Rcon.Ucoz 15:41 - 16 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Reclamatie
Reclamatie
BeAsT_xData: Duminica, 19 Aprilie 2009, 23:56 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
Buna ziua ,

Vreau sa fac si eu o reclamatie a adminului [R]= X_ul , deoarece mi-a dat ban de 2 ori aiurea , cu Reason : sa schimbi nick`ul ; nick`ul meu fiind BeAsT_x , el afirma sa schimb nick`ul ca l-am copiat pe el desi nickul meu si nickul lui nu are nici-o relevanta . Si a mai zis ca el e owneru serverului si daca e asa , si asa se comporta owneru serverului imi pare rau ca joc de cateva luni pe acest server

PS : Nu era nici o problema daca ma ruga frumos sa schimb nick`ul , dar eu joc pe acest server de cateva luni si mereu m-au vazut admini si chiar el si numai azi i s-a sculat lui sa schimb eu nick .

Astept parerile voastre asupra acestui individ .

 
rconData: Luni, 20 Aprilie 2009, 01:26 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
bai copil inocent ! unde te crezi ? "daca te rugam frumos" ??? !!! pai cum ti-am spus ma in mod repetat de prima data ??? !!! i-a mai gandeste-te inainte de a veni aici cu comentari de genu asta !

Apropo pe cine faci tu "Putzoi" ?? poate pe copii tai de joaca de la nisip ..

... si ce conteaza daca te-am mai vazut pana acum ?? vrei sa iti spun ? : [Nu Conteaza!]

... si pana acum nu mi-a sarit la vedere numele tau pt k poate am avut alte treburi de facut!

... deci in concluzie tu nu o sa ai zile bune cu mine pana nu iti vei schimba "x" de la sfarsitu numelui tau

Sant Owner si pe server si pe Site-ul asta deci termina cu reclamatiile astea aiurea, incep sa cred k ai mintit enorm in Profilul tau cand ai specificat k ai "20" de ani!, ... se pare k ai doar 12 dupa cum am mai precizat in alt thread!


 
kytantonyData: Luni, 20 Aprilie 2009, 10:00 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
stai lini X-ule nu te enerva asta e tipic comportament de 12 ani cum ai zis u......nu are asta 20 de ani decat peste 8 ani smile

veghez din lumea de dincolo....
 
udyData: Luni, 20 Aprilie 2009, 13:23 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
deci tre sa luam masuri cu x frate
asa nu se mai poate
biggrin
e greu frate


ioooooooo
 
rconData: Luni, 20 Aprilie 2009, 13:44 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
smile

 
Prof_JuDoKData: Miercuri, 22 Aprilie 2009, 04:31 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
X cred k asta ti`a jurat razboi :))))))))))

biggrin biggrin biggrin

Kill X :))))


☻/
/▌
/ \

 
rconData: Miercuri, 22 Aprilie 2009, 19:15 | Mesajul # 7
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
pai sa imi zica in ce sa ne "razboim" in sabii , in ciorapi .. daca e in ciorapi eu am calcaiu el sa faca "restu" ...

 
dnyData: Miercuri, 22 Aprilie 2009, 22:40 | Mesajul # 8
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 120
Status: Offline
X iti dau si io un ciorap ca am unu rupt in cot:))=))

StaY High All The Time
 
Prof_JuDoKData: Joi, 23 Aprilie 2009, 03:29 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
opaaaa se lasa q pariuriii

Hai sa pariem biggrin Pariez 1000 de euroi p X :))

Voi p cn pariati ?:>:>:> :))


☻/
/▌
/ \

 
kytantonyData: Joi, 23 Aprilie 2009, 07:12 | Mesajul # 10
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
cel putin o vreme asta nu mai intra pe server dupa un mic destroy(ordin de la x_ul fara ban)....dar il astept cu drag inapoi biggrin

veghez din lumea de dincolo....
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Reclamatie
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis