Rcon.Ucoz 00:54 - 17 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » DESTROY DAT DEGEABA DE naikon
DESTROY DAT DEGEABA DE naikon
din_cerData: Miercuri, 30 Septembrie 2009, 23:29 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
am intrat pe serverul RCON sa ma joc.....cum fac de fiecare data.....la 20, 30 de secunde am primit destroy de la naikon......erau vreo 15 playeri martori si inca 2 admini.....si nu e prima oara de cand joc sa il vad ca IMPARTE destroy doar ca are el CHEF!!!, acum am si fost in aceasta situatie, RCON STAVILESTEL pe naikon ca asa ceva anormal.....ca sa suferi in acest hal de admin.......FARA CUVINTE!!!

pe principiul cine munceste mult are putin
 
NaikonData: Joi, 01 Octombrie 2009, 19:24 | Mesajul # 2
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
Bai asta picat "din_cer" sunt admin de cand sa infintat sever-ul..daca mai aud comentarii la adresa mea fara argumente... ori vin peste tine sa vorbim fata in fata ori vad eu cum o rezolvam... pentru toata lumea e valabil nu sunt un copil de nust cati anisiori, am 28 de ani si la lista de studii nu intram ca nu are nici o importanta sa ne laudam aici care cate facultati are ... v-am atentionat de nust cate ori sa nu mai stati la fraguri...iar tu pe harta extrem_jumping2 imi stai la inaltime cu nust ce arma si faci 10 fraguri..frate v-am inteles 1,2...chiar 3 fraguri ...da eu zic ca e suficient, eu dupa ce imi fac lvl-ul de obicei scot lama si pace...iti place cand ajungi la grenada si te omoara unu nu din experienta ci din motivul ca sta unu la fraguri si da in tine iti mai lasa 15 hp si iti da unu lama???

 
din_cerData: Joi, 01 Octombrie 2009, 22:06 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
baiatule tu nu stii ce vorbesti!.....si cum sa fac 10, 15 fraguri in 20, 30 de secunde? habar n-ai ce vorbesti, dai din gura ca sa te afli in treaba

Added (01-Octombrie-2009, 11:06 Pm)
---------------------------------------------
plop cand vorbesti cumpateazate!!! nu arunca vorbe aiurea!!!


pe principiul cine munceste mult are putin
 
NaikonData: Sambata, 03 Octombrie 2009, 22:04 | Mesajul # 4
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
Esti complet idiot a zis cineva...ceva??? de secunde??? bagi de la tine ....citeste mai sus cap de creta... pe server nu mai intri... Poti sa ii zici si lui Bill Gates...asta ti-o spun eu...poate cu alt nick sau sa nu fiu eu prezent....si punct.



Mesaj editat de Naikon - Sambata, 03 Octombrie 2009, 22:05
 
din_cerData: Duminica, 04 Octombrie 2009, 11:53 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
esti de-a dreptu penibil.....tu habar n-ai sa citesti.....am zis ca aveam 20, 30 de secunde de cand am intrat si mi-ai dat destroy, dar daca mama natura nu te-a inzestrat la capitolul intelectual nu ma chinui eu sa iti dau explicatii......poate cineva sa faca 10 fraguri in 20, 30 de secunde?.....aveam 4 fraguri ca sa sa te fac sa intelegi!!!

Added (04-Octombrie-2009, 12:53 Pm)
---------------------------------------------
PS: ai grija ca demonstrarea s-ar putea sa iti dauneze sanatatii, LA PRORIU!!!, eu nu jignesc NIMICURILE!!!


pe principiul cine munceste mult are putin
 
NaikonData: Duminica, 04 Octombrie 2009, 21:11 | Mesajul # 6
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
Esti prea prost frate pentru mileniul asta, nu mai imi racesc gura cu tine, esti ca astia din guvern uite-o ...nu e.... hai gata ca esti retardat mintal...

Added (04-Octombrie-2009, 10:11 Pm)
---------------------------------------------
X-le inchide te rog topicul... omu e dus...




Mesaj editat de Naikon - Duminica, 04 Octombrie 2009, 21:09
 
rconData: Duminica, 04 Octombrie 2009, 21:36 | Mesajul # 7
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
oke .. smile



 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » DESTROY DAT DEGEABA DE naikon
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis