Rcon.Ucoz 19:57 - 24 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Ajutati-ma va roooog
Ajutati-ma va roooog
DjWanykData: Sambata, 06 Iunie 2009, 16:50 | Mesajul # 1
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 51
Status: Offline
Deci..Am instalat 3 windowsuri pana acuma si acelasi lucru mi se intampla...cand intru in orice joc imi sta vreo 2-3 minute si mi se restarteaza pcul ori mi se blocheaza de tot!!! Va rog spunetimi cum sal fac sad nu mai suport cry

GG is my life

Mesaj editat de DjWanyk - Sambata, 06 Iunie 2009, 16:50
 
rconData: Sambata, 06 Iunie 2009, 16:58 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
in primu rand te asiguri k nu exista praf in sursa , in radiatorul procesorului si "mazga" la RAM apoi vezi la placa video sa nu ai aceeasi problema cu ea sau posibil "bulita" parerea mea e k din 3 windows-uri instalate nu cred sa fie toate cu aceeasi problema......

 
DjWanykData: Sambata, 06 Iunie 2009, 17:02 | Mesajul # 3
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 51
Status: Offline
am curatat praful de pe ventilatoare ...tr sal curat si de la sursa? mie sa nu fac ceva ca scrie asa CAUTION DO NOT REMOVE THIS COVER SELECT THE RIGHT VOLTAGE aia tr so scot?

GG is my life
 
rconData: Sambata, 06 Iunie 2009, 17:05 | Mesajul # 4
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
stai linistit o poti scoate fara probleme dara fara cablu bagat in mufa ala de 220 V

 
DjWanykData: Sambata, 06 Iunie 2009, 17:34 | Mesajul # 5
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 51
Status: Offline
ok stai sa vad dak reusesc...te anunt eu

Added (2009-06-06, 6:34 Pm)
---------------------------------------------
am scos aia si e plina de praf ..de la ea o fi


GG is my life
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Ajutati-ma va roooog
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis