Rcon.Ucoz 19:38 - 29 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Taticul (Vreau mai multe pareri)
Taticul
KSKData: Duminica, 25 Octombrie 2009, 12:23 | Mesajul # 1
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 26
Status: Offline
Eu unul zic ca e curat.
Atasare: taticu.dem (1.35 Mb)
 
pONEYData: Duminica, 25 Octombrie 2009, 14:07 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
nu are nici un aim din_cer este obsedat....este pur si simplu bun.pe harta aia iti apara intai capul este normal sa ii dai in cap si mai ales ca din 6-7 fraguri cate sunt doar vreo 3 sunt head..eu dau 7 din 10 head asa ca nu are nici un aim si se vede clar nu stiu ce admin a fost din_cer de nu cunoaste macar cum se vede un admin.CURAT CLAR .LASATI BAIATUL SA JOACE..

rony si toby
 
rconData: Duminica, 25 Octombrie 2009, 14:38 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
mdea nu prea vad cine stie ce ..... singurul lucru ce mi se pare ciudat e la final cand omoara cu lista jucatorilor pe ecran ....

... cel putin la mine asa se vede, spre sfarsit apasa "Tab" si omoara cu lista pe ecran ceea ce ma face un pic ganditor ... in rest e normal nu prea vad AIM-ul din moment ce harta e mica si se stie k pe hartile mici poti da HEAD-uri 8 din 10 garantat.
+ k un aim nu rateaza mai niciodata tinta decat daca il setezi tu sa dea ori la cap ori la mijloc (in burta) ...etc .... ma rog parerea mea .........


 
din_cerData: Duminica, 25 Octombrie 2009, 15:15 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
pe acest individ am stat doar 12 secunde si i-am facut un demo pe acea harta, asa s-a nimerit desi puteam sa ii fac pe una mai mare ca tot aceiasi s-ar fi vazut......head de la distanta de ani lumina......dar de ce anumiti admini nu i-au acordat acestui individ atentie desi erau pe server online?.....mai ales ca iesea in permanenta pe primul loc si castiga harta dupa harta de gg.....ar trebui sa lase de gandit!......si singurul care a fost obiectiv si a vazut toate detaliile si le-a scris negru pe alb e rcon.....

pe principiul cine munceste mult are putin
 
pONEYData: Duminica, 25 Octombrie 2009, 16:20 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
l-am urmarit si eu azi pe taticu si dupa de a dar vreo 4 heduri consecutive am facut niste poze..uitativa si voi eu nu vad nimik...
Atasare: fy_desert0000.bmp (2.85 Mb) · fy_desert0001.bmp (2.85 Mb) · fy_desert0002.bmp (2.85 Mb)


rony si toby
 
fasterData: Luni, 26 Octombrie 2009, 06:35 | Mesajul # 6
Super-Membru
Grup: Moderator
Mesaje: 93
Status: Offline
Sa nu aibe scripturi sau cfg-uri pentru aim , wall etc pentru k astea nu ies nicaieri nici la poza nici la demo.Nush zic si eu o parere,acum voi decideti ce si cum.

RESPECT ALL



 
1NoViC3Data: Luni, 26 Octombrie 2009, 09:13 | Mesajul # 7
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
Quote
..... singurul lucru ce mi se pare ciudat e la final cand omoara cu lista jucatorilor pe ecran ....

Cel care a apasat TAB e cel care facea inregistrarea..si nu cel inregistrat.

Acum, omul asa ori e ffff bun ori are bafta cu caru ptr ca nu cred ca e codat.


hello !!

Mesaj editat de 1NoViC3 - Luni, 26 Octombrie 2009, 09:14
 
rconData: Luni, 26 Octombrie 2009, 16:25 | Mesajul # 8
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
bv nu ma gandeam la faza cu "Tab-ul" apasat de cel ce facea demo-ul :p bravo

 
TaticulData: Luni, 26 Octombrie 2009, 17:32 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
de curiozitate am luat si eu demo sa-l vizualizez ca eram curios de ce este atat de mediatizat cazul meu ... pff mai din_cer nu am nimic cu tine ptr ca imi esti indiferent tipule, dar daca la demo ala tu vezi aim e clar ce bun esti in cs si-mi imaginez cate banuri aiurea ai dat pe unde ai fost admin :( Copilu ... joc de 8 ani cs si nu ma pot lauda ca sunt bun, castig multe harti ptr ca in timpul asta sa adunat ceva experienta si in mare parte e bulan mai ales cu grenazile pe final, sunt alti jucatori mult mai buni ca mine... Si ptr linistea ta sa sti ca admini mi-au facut poze aproape toti nu cum ai spus tu ca sunt prieteni cu mine si ma ignora pe sv ... dar nu e de datoria lor sa te anunte pe tine cand ma controleaza pe mine nu crezi ???

PS: Respect all...

 
LamaruData: Miercuri, 28 Octombrie 2009, 15:00 | Mesajul # 10
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 45
Status: Offline
Curat 100% , chiar faza ai cu TAB la sfarsit nush cei cu el ,

in rest Respect ! :D


run, run, run for life ... Game ON IBM T43p TANKPAD :D
 
TaticulData: Joi, 29 Octombrie 2009, 16:13 | Mesajul # 11
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
Lamaru .. o explicatie la faza cu tab-ul a dat-o 1NoViC3 ... demo mi-la facut din_cer ..nu e clar ca odata facut de el demo el e cel care a apasat tab-ul ? ;)
 
LamaruData: Sambata, 31 Octombrie 2009, 08:37 | Mesajul # 12
-Membru-
Grup: Membru
Mesaje: 45
Status: Offline
Corect , parca odata am facut si eu un demo cu mare greu ;))

run, run, run for life ... Game ON IBM T43p TANKPAD :D
 
AbnerData: Sambata, 31 Octombrie 2009, 20:02 | Mesajul # 13
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Foarte bine ca s-a facut demo. Dupa parerea mea n-ar trebui sa se dea ban fara demo, tocmai pentru astfel de cazuri...

Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Taticul (Vreau mai multe pareri)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis