Rcon.Ucoz 13:26 - 03 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Propuneri
Propuneri
rconData: Joi, 17 Decembrie 2009, 20:12 | Mesajul # 1
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Salut tuturor!

M-am gandit sa schimb una din urmatoarele :

1- Serverul sa fie -STEAM ONLY- (asa vom putea scapa de codati 98%)

2- Sa vand Serverul impreuna cu Site-ul (poate asa o sa le convina la anumiti jucatori noile reguli impuse de noul proprietar!)

va astept cu raspunsuri ...


 
[R]InnocenseData: Joi, 17 Decembrie 2009, 23:47 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
daca il vinzi propietarul poate sa isi caute alt admin ca multi dintre noi nu o sa mai stea :P

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
1NoViC3Data: Vineri, 18 Decembrie 2009, 08:44 | Mesajul # 3
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
1. ok.
2. nu cred ca vinzarea rezolva problema celor care nu respecta regulile. Oricum e decizia ta, insa, la fel ca si Innocence, schimbarea proprietarului cred ca va lasa server-ul fara admini.


hello !!
 
pONEYData: Vineri, 18 Decembrie 2009, 12:39 | Mesajul # 4
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
in legatura cu steam sa sti ca procentajul dat de tine nu este decol bun,eu unul in ultimul timp din 10 codati prinsi pe server in jur de 4 eveau steam on asa ca nu cred ca va fi vreo diferenta,sau poate una singura:va fi mult mai putina lume pe server sau poate prea putina.asta este parerea mea despre steam chiar daca am steam si am si counterul cumparat original de pe steam.
in legatura cu vandutul serverului iti spun un singut lucru:daca vinzi acest server rezulta ca nu inseamna nimik pt tine,pt ca sunt foarte sigur ca se va duce de rapa iar noi adminii de vom duce si noi de aici.este alegerea ta dar sincer daca il dai eu consider ca iti bagi ceva in toata munca ta depusa cat si a noastra+ bani.este decizia ta,dar gandestete bine....


rony si toby
 
yo_yoData: Vineri, 18 Decembrie 2009, 16:31 | Mesajul # 5
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
trebuie sa faci ..ce este mai bine

cs
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Propuneri
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis