Rcon.Ucoz 19:10 - 29 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Destroy de la Naikon (Am luat destroy de la Naikon fara nici un motiv..)
Destroy de la Naikon
AbnerData: Sambata, 31 Octombrie 2009, 20:07 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Salut,

Dupa cum bine vedeti am revenit la joc, asa din cand in cand. Problema este ca azi am luat destroy de la Naikon fara nici un motiv. M-a enervat un pic pentru ca ii prima data cand patesc asa ceva si habar n-aveam ce-o patit calculatoru, da pana la urma m-am lamurit. Evident ca nu am fost codat, evident ca nu am vorbit urat, deci nu stiu ce motiv ar fi putut avea.


Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.
 
rconData: Sambata, 31 Octombrie 2009, 20:41 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
sincer nu cunosc dar cred k mai mult k sigur ai stat la fraguri ... cred ... k de altfel nu stiu ce motiv ar avea

 
AbnerData: Duminica, 01 Noiembrie 2009, 08:48 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Acum depinde fiecare ce intelege prin a sta la fraguri. Eram in harta aia cu apa in mijloc ce te arunca tare in sus si eram pe partea adversarilor cu 5-1 (mitraliera aia cu 100 de gloante in incarcator) si trageam la greu in ei. Asa foloseste toata lumea arma aia si nu cred ca se poate spune ca stateam la fraguri. Pana la urma, daca ai arma de macel, ce altceva poti face decat macel:)

Si vad acum ca sunt si banat. Mi se pare total deplasat ca pentru o suspiciune ca as fi jucat pentru fraguri sa se ia cea mai categorica sanctiune! Sunt CODATI care iau doar ban si eu iau DESTROY?? Ce socoteala o fi facut adminul??


Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.

Mesaj editat de Abner - Duminica, 01 Noiembrie 2009, 12:33
 
rconData: Duminica, 01 Noiembrie 2009, 13:37 | Mesajul # 4
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
iti scot eu banul smile

 
AbnerData: Marti, 03 Noiembrie 2009, 14:07 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Mersi.

Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.
 
NaikonData: Miercuri, 04 Noiembrie 2009, 23:30 | Mesajul # 6
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
bai pastila eu ti-am dat doar destroy ban cred ca ai luat tu de la altcineva.....ti-am raspuns pe cheat si ti-am spus motivul stateai cu cateaua la fraguri...........atat.. hai PA.

 
AbnerData: Joi, 05 Noiembrie 2009, 09:38 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 76
Status: Offline
Mda. Mi-e greu sa raspund la asa un comentariu care denota atata lipsa de educatie si ciobanie grosolana. Poate nu s-a observat ca discutiile s-au purtat intr-un ton civilizat sau poate Naikon este incapabil de a prelua un asemenea ton...

Si trebuie sa intelegi un lucru: Daca esti pus intr-un post de autoritate, cate de mica o fi ea si cat de neinsemnata o fi ea, trebuie sa te ridici deasupra standardelor celorlalti utilizatori si sa dai un exemplu, sa-ti folosesti ratiunea si calmul in luarea deciziilor. Altfel, nu esti decat un animal care are puterea sa muste si o face sub puterea impulsurilor instinctuale...


Arata-ti respectul pentru ceilalti utilizatori folosind un limbaj corect.

Mesaj editat de Abner - Joi, 05 Noiembrie 2009, 09:41
 
nebunData: Joi, 05 Noiembrie 2009, 10:50 | Mesajul # 8
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
Super discurs adevarat abner biggrin clap deal


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
LOVEData: Joi, 05 Noiembrie 2009, 11:29 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 11
Status: Offline
ce sa-i ceri de la labaru de naikon, dupa ce ca da prin gropi de prostie si-o mai si etaleaza. Nu mai bagati in seama labarul!

love is the answer
 
NaikonData: Marti, 17 Noiembrie 2009, 20:02 | Mesajul # 10
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
Fratilor daca nu existam eu, nu se mai certa nici unul azi aici... asta e o problema care ma priveste doar pe mine si pe rcon... cat despre calmitatea cu care puteti voi sa vorbiti... este evidenta atunci cand esti in postura de victima...nu???? dar eu cand vad zi de zi codati si tot felul de porcarii si tot felul de injurii care vin asupra mea mai ales de la unii care nici nu sunt intarcati bine(adica au intre 8 si 14 ani)... nu prea mai ai stapanire si control total...Astfel ajungi la un moment dat sa nu prea mai faci diferenta intre un player care intradevar vrea sa isi spuna un punct de vedere si unul care in al doilea topic te va injura..."""Adica in primul topic te pupa in fund ...iar daca nu ii convine ca nu l-ai debanat sau nu stiu cate si mai cate cu toate ca el e codat..... in al doilea incepe sa te injure....si sunt zeci de cazuri... si atunci domnule Abner tu ce ai face in locul meu????"""

Ps: pentru "nebun" termina cu aluziile astea de prost gust...aveam gif-ul ala cu admin si user acum 15 ani in calculator... si ma chinuiam sa fac gifu-ri pe un k7 daca macar stii ce e ala... scoate semnatura aia frate...e de prost gust......




Mesaj editat de Naikon - Marti, 17 Noiembrie 2009, 20:16
 
nebunData: Marti, 17 Noiembrie 2009, 20:16 | Mesajul # 11
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
daca tu crezi ca sunt aluzi aia e treaba ta oricum io nam treaba ta nustiu de ce ai tu treaba mea "dorele nu-ti mai ajunge drumu"? wink
P.S Cea zis abner e adevarat angry



Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...


Mesaj editat de nebun - Marti, 17 Noiembrie 2009, 20:19
 
NaikonData: Marti, 17 Noiembrie 2009, 20:23 | Mesajul # 12
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
Amice eu vorbesc in primul rand de semnatura ta care instriga la violenta ...catre admini... ce nu pricepi asa e de greu frate precum...pppffff

 
pONEYData: Marti, 17 Noiembrie 2009, 20:36 | Mesajul # 13
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
adevarul este ca la bagat peste tot.chiar si unde nu are sens.este frumos o data dar asa la nesfarsit.deja este plictisitor

rony si toby
 
nebunData: Marti, 17 Noiembrie 2009, 20:39 | Mesajul # 14
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
doamne fereste priest


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
rconData: Marti, 17 Noiembrie 2009, 20:47 | Mesajul # 15
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
nebune are dreptate ... eu unul stiu de cand l-ai bagat (de la cearta mea cu LOVE) dar altii nu stiu si inteleg altceva ar fi bine sa il scoti smile

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Destroy de la Naikon (Am luat destroy de la Naikon fara nici un motiv..)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis