Rcon.Ucoz 07:25 - 29 Martie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » KSK
KSK
rconData: Miercuri, 11 Noiembrie 2009, 23:24 | Mesajul # 1
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Poftim aici ksk motivul pt care ai primit destroy + ban !!

Am strigat o gramada dar de frate ce sa faci si tu schimbi "dupa cum vrea muschiul tau!"
...aceasta fraza face parte din Regulile Adminilor !!!!!!

Atasare: 2009.11.11.html (3.7 Kb)


 
rconData: Miercuri, 11 Noiembrie 2009, 23:26 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Apropo Mai citeste odata k poate nu ai avut timp pana acum ! Reguli Admin!

........ hai sa ne batem joc unii de altiii !!!!!!!!!!! angry


 
mecla_2006Data: Miercuri, 11 Noiembrie 2009, 23:27 | Mesajul # 3
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
asa a facut si cand am jucat eu rcon si am luat foc dar de nu mai crezut
 
[R]InnocenseData: Miercuri, 11 Noiembrie 2009, 23:29 | Mesajul # 4
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
poate are mai multe intelesuri !! si oricum nu era motiv de destroy si ban!! era motiv de unadmin !!! oricum e serverul tau si e alegerea ta dar dupa parerea mea ai exagerat ..

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
rconData: Miercuri, 11 Noiembrie 2009, 23:54 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
asta e doar un fel de avrtisment sper sa nu se mai repete

 
KSKData: Joi, 12 Noiembrie 2009, 00:05 | Mesajul # 6
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 26
Status: Offline
DA acum am inteles motivul.Harta asta fusese si inainte dupa cum chiar naikon a scris"iar asta ma?".Eu am inteles din ce ai scris tu ca trebuie schimbata,nu am observat semnul de exclamatie de la sfarsit (greseala mea).Sa vedem din cei care o sa citeasca acest thread cati isi dau seama din prima.Eu zic sa faci si un Poll.Totul a fost o neintelegere la care mi s-a parut ca ai reactionat cam aiurea.E servarul tau faci ce vrei.
 
pONEYData: Joi, 12 Noiembrie 2009, 11:24 | Mesajul # 7
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
sunt total deacord cu innocense...parerea mea este ca ai exagerat si ca l-ai ademenit.....treaba ta si mai ales ca ai posta sa ne uitam la reguli...dar in reguli nu scrie ca nu avem voie sa injuram precum ai facut tu.....daca e s o luam pe reguli se cam bat cap in cap....si mai ales ca nu inteleg de ce urla un admin sa se schimbe harta...asta poate imi explici tu....si nu unul ci doi...eu zic ca a fost manevra...inteleg ca este serverul tau dar nu pot fi deacord cu voi la faza asta...faceti ce vreti....

Added (12-Noiembrie-2009, 12:24 Pm)
---------------------------------------------
acum vin de acasa..tu nu vroiai sa se schimbe harta pt ca iti placea tie....la cum te-ai adresat nu aveai cum sa sti ce doresti...la prima vedere crezi ca trebuie sa schimbi harta dupe cum ai vazut si pritenul tau nikon a inteles acelasi lucru...deci toata lumea a inteles acelasi lucru...daca te-ai fi adresat corespunzator ar fi fost altfel lucrurile...puteai sa te exprimi mai clar...(NU SCHIMBATI HARTA,,ETC)a fost o simpla neintelegere si mai ales o decizie pripita fara a se face inteles motivul....


rony si toby
 
rconData: Joi, 12 Noiembrie 2009, 16:51 | Mesajul # 8
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Daca vroiam sa se schimbe harta .... stati linistiti :

1- Nu am nevoie de altcineva!

2- Am si eu maini , picioare , etc ....

3- Nu imi place harta aia si in fond am scris inainte: "iara ma asta???" ... dupa care am strigat cu un semn de exclamare "bagamias pl poate schimba cineva harta !" , intre timp ksk a pus la vot si imediat i-am scris eu in chat "ksk ce plm faci ma !!!! in sensul k nu trebuia sa dea la vot , deci putea sa refuze rezultatul si sa ma intrebe ce am.

Eu eram nervos pe jucatori k nu aleg harta cum trebuie si apoi le auzi gura k "domne schimbati si voi harta k asta a mai fost" , pe final din toti nervii care i acumulasem imi pare rau pt ksk dar a facut ceva la momentul nepotrivit .... orikum un cs se poate reinstala in maxim 5 minute ... deci se repara foarte repede .....

PS: apropo "manevra" ??? smile doamne fereste la ce vrei sa te referi ???? cum adika manevra ?? daca am ceva cu vreun admin il contactez si i spun care e problema nu trebuie sa imi fac armata + plan sau mai stiu io ce pentru a-l infunda ... doamne fereste smile


 
nebunData: Vineri, 13 Noiembrie 2009, 12:48 | Mesajul # 9
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
Doamne sunteti mai cranky ca mine grog lol :lol: oops respect


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...


Mesaj editat de nebun - Vineri, 13 Noiembrie 2009, 12:48
 
[R]InnocenseData: Vineri, 13 Noiembrie 2009, 13:46 | Mesajul # 10
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
asta merge inchis ca s-a rezolvat :P

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
rconData: Vineri, 13 Noiembrie 2009, 19:25 | Mesajul # 11
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline


 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » KSK
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis