Rcon.Ucoz 22:43 - 29 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Destroy, pentru ce? (no comment)
Destroy, pentru ce?
clawShadowData: Luni, 16 Noiembrie 2009, 21:53 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
Salut, am jucat acum 10 min adica la ora 22: 40 cam asha pe serverul asta de gungame. Nu are rost sa fac prea multe comentarii, dar m-a uimit sa vad ca am luat destroy. VReau sa stiu cine a dat si de ce. Oricum acum nu se mai poate face nimic, dar oricum pentru cel care mi-a dat treaba asta, sa stie ca nu aveam nimic, nu o pot dovedi, dar nici tu nu poti dovedi ca am avut ceva. Deci va rog, inainte de o faza de asta, puneti-va ochelarii, sau daca a fost o simpla greseala de observatie eu inteleg. Dar nu acccept sa mi se dea asha ceva pe nedrept.
Inainte sa intre un admin, am terminat de 3 ori la rand mapa primu. Deci va rog sa va revizuiti comportamentu pentru ca la treburi din acestea nu se fac glume.
 
rconData: Luni, 16 Noiembrie 2009, 23:32 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
gluma .. gluma ... dar poze sant si inca cate ...

2 poze ai le gasesti in folder "cstrike" acolo unde ai instalat jocul deci sa vedem pozele ....


 
clawShadowData: Marti, 17 Noiembrie 2009, 15:22 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
perfect ... poze ... doamne acuma sa vad ce o sa mai zici. Nici nu am vazut pozele dar in fine. Le-am pus
AAA da... sper sa nu comentezi de tzinta mea, pentru ca cs-ul meu e bulit si deja m-am obisnuit fara tzinta. Dar oricum cred ca esti un jucator cu experientza care isi da seama ce inseamna cod. Sper ca va vetzi da seama ca joc fara cod, dar daca nu... imi pare rau...

Multumesc pentru atentie inca o data, si felicitari pentru serverul pe care il detzii.

Atasare: aim_crazyjump_1.bmp (3.75 Mb) · aim_crazyjump_1.bmp (3.75 Mb)
 
nebunData: Marti, 17 Noiembrie 2009, 16:36 | Mesajul # 4
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
un sfat iati cs de pe siteul acesta


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
rconData: Marti, 17 Noiembrie 2009, 16:57 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
cam ciudata poza k ambele sant identice , iar motivul intemeiat pentru destroy a fost din cauza excesului de fraguri

 
pONEYData: Marti, 17 Noiembrie 2009, 17:11 | Mesajul # 6
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
vchea problema cu pozele identice.eu nu halesc astea.eu zic ca sunt manevrate pozele.de ce sunt identice?.manevra klar..

rony si toby
 
clawShadowData: Marti, 17 Noiembrie 2009, 17:44 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
Deci pozele la minte in comp DIFERA. Cand le uploadez aici sunt la fel. Vreau un id la cineva sa le trimit pe mess sa vedetzi ca sunt diferite, lasati-ma cu manevre ca aici nu sunt manevre. Manevra e ca pe forum cand le atasez arata la fel, chiar daca o sa vedetzi diferentza daca va trimit pozele.

VReau un id de messenger la care pot trimite pozele. Multumesc

Mesaj editat de clawShadow - Marti, 17 Noiembrie 2009, 17:49
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Destroy, pentru ce? (no comment)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis