Rcon.Ucoz 20:55 - 24 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » KronKy (Ban dat aiurea !!)
KronKy
KronKyData: Duminica, 10 Ianuarie 2010, 16:28 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
Iarasi adminii isi fac de cap si dau ban aiurea , daca exista cineva caruia ii pasa de acest SERVER frumos sa ia cat de cat atitudine , fiindca am impresia ca pe acest sever unii admini nu citesc REGULAMENTELE (VEZI ALINIATUL 13 DE LA "Reguli Admini "). Mi-a facut Yo-Yo poze acum 2 zile si dupa ce mi-a dat ban direct ca motiv ca se roaga de mine sa-i dau pozele.. " defapt NU am avut nici o discutie ", mi-a scris trimite pozele la id mess si direct ban si sa nu povestim ce urat a vb cu mine pe mess.... Pozele le-am dat mi-a scos banul si mi-a spus sa-mi schimb varianta de CS 1.6 (aveam una de la DGzone) si am schimbat . am pus varianta rcon . Azi intru sa joc si direct B A N !!! Va rog macar vorbiti cu cei suspecti faceti snapshoot si apoi ban.. ! Nu direct asa ca in CODRU .. Va rog mult sa imi scoata cineva si mie banul .... Multumesc anticipat ! IP 84.232.146.43 , l-am luat pe la ora 17.

Mesaj editat de KronKy - Duminica, 10 Ianuarie 2010, 16:57
 
yo_yoData: Duminica, 10 Ianuarie 2010, 17:54 | Mesajul # 2
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
ma omule ieu am dat ban ca am stat mai mult de 2 minute dupa tine sa dai pozele ....si dupa ce am vazut poze lam scos ..nustiu la ce te referi u acuma ...
si cu varianta de cs .. ce te supara asea de tare ...ca tiam zis sa il iei pe cel original de pe RCON ...
DESCHIZI CS APESI CONSOLA ..SI FACI O POZA LA DEPSTOC si pe urma o atasezi aici sa vedem caca ai ban de la mine ..

io am scos banu cind am vazut pozele si cu asta salutare


cs
 
KronKyData: Duminica, 10 Ianuarie 2010, 18:00 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
Gata mi l-a scos careva , multumesc ! Eu joc de aproape 1 an pe serverul asta si inca n-am avut asemenea probleme .. Doar am mai dat Snapshoot si a fost totul in regula , doar va rog sa asteptati pana ies din joc si conectez mess-ul imi ia 1-2 min. ca am si eu un Sempron mai obosit ! Multumesc mult pt. intelegere !
 
yo_yoData: Duminica, 10 Ianuarie 2010, 18:44 | Mesajul # 4
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
ma omule laso dreac de intelegere ...ca u ai facut reclamatie la adresa mea ....
intrati pe servar scrieti ce vreti ..si pe urma o dati cu scuze .....si ca sa poti vb de regulament aliniatul 13 ...da scrie foarte clar acolo ..problema este ca u nai dat poze ..am stat peste 2 minute dupa tine ... si ai iesit dupa servar .. ce vruiai sa fac sa te las in pace nu ... ai dat poze si am scos banu .. tiam dat si confirmarea prin mess .. asea ca lasateo dreacu de treaba .. si nu mai faceti reclamati aiurea......

aa si spune si mie ce urit am vb io cu tine pe mes ....baiete vezi ca te inseli ...io nu vb urit ...clar treaba asta ......singura vorba care sa zicem ca este urita si o mai folosesc pe mes este pulica si nu o folosesc ca jignire ..ci ca pe un alint tongue

Added (10-Ianuarie-2010, 7:44 Pm)
---------------------------------------------
asta este discutia mea cu KRONKY acum 2 minute ...

Petre Guta: ia zi mane
Petre Guta: ce urit am vb io cu tine
Max Payne: adica?
Petre Guta: pai am vazut reclamatia pe forum
Petre Guta: si cind am dat nam
Max Payne: pai ai zis mah pulica si de alea
Petre Guta: de ce tiam dat io ban
Petre Guta: pai si pulica este urit
Max Payne: nu era vb de tine.. era vb de cel care mi-a dat azi ban
Petre Guta: sau vruiai sa zic puloi
Max Payne: pai normal ca eram cu sora-mea aia mica pe calsa 2-a si citeste si ea ..
Petre Guta: pai zi frate cine tia dat ban
Petre Guta: dupa ce am vazut poze tiam arata pe mes confirmarea de unban
Max Payne: nu stiu care mi-a dat azi ban.. dar mi-a dat direct
Petre Guta: pai ma omule daca te uiti in consola vezi acolo cine tia dat ban
Max Payne: m-am uitat si nu mi-a aparut.. m-am uitat si dupa screenshhot
Petre Guta: tu reclamatia aia ai facuto la adresa mea .. nu la adresa celui care tia dat ban astazi
Max Payne: Nu reclamatia a fost facut la adresa lui ala care mi-a dat , doar am mentionat si incidentul cu tine..
Max Payne: vezi ca am mai facut 1 post
Petre Guta: si ca tiam zis sa iei cs original cu ce tea deranjat
Petre Guta: da dar nu ai fost foarte clar in mentiunea aia
Petre Guta: bine hai bafta
Max Payne: ypai nu m-a deranjat ..l-am luat si gata acum am ala original..dar ma deranjeaza cand dati ban direct
Petre Guta: si ai grize la fraguri
Max Payne: fara poza , fara nimic
Petre Guta: cind intri pe servar scrie acolo cu rosu regulule
Max Payne: e mai incet calc meu.. merge ff greu . ma conectez greu
Max Payne: si cand te joci esti atent mai mult la joc nu la ce scrie unu si altu...
Petre Guta: deci ai grize la fraguri poade de aia ai luat ban astazi direct
Max Payne: da si tu un slap inainte sau slay
Petre Guta: cind intri pe servar
Petre Guta: ai vazut ca este scris cu rosu
Max Payne: cum vine aia grize ?
Petre Guta: sc
Max Payne: aha stai sa citesc
Petre Guta: grije
Max Payne: aaaa
Petre Guta: ai grije ca poate de aia ai luat ban
Max Payne: si da serverul automat ban ?
Petre Guta: nu adminu da automat ban
Max Payne:
Petre Guta: hai bafta
Max Payne: ok thx si scz daca ti-am creat neplaceri
Max Payne: o sa mai fac 1 post sa-ti multumesc >> bafta


cs

Mesaj editat de yo_yo - Duminica, 10 Ianuarie 2010, 18:10
 
KronKyData: Duminica, 10 Ianuarie 2010, 18:49 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
.. Pentru mine, yo-yo tu ai fost corect ., ti-am dat pozele si mi-ai scos banul (no comment) , dar reclamatia a fost facuta pentru cel care mi-a dat azi asa aiurea .. abia am intrat si 10 sec. BAN . Nashpa si sunt si pe ip static ..... Acum sa rezolvat , MS !

P.S. No offence ,dar yoyo nici tu nu esti usa de biserica tongue .. unpic cam vulgar si te aprinzi rpd smile

Bafta all !

Mesaj editat de KronKy - Duminica, 10 Ianuarie 2010, 18:50
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » KronKy (Ban dat aiurea !!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis