Rcon.Ucoz 23:49 - 29 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Reclamatie Yo-Yo (Reclamatie)
Reclamatie Yo-Yo
BulaData: Duminica, 06 Decembrie 2009, 21:10 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 12
Status: Offline
Motivul principal ar fi Ban-ul dat aiurea de yo_yo si atitudinea care a luat-o fata de mine fara motiv. Aveti un link http://rcon.ucoz.com/forum/3-845-1#7034 AICI. Trecand peste faptul ca nu am avut nici un cod, problema lui cred ca a fost una personala mai degraba pentru ca inainte de toata intamplarea asta a primit o Lama de la mine cand nu cred ca i-a convenit, deci trebuie sa cred ca s-a enervat si a vrut sa se razbune. Vorbea de scripturi, nu stiam despre ce scripturi vorbeste, l-am intrebat de vreo 3-4 ori despre ce scripturi si nici nu a avut bunatatea sa-mi raspunda. In faza urmatoare m-am trezit ca imi face o groaza de poze fara sa zica nimic, dupa care am iesit sa nu-mi umplu HD si cand dau sa intru eram banat. yo-yo spune ca am primit ban pentru ca nu am dat pozele: 1. Trebuia sa-mi faca 3 poze nu 100. Banuiesc ca a vrut sa-si bata joc de mine...
2. Nici nu mi-a dat ocazia sa le dau pentru ca mi-a dat ban fara nici o dovada. As dori sa se ia masuri. Multumesc

Dovada:

6:43 Pm [Ip: 89.42.156.202]yo_yo
daca vrei unban pui pozele pe forum si ceri un ban ..io nu stau sa ma rog de voi sa dati pozele..
6:41 Pm [Ip: 89.42.156.202]yo_yo
oo ce faci bula ai intrat pe forum

Mesaj editat de Bula - Duminica, 06 Decembrie 2009, 21:15
 
-=Andu=-Data: Duminica, 06 Decembrie 2009, 22:22 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 55
Status: Offline
din moment ce iesi de pe server se considera ca nu ai vrut sa dai pozele si e ban automat
 
mecla_2006Data: Luni, 07 Decembrie 2009, 00:41 | Mesajul # 3
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
ma dar intotdeauna noi adminii suntem de vina si voi jucatorii oameni seriosi nu bula??deci yoyo dupa ce iti face poze iti pune id daca nu ai vazut de 20 de ori...eu cred ca nu ai vrut sa i le dai... angry angry angry angry angry
 
BulaData: Luni, 07 Decembrie 2009, 00:52 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 12
Status: Offline
Omule, eu ce am facut pentru a primi ban? Primesc ban degeaba, omu imi face 100 de poze si tot eu is de vina de ce nu i-am trimis pozele la id-ul pe care NU mi l-a dat
 
pONEYData: Luni, 07 Decembrie 2009, 15:30 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
mai mecla tu aici citit cererea lui bula de unban.mai bine citesete cererea si apoi vorbeste.yo-yo ia facut omului 21 de poze si asta in caz ca nu stiai este ilegal.mai cieste regulile.si pt ce ca avea bunnyhop:)) si nici macar nu stia ce este ala.ce vroiai sa stea omu;l sa ii umple hardul de poze.si sa imi mai spun ceva sunt multi jcatori care au calc varza si trebuie sa iasa din joc ca sa trimita pozele pt ca nu ii ajuta calc.dar daca tu ii dai 2 min pai atunci asteapta 2 min frate.si mai intai dai omului id ...dar oricum pt mine este deajunsa treaba cu 21 de poze si astea pana a apucat el sa iasa cie stie cate poze o fi vrut sa faca.nu mai lua foc fara sa se interesezi umpic...

rony si toby
 
mecla_2006Data: Luni, 07 Decembrie 2009, 15:56 | Mesajul # 6
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
mai poney daca nu citeam ce e cu bula nu ma mai bagam in asta...
 
rconData: Luni, 07 Decembrie 2009, 16:58 | Mesajul # 7
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
mdea ... din cate vad yo_yo nu are nici o treaba cu FORUM-UL acesta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

deja ma apuca nervii !!!!! ............... angry angry angry angry angry angry


 
pONEYData: Luni, 07 Decembrie 2009, 22:15 | Mesajul # 8
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
mua mecla daca ai citit atunci cum poti sa vb.tu nu vezi ca omul iai dat amx_s .asta este o comanda grava frate.ce poze sa ii dea daca ia facit 100.esti tu la fel ca yo-yo nu ai treaba cu regulile...pacat...

rony si toby
 
NaikonData: Marti, 08 Decembrie 2009, 03:16 | Mesajul # 9
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
incet geniilor sa mai decantam un pic de cate zile i-ati dat admin lui yo_yo? poate e plecat omul...sau poate nu sa acomodat inca ...fiti si voi un pic mai blanzi...ma refeream ca nu a rezolvat problema pe forum...insa despre problema amx_s poate a fost o pedeapsa... pt jucator...sa vedem ce zice yo_yo...



Mesaj editat de Naikon - Marti, 08 Decembrie 2009, 03:41
 
BulaData: Marti, 08 Decembrie 2009, 10:28 | Mesajul # 10
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 12
Status: Offline
Sa ma fac inteles: Pe mine nu ma deranjeaza ca mi-a facut poze, nu ma deranjeaza ca mi-a facut 100 de poze. Ma deranjeaza faptul ca nici macar pozele alea nu mi-a dat ocazia sa le dau ca am primit direct ban. Am intrebat de 3 ori ce script...NU MI-A RASPUNS. De ce nu mi-a raspuns? Daca totusi trebuia sa scot scriptul, trebuia sa stiu si eu care script. Nu am vreo problema cu el, dar sa trateze oamenii cu respect, chiar daca e nou in domeniul adminatului.
 
NaikonData: Marti, 08 Decembrie 2009, 18:56 | Mesajul # 11
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
ok bula gata ca ma doare capul ..te-ai facut inteles...ajunge...

 
yo_yoData: Marti, 08 Decembrie 2009, 19:10 | Mesajul # 12
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
bula nu minti ca ai vb cu mine pe mes

Added (08-Decembrie-2009, 8:10 Pm)
---------------------------------------------
id petreguta si da pozele ...ce faci atita tantam


cs
 
BulaData: Marti, 08 Decembrie 2009, 19:20 | Mesajul # 13
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 12
Status: Offline
TANTAM...tu esti chiar greu de cap yo yo...cine a zis ca am vb cu tine pe mess? am vb cu tine aici pe forum, in shout box-ul ala sau ce e si aia ai zis. PS: DACA VREI POZE, IA DE AICI http://rcon.ucoz.com/forum/3-845-1#7034 SI MAI DA-TI INTERESUL PENTRU FORUMUL SI SERVERU ASTA, CA ESTI CAM DEGEABA
 
nebunData: Miercuri, 09 Decembrie 2009, 20:36 | Mesajul # 14
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
bula nu cred ca esti in masura sa judeci un admin chiar daca el a gresit angry


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
yo_yoData: Joi, 10 Decembrie 2009, 01:16 | Mesajul # 15
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
bula ai facut u tantamul asta ..dar sa sti ...ca nam avut nimic special cum ai zis u ... ca mai luat cu lama si asea mai departe ......
cit timp mai am ieu admin sa fi sigur ca daca u joci pe servar 5 ore ..ieu am sa stau sa te urmaresc 5 ore ...

daca ierai baiat salon .. bagai id meu de mes ..si dadeai pozele .....daca u pui pozele dupa o-zi .. de unde nu-stiu io ca leai modificat .....

la asta nu teai gindit ...sau ce ai zis u in mintea ta lasa ma ca astea sunt prosti...

dadeai pozele atunti si gata .. asta bine inteles daca esti curat ..dai pozele.. pe loc ...nu sa iesi u dupa servar si sa le dai cind tise s....la tie ...
daca ai fosc corect de ce nu miai dat pozele atunci cin leam cerut ....


cs

Mesaj editat de yo_yo - Joi, 10 Decembrie 2009, 01:18
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » Reclamatie Yo-Yo (Reclamatie)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis