Rcon.Ucoz 12:13 - 16 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Plangere despre Criminalu (asta trebuie citita)
Plangere despre Criminalu
WolfyData: Miercuri, 10 Decembrie 2008, 09:36 | Mesajul # 16
Grup: Şterse





de ce sa fiu invidios din moment ce am god?Si daca as fi de ce dreq mas mai chinui sa le iau si la astia admin?Si de ce as mai fi pus problema ca nu avem admini?Dupa mine cu cat mai multi admini cu atat mai bine,dar cand inviti codatii pe server,atunci iti iei adio de la admin
 
rconData: Miercuri, 10 Decembrie 2008, 17:09 | Mesajul # 17
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Aici sant de acord k ar trebui mai multi admini pe server ... dar cine ??????? k nu poti pune admin pe oricine cere mai ales k multi au o varsta :)) pana in 14-15 ani :)) si sincer daca as avea si eu 15 - 16 ani le dadeam la toti copii de prin fata blokului ... sincer nu mai am incredere in oricine

 
WolfyData: Miercuri, 10 Decembrie 2008, 18:04 | Mesajul # 18
Grup: Şterse





biggrin
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Plangere despre Criminalu (asta trebuie citita)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis