Rcon.Ucoz 06:01 - 16 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Plangere (nu stiu daca abuz, dar oricum ceva anormal)
Plangere
DacData: Marti, 28 Aprilie 2009, 19:46 | Mesajul # 1
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 37
Status: Offline
Eram pe harta cu hp65 si aveam scorul 25 kills cu 5 deaths. Admin era Kinder_Killaz si cred ca eichmann(daca o avea admin). Mi s-a facut verificare de coduri - ecranul negru - care a stat aproape toata harta...cel putin 15-20 minute. I-am scris adminului sa imi scoata ecranul. Nu joc cu coduri!!...am 30 de ani, imi place serverul vostru si n-am chef de ban. Niciodata in viata mea nu am jucat cu coduri pentru ca nu ar mai fi fun!. Nu mi se pare normal sa se faca verificarea timp de 20 de minute!. chiar aberant. sa imi faca poze si sa ma puna sa le trimit ca nu am nici o problema cu asta. dar nici chiar o harta sa stau cu ecran negru, zau

atat
merci

Dan G


Dac
 
eichmanData: Marti, 28 Aprilie 2009, 19:49 | Mesajul # 2
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 48
Status: Offline
eu eram pe server dar nu ma uitam pe tine... deci nici vb de blind din partea mea

...
 
kytantonyData: Marti, 28 Aprilie 2009, 20:41 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
posibil sa fi primit un jucator blind care a iesit afara si cand ai intrat u ai avut blind....se mai intampla

veghez din lumea de dincolo....
 
Kinder_killazData: Miercuri, 29 Aprilie 2009, 09:55 | Mesajul # 4
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 42
Status: Offline
Eram intradevar pe sv...dar nu primisei blind de la mine...Am vazut k erai fff nervos...te intrebam ce vrei si nu imi raspundeai...nu aveam de unde stiu eu ca ai tu blind...k ti l as fi scos...Plus de asta...eu cand dau blind am nevoie de 5 sec sa mi dau seama daca e omul sa nu codat si l scot...Sper sa nu mai ai pb de acum

Kinder

Mesaj editat de Kinder_killaz - Miercuri, 29 Aprilie 2009, 09:57
 
DacData: Miercuri, 29 Aprilie 2009, 17:35 | Mesajul # 5
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 37
Status: Offline
OK, scuze ca m-am infierbantat...nu vedeam ce scrie nimeni si de-aia m-am agitat.
Oricum, merci ca ati raspuns

Dan G - "Dac"


Dac
 
eichmanData: Miercuri, 29 Aprilie 2009, 20:20 | Mesajul # 6
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 48
Status: Offline
Ok, n-ai pentru ce... intr-adevar am vazut ca Kinder te tot intreba care e problema si tu nu raspundeai nimic. Din cate stiu eu cand ai blind poti sa vezi ce se scrie, deci e posibil sa fi fost alta problema la tine, din moment ce dupa ti-a mers normal cs-ul si nimeni nu ti-a dat unblind (eu unul cel putin nu ti-am dat).

...
 
deCartierData: Miercuri, 29 Aprilie 2009, 20:40 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
se mia intampla asta cateodata pe sv
si eu intram cateodata si vedeam numai negru pe ercan si doar mapa urmatoare puteam vede
asa ca e bn ca poate vedea si juca akm;)


 
pepittooData: Joi, 11 Iunie 2009, 14:53 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
sal! am lag si nu ma ajuta si pe mine nimeni sa scap de el!!! am intre 40 si 60!!! si nu ma pot juca! dak ma puteti ajuta vre unu intrati pe costy_16_cool@yahoo.com! smile

Nu am ce sa zic despre mine! mai multe detali pe Costy_16_cool
 
DjWanykData: Joi, 11 Iunie 2009, 14:57 | Mesajul # 9
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 51
Status: Offline
pepeitoo trebuia sa faci un alt thread ,nu sa scrii peste threadul altcuiva! dry

GG is my life
 
pepittooData: Vineri, 12 Iunie 2009, 17:02 | Mesajul # 10
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
DjWanyk nu prea inteleg ce ai vrut sa spui! intra te rog frumso pe id-ul costy_16_cool@yahoo.com

Nu am ce sa zic despre mine! mai multe detali pe Costy_16_cool
 
DjWanykData: Luni, 15 Iunie 2009, 23:14 | Mesajul # 11
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 51
Status: Offline
In primul rand pepitoo nu are rost sati iau idul!

Decat sati dau ig apoi,,mai bn lasa...

in fine OFF COMMENT cool


GG is my life
 
eduard22Data: Vineri, 21 August 2009, 11:21 | Mesajul # 12
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
am si eu de facut o plangere in privinta adminilor car fac abuz de rangul lor si dau ban aiurea,posibilitate stefan lamaru din carpati care era pe server in mod spectator, rog a remedia problema cu abuzurile adminilor

Eduard
 
LamaruData: Vineri, 21 August 2009, 11:26 | Mesajul # 13
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 45
Status: Offline
de la mine nu ai primit ban sigur . inainte sa faci afirmatii verifica continutul acestora, in rest lasa pe cei care sunt in masura sa isi faca treaba !

run, run, run for life ... Game ON IBM T43p TANKPAD :D
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Plangere (nu stiu daca abuz, dar oricum ceva anormal)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis