Rcon.Ucoz 12:36 - 16 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Hartile Serverului Rcon.no-ip.org
Hartile Serverului Rcon.no-ip.org
rconData: Luni, 01 Martie 2010, 18:20 | Mesajul # 1
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline









totally_crazy
superpooldaymini3
rcon
ka_xtremejumping
ka_xtreme_2
ka_roadwars_final
ka_mist
ka_ledges
ka_ice_fight2
ka_hahaha
ka_fortum
ka_cspool2
he_09islas
gg_staircase
gg_rogerthat
gg_orange
gg_noobis

de_inferno
de_dust2
de_dust
cs_mansion
awp_face_to_face
awp4one
aim_map
aim_mant1s
aim_headshot
aim_funcs
aim_birchwood
aim_aztecplace
aim_4aztec
Fy_DakXTREM
3_levels
35hp_300spartali
35hp_2

32_aztecworld
2rooms_grenades
gg_mini_snow_fight
gg_loop
gg_fy_funtimes
gg_fy_aztec_small
gg_ff_fun_v3
gg_dusted_houses
gg_blue_magic
gg_aztec
gg_3in1
gg_33_glassroom
fy_xpress
fy_trampoline
fy_snow
fy_ice_2
fy_aztec


 
1NoViC3Data: Miercuri, 03 Martie 2010, 20:20 | Mesajul # 2
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
e foarte bine ca ai pus toate hartile care sunt pe server si asi avea rugamintea ca adminii sa mai bage la vot si alte harti de aici, harti care nu sunt bagate la sistemul de vot. Sa mai animam putin serverul.

PS: AWP_poland nu merge


hello !!

Mesaj editat de 1NoViC3 - Miercuri, 03 Martie 2010, 20:21
 
rconData: Miercuri, 03 Martie 2010, 20:27 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
pai eu tocmai deaia am afisat hartile aici pt k adminii sa mai bage hartile prin vot si bineinteles poate fiecare are cate o preferinta :)

...am sa scot harta aia mersi pt atentionare P


 
pONEYData: Miercuri, 03 Martie 2010, 21:46 | Mesajul # 4
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
INOVICE inteleg aluzia dar nu stiu daca tu sti ca eu caut hartile de ceva vreme si rcon stie asta ca eu l-am rugat de unde sa le iau,si eu toata ziua bag harti care nu s-au jucat la vot dar pt mine vot inseamna ca pun 2,3,4 harti la vot pt a se putea alege din ele.si daca dai la vot totus sa fie macar la inceputul harti nu cand am ak47....ma bucur ca ai schimbat harta pt ca sunt 10 harti care se joaca zilnic numai ca nu era momentul oportun....

rony si toby
 
pONEYData: Miercuri, 03 Martie 2010, 21:47 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
mersi rcon pt harti acum am vazut ca sunt harti care nu s-au mai jucat din vara si cred ca sunt cateva care nu s-au jucat deloc.

rony si toby
 
1NoViC3Data: Joi, 04 Martie 2010, 16:14 | Mesajul # 6
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
Quote
si daca dai la vot totus sa fie macar la inceputul harti nu cand am ak47

1. n-am schimbat niciodat o harta decit la sfirsitul celei precedente...
2. atunci cind tu erai la "mijlocul hartii" cu AK47 ..se terminase jocul. Faptul asta poate sa-l confirme si mecla. De fapt..daca imi aduc bine aminte, el ti-a si spus ca jocul se sfirsise cind am schimbat.
In fine.
PS. N-am vrut sa fac nicio aluzie. Nu inteleg la ce te referi.


hello !!

Mesaj editat de 1NoViC3 - Joi, 04 Martie 2010, 16:21
 
rconData: Joi, 04 Martie 2010, 16:58 | Mesajul # 7
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
fratilor nu va mai certati aiurea pe niste harti ..( poate si eu am schimbat o harta dupa cele 5 minute incepute de joc) sau io stiu ce am mai facut ... asta e , si in plus avem un forum dedicat noua adminilor / sloturilor unde ne expunem parerile , supararile sau mai stiu io ce smile ...

si apropo nu stiu ce aveti voi cu novice pt k eu sincer nu l-am vazut niciodata sa faca ceva aiurea , si mai ales ceva sa nu imi placa ... smile


 
pONEYData: Joi, 04 Martie 2010, 18:06 | Mesajul # 8
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
nu am nimk cu el din contra in ultima vreme mai mult pe el il vad pe server.nu am vrut sa para ca am ceva cu el ,eu am crezut ca bate undeva de asta am scris ce am scris.asa mi sa parut mie,toata lumea mai greseste biggrin sunt total deacord cu el ca ar trebuii sa mai schimbam hartile ca de ceva vreme numai 10 harti se joaca.scuze frate daca am inteles eu gresit.si acum haideti la treaba tongue

rony si toby
 
mecla_2006Data: Joi, 04 Martie 2010, 21:02 | Mesajul # 9
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
nu mai poney tu nu ai vazut ca se terminase ptr ca au scris aia jos nu mai stiu ce si tu nu ai apucat sa vezi castigatoru si novice a bagat direct harta ca probabil o avea scrisa in consola si a dat doar enter ...de aia ti sa parut tie ......asa ca hai sa ne vedem de codati astia smile

Mesaj editat de mecla_2006 - Joi, 04 Martie 2010, 21:03
 
1NoViC3Data: Joi, 04 Martie 2010, 23:19 | Mesajul # 10
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
booze brows console

hello !!
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Hartile Serverului Rcon.no-ip.org
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis