Rcon.Ucoz 17:00 - 16 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » ce facem cu codatu (:P)
ce facem cu codatu
Prof_JuDoKData: Duminica, 26 Aprilie 2009, 02:54 | Mesajul # 16
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
ar fi cv q arderea procesorului :-? sa nu mai intre codat dal dreaq d aici dry dry angry angry angry

☻/
/▌
/ \

 
ScorpionData: Duminica, 26 Aprilie 2009, 10:15 | Mesajul # 17
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
da da gasiti in p[lm aia odata ca io nush unde sa o caut am cautat da nu ma gasit nimik numa fuckoff wacko wacko wacko wacko wacko

i love my people :))))))
 
kytantonyData: Luni, 27 Aprilie 2009, 07:20 | Mesajul # 18
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
mda interesant dar cum zice x-ul e misto o comanda mare si buna decat astea micute....oare noi atunci scorpi ce comanda am luat de am mers pe alte servere si am facut reclama ptr serverul nostru atunci si nea futut ala cs la toti de abia instalat din nou de vreo 3 ori am reusit sa il fac sa mearga...no ala avea comanda beton...am sa caut si eu un plugins ceva misto de distrus curetul din casa dk e nevoie :)))))

veghez din lumea de dincolo....
 
Prof_JuDoKData: Luni, 27 Aprilie 2009, 08:02 | Mesajul # 19
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
lol kyta =))))))))))))) mai bn cautam un plugin sa le cada casele =))) sa le ia foc =))))

☻/
/▌
/ \

 
kytantonyData: Luni, 27 Aprilie 2009, 11:38 | Mesajul # 20
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
ala e mai greu man ca face lag prograbil...ar fi programul cat un tractor de mare si nu intra pe server :)))...deci ajunge dk le taiem apa sau gazul sau curentul.. :P biggrin

veghez din lumea de dincolo....
 
ScorpionData: Luni, 27 Aprilie 2009, 18:59 | Mesajul # 21
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
tony aia aveau anti SXEinjected aia o fost si noi aveam toti ala instalat wacko wacko wacko wacko wacko wacko tongue tongue tongue tongue

i love my people :))))))
 
deCartierData: Luni, 27 Aprilie 2009, 19:01 | Mesajul # 22
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
mah kyta da rau esti vrei ca aia sa nu mai joace veci cs:)))))))))
de le futi curentu=))))


 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » ce facem cu codatu (:P)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis