Rcon.Ucoz 08:49 - 16 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » ADMINI !!!
ADMINI !!!
LamaruData: Marti, 21 Iulie 2009, 10:42 | Mesajul # 1
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 45
Status: Offline
Player Adrian azi punctaj 90-9 statea in baza la noi si ne facea pe toti cu AIM, Abner Admin online zice ca nui codat ! Iese adrian pina la urma iese si Abner !

Ori va alegeti admini care sa-si faca treaba calumea ori jucati-va cu codatii vostri !

Cu admini dati pe bani mare lucru nu faceti ! Toti incapabili ajung admini !


run, run, run for life ... Game ON IBM T43p TANKPAD :D
 
AbnerData: Marti, 21 Iulie 2009, 11:59 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Comentariu aiurea. Se poate verifica in log ca adrian a luat ban de la mine.
In plus, nu am zis niciodata ca nu este codat, doar ti-am atras atentia ca ai vorbit urat.

Cand am intrat eu pe server, el avea scor 0-0 si atunci mi-ai zis tu ca este codat, la care adrian a zis ca nu este codat. Eu m-am pus spectator, am verificat daca este codat si i-am dat ban. Nu stiu cum de n-ai vazut ca am dat ban, ca doar apare la toata lumea. Dar se pare ca erai prea preocupat cu nervii si nemultumirile tale. Daca nu-ti convine ca a durat ceva timp pana am dat ban, sa-ti fie de bine, pentru ca eu nu dau niciodata ban pana nu ma asigur in prealabil ca jucatorul chiar este codat.


Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.

Mesaj editat de Abner - Marti, 21 Iulie 2009, 12:02
 
LamaruData: Marti, 21 Iulie 2009, 13:15 | Mesajul # 3
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 45
Status: Offline
binenteles ca sunt nervos cind vad ca joci linga el si nu faci nimic , apropo ati iesit impreuna de pe server ! da se vede pe log la ce intreval ati iesit , totusi mi se pare bizar , in fine ...

cind zic ca care ii codat atunci sigur e ... nu fac afirmatii aiurea !
normal ca is nervos cind ala cu ditamai AIMU dupa el si tu zici ca nui codat ... se poate verifica si afirmatia ta, tot la log !

deci , pina la urma PACE , nu ma mai bag

joaca si face cine ce vrea , ca ma inervez aiurea cu copii de pe aici ...


run, run, run for life ... Game ON IBM T43p TANKPAD :D
 
AbnerData: Marti, 21 Iulie 2009, 13:42 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Se pare ca nu stii sa vorbesti fara sa ataci si fara sa jignesti.
Chiar mi-ar placea sa se poata verifica in log, sa se vada ca eu nu am spus ca el nu este codat, ci chiar el a zis.
Poate nu ai citit, sau nu ai inteles ce am zis in postarea anterioara, ca atunci cand am intrat eu, el avea 0-0 la scor, am stat pe el ca spectator 30 de secunde si i-am dat ban.

Ti-am explicat totul frumos si politicos, chiar daca nu sunt nevoit sa fac asta, tocmai pentru ca stiu ca joci multa vreme pe server si joci bine, insa atitudinea ta obraznica si jignirile tale, tradeaza caracterul tau subred.

Pentru mine subiectul asta este inchis...


Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.
 
LamaruData: Miercuri, 22 Iulie 2009, 09:48 | Mesajul # 5
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 45
Status: Offline
nu am jignit pe nimeni, asta nu se numeste jignire, in special pe cei pe care ii cunosc de pe aici ...

nu ma caracteriza dupa cum joc, bine, rau, demult timp, joc de placere si respect pe toti care considare acest joc ca si FUN

respect toti admini si mai ales cand is fac treba

la 30 de ani ai mei ma mai destind la o partida de CS biggrin

so, PACE ALL dry


run, run, run for life ... Game ON IBM T43p TANKPAD :D
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » ADMINI !!!
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis