData: Sambata, 13 Martie 2010, 12:48 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 15
Status: Offline
bv rocn asa le trebuie la codati poate chiar mai rau angry
 
mecla_2006Data: Sambata, 13 Martie 2010, 14:10 | Mesajul # 7
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
asa le trebuie pisamas pe ei de codati angry
 
atomikData: Sambata, 13 Martie 2010, 14:14 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
rcon oi fi eu de 12 ani cum crezi u... dar aici te inseli am 25 si nu umblu cu vrajeli de genul ... daca u crezi ca toti care au ip dinamic sunt codati cred ca u ai 12 ani ... asa o sa pierzi o gramada de playeri dar sigur nu am eu dreptul sa fac legea aici ca doar e serverul tau ... cat despre ban da nu am zis nu , am primit ban si am intrat sa vad dc am primit ban dar nu am apucat ... precizez ca nu am schimbat ip era acelasi ip pe care am primit ban ... in rest fa ce vrei daca asa faci u "revolutie" pe server si dai ban doar ca am ip dinamic ...... nu cred ca mai vazut pe server de aseara ... si nam sa intru pana nu mi se zice ca da deci nu acuza rcon .... oricum daca va schimbati parerea despre mine am sa intru ... cat despre codati din partea mea scuipai lovestei ca stiu cum e si eu am server si nui suport dau banuri zilnic deci nui stres nu ma simt wink
multa bft in continuare wink cu stima atomik wink

ps: cat despre poze am sters tot folderul din F:\Steam\steamapps deci pot sa caut mult si bine wink

edit : rcon nu uita ca cei care au rds au ip dinamic si la toti incepe cu 188.... 92..... si sunt o gramada wink nu e nevoie de ban pe clasa ca pierzi ff multi playeri si din cate am vazut ai pe serv un blind ff bun cu care descoperi multi "virusi" de scuipat ,loviti si injurati wink

Mesaj editat de atomik - Sambata, 13 Martie 2010, 14:22
 
piedoneData: Sambata, 13 Martie 2010, 16:08 | Mesajul # 9
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 126
Status: Offline
va meritati soarta mai ratatilor.....din cauza voastra mai au si altii de pierdut asa ca .........hai pa si ia asfalt in gura ca faci praf admin

UNI OAMENI AU DREPTU SA FIE PROSTI DAR UNI ABUZEAZA DE ACEST PRIVILEGIU :))
 
rconData: Sambata, 13 Martie 2010, 19:16 | Mesajul # 10
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
... mdea ... ma rog eu spuneam ceva despre "destroy" sau "Ban Dinamic" daca sti ce e ala .... banul dinamic inseamna k nu mai poate intra pe server cel care l-a primit pana in momentul in care reinstaleaza cs-ul ,... dar asta nu inseamna k poti reinstala cs-ul in 30-40 secunde ... si la destroy la fel numai k la destroy se poate remedia problema foarte repede si simplu !

deci din cate observ tu nu ai inteles ce am vrut eu sa iti spun ...


 
atomikData: Sambata, 13 Martie 2010, 19:48 | Mesajul # 11
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
k mane nu mai insist bft in continuare mergeti pe drumul cel bun server frumos etc ... remediati problema asta cu ip dinamic si va fi super respect wink ... puteti inchide topic ms wink
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » ban/destroy
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis