Rcon.Ucoz 05:27 - 21 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » adminii
adminii
WolfyData: Vineri, 12 Decembrie 2008, 17:23 | Mesajul # 16
Grup: Şterse





dry
 
Oana18Data: Sambata, 13 Decembrie 2008, 14:08 | Mesajul # 17
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
deci ce sa zic ma chear faceti sa rad biggrin printesa lui xul dada !! :P auzi tu !! io mam certat cu voi de vreo 0 saptamana si fazele alea ce leai scris tu acol sunt de o saptamana .. sau tu de fiecare data dezgropi morti a ? si in aldoilea rand nu am amentintat pe serv pe nimeni inafara de ala cu nicku k si Naikon (ala are kicku) N@ikon sau cum !! la ala pur si simplu nnu aveam ce sai fac !! ave si cod si degeaba ai deadeam ban la ip k iar intrA !! schimabt de harti fara vot nu a fo asa k ce mai vreti ?

Added (2008-12-13, 3:00 Pm)
---------------------------------------------
poi ceva normal k dai cand trebuie sau tu nu dai dak vezi k ai codati ? in serv :P

Added (2008-12-13, 3:04 Pm)
---------------------------------------------
wolfy tu ce tot vb acolo k chear nu te inteleg !! bah deja ma si enervezi !! deci majoritatea dintre admini inafara de io si old man !! nu am vazut pe serv !! io si old man deja de o saptamana tot impreuna suntem pe cs biggrin in rest cam putini admini infara de noi !! pe wolfy si asa nu lam mai vazut pe serv de 3 zile deja :P poate o fi intrat si el pe serv dar sigur nu a stat asa de mult k mine si old pe serv !! asa k chiocu mic cu plangerile k faci plangeri degeaba biggrin stiu k ai boala pe mine si ma bucur tongue

Added (2008-12-13, 3:08 Pm)
---------------------------------------------
a da si stai k iti mai zic ceva dragul meu wolfy!! dak vrei sa sti fy_snow se baga dar nu se baga excesiv !! si in al doilea rand io ma enervam k nici mcar odata pe zi nu ma puteam juca pe snow normal !! k nu puteam sa schimb gungame!! dak chear vrei sa stii !! deci nu uita snow nu sa bagat cum zici tu !! wink


sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
WolfyData: Sambata, 13 Decembrie 2008, 14:52 | Mesajul # 18
Grup: Şterse





off da mult ai mai scris oano....Dap recunosc nu prea am mai intrat foarte mult in ultimul timp am jucat mai mult WoW,dar totusi vreo 3-4 ore tot intram va zic si intre ce ore 10-12 dimineata si 20-22 seara.Sincer nu am nici o boala pe tine dar pur si simplu imi place cand te enervezi ca nu mai stii ce sa imi zici atata :D.Apropo de snow... daca vrei sa fie normal pai atunci ajutane si pe noi sa punem serveru normal voteaza acolo mod normal de mai multe ori.Deh...aia e si io sunt saturat de gungame dar ramane serveru pustiu cand bagi normal.Am inteles ca stai mult pe server dar uite am oameni pe mess care se plang ca stai spec si codatii joaca relaxati pe server.Asa ca cel mai bun admin tot old mn ramane biggrin
 
OldMnData: Sambata, 13 Decembrie 2008, 23:05 | Mesajul # 19
Super-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 92
Status: Offline
Aici asa e ... pm parca alta e atmosfera cand mai ai si cu cine sa vb... mai ales cand vine cate unu de zici ca e emo cu din alea ...."uugghhh !.... Tokioo hotell !!! " intelegeti voi ! biggrin

Nowhere is like Home !! :) People love ME !Feel Free to F**k me up !
 
Oana18Data: Duminica, 14 Decembrie 2008, 01:33 | Mesajul # 20
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
bine mai cere unadmin pt mine cat vrei !! atunci iau unadmin cand ai dovezi !! fa record din cs apoi vedem noi cine schimba harta fara vot si o schimba cand vreaa !! B)deci tot nu te inteleg !! pe tine !! poi io am facut pana acuma atatea poze si nu am dat de nici unu care sa imi dea pozele si sa fie codat si tu spui k io nu imi fac treaba k admin ? !! bine mai fa tu pe zi vreo 8 poze sa vezi cum e

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will

Mesaj editat de Oana18 - Duminica, 14 Decembrie 2008, 01:38
 
WolfyData: Duminica, 14 Decembrie 2008, 10:14 | Mesajul # 21
Grup: Şterse





dar oamenii nu se plang ca nu faci poze,ci ca injuri si stai spec degeaba.Mie asa imi zic pe mess nu stiu daca e adevarat 100% sau nu
 
OldMnData: Duminica, 14 Decembrie 2008, 10:35 | Mesajul # 22
Super-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 92
Status: Offline
Mai wolfy probabil si invidia asta e de vina ... altii jucatori o invidiaza ca e admin..si altele sincer mi s-a mai intamplat chestia asta cand administram si alte servere ...de exemplu cum a fost faza cu mn si schelet...Eu nu ami amintesc sa fii dat vreodata kick si dupa aia sa zic ca n stiam comanda de ban...Daca era ceva ai dadeam kick si ai ziceam motivul daca era nevoie de poze dadeam ban nu kick...

Nowhere is like Home !! :) People love ME !Feel Free to F**k me up !
 
WolfyData: Duminica, 14 Decembrie 2008, 11:35 | Mesajul # 23
Grup: Şterse





da dar oamenii care miau zis nu erau ca schelet....
 
Andrei_coinakuData: Marti, 30 Decembrie 2008, 22:42 | Mesajul # 24
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
Rcon ia tata masuri cu Scorpion ala , il rugau 6 oameni sa schimbe harta aia cu restrictie de 12 persoane fiindca stateau degeaba si deja trecusera vreo 20min...si el nici nu raspundea...dadea kickuri aiurea...>(

Ie prosti da ie multi :))
 
ScorpionData: Miercuri, 31 Decembrie 2008, 11:39 | Mesajul # 25
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
mah kktule nu dadeam aiurea
1.dadeam la aia care stateau si nu jucau (la T si CT)
2.dadeam la aia care injurau
3.dadeam ban la aia cu coduri
am mai vazut prosti ca tine mah


i love my people :))))))

Mesaj editat de Scorpion - Miercuri, 31 Decembrie 2008, 11:41
 
OldMnData: Miercuri, 31 Decembrie 2008, 13:22 | Mesajul # 26
Super-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 92
Status: Offline
Si app harta n se schimba ca vroiau 6 oameni cand pe server sunt 17 daca ai observat la ultimul nivel al jocului se da o lista cu mai multe harti .. si de acolo se hotaraste ce harta va urma ! Asa ca Shhh !

Nowhere is like Home !! :) People love ME !Feel Free to F**k me up !
 
Andrei_coinakuData: Joi, 01 Ianuarie 2009, 15:02 | Mesajul # 27
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
Ba io zic sa vorbesti frumos ca tot tu esti un cacat si nu mai minti , cel putin indreaptati greselile si zii cu harta cum ramane lasa codatii care nu erau si tu Oldmn nu te mai baga ca musca in lapte ca nu vorbeam de tine. Eu am postat greselile de pe server, nu e al meu, asa ca faceti ce vreti dar cateodata e bataie de joc...
Oldmn nu erau 17, erau doar 12 care deja jucau de vreo 20min...si dupa ce dai la vot si apare vot acceptat, nu trebuie sa se schimbe harta ? angry de ce nu s-a schimbat ? wink


Ie prosti da ie multi :))

Mesaj editat de Andrei_coinaku - Joi, 01 Ianuarie 2009, 15:18
 
OldMnData: Joi, 01 Ianuarie 2009, 22:21 | Mesajul # 28
Super-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 92
Status: Offline
Poi parca ziceai ca harta avea restrictie de 12 persoane ... Acum ai zis ca 12 persoane erau pe server ...Nu iteleg atunci care ati e problema ?! A si nu ami spui tu mie cand sa ma bag si cand sa nu ma bag si ai grija cu aerele astea de copil avortat !

Nowhere is like Home !! :) People love ME !Feel Free to F**k me up !
 
ScorpionData: Vineri, 02 Ianuarie 2009, 19:27 | Mesajul # 29
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
mah mucea taci si veziti de jok!!!!! auzi? angry dry dry dry

i love my people :))))))
 
Andrei_coinakuData: Sambata, 03 Ianuarie 2009, 12:36 | Mesajul # 30
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 7
Status: Offline
Ba Scorpion hai sa incheiem discutia ca esti un mare prost...nu are rost sa iti explic...ca esti asa de prost incat nu intelegi nimic...stii decat sa vorbesti urat si mai ai pe altii care te pupa in cur sa te crezi mai viteaz :))

Ie prosti da ie multi :))
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Plangeri legate de Admini sau Playeri pe - Rcon.no-ip.org » adminii
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis