Rcon.Ucoz 14:24 - 03 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Server STEAM ???
Server STEAM ???
Cum sa fie Serverul ???
1. Steam-Only [ 2 ] [16.67%]
2. Steam + Non-Steam [ 10 ] [83.33%]
Totalul răspunsurilor : 12
rconData: Duminica, 20 Decembrie 2009, 20:31 | Mesajul # 1
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
hai sa va aud smile mie imi este indiferent tongue

 
pONEYData: Duminica, 20 Decembrie 2009, 22:20 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
eu nu ii vad sensul intrebarii.lasa frate sa nu fie obligatoriu steam dar sa se poata juca si cu steam.ex:eu am steam si mi-am cumparat si counterul original de pe steam,acum daca tu bagi non-steam pot sa imi bag ceva in el de counter original si ii ei de bani ca ala merge doar in steam.nu vad legatura cu steam.si cu el si fara tot aia este in privinta la codati.cum a foat pana acum este bine parerea mea.

rony si toby
 
KSKData: Duminica, 20 Decembrie 2009, 22:28 | Mesajul # 3
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 26
Status: Offline
Parerea mea e ca o sa pierdem multi playeri. Cam 80% :'(
 
rconData: Duminica, 20 Decembrie 2009, 22:49 | Mesajul # 4
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
pONEY tu pe ce lume esti ? biggrin ce treaba am eu cu cei care aveti STEAM ??? .. nici una sau crezi k daca iese la vot "Non-Steam" o sa fac serverul Non-Steam ???? pffoaa biggrin pai ce rost are in momentul de fata serverul ruleaza cu ambele ok ?? pai si unde vezi tu k as face eu asa ceva , adika sa il schimb la vechiul "Non-Steam" ???

Deci:
Intrebarea mea se refera la cum sa ramana serverul Steam sau (pe intelesul tuturor Non-Steam si Steam) cum e in momentul de fata .... orikum am sa rectific k vad k trebuie sa va explic foarte amanuntit smile


 
pONEYData: Luni, 21 Decembrie 2009, 16:49 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
din partea mea poate fi oricum vrei pt ca eu am si steam dar cum zice si andu daca bagi onli steam cred ca sa o pierdem multi jucatori,dar poti face o incercare pt o vreme sa vedem ce se intampla.

rony si toby
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Server STEAM ???
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis