Rcon.Ucoz 21:33 - 28 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Diverse - Counter Strike » Tutoriale Counter-Strike » Instalare Client sXe Injected (Pt Playeri) (Informatii)
Instalare Client sXe Injected (Pt Playeri)
rconData: Vineri, 23 Ianuarie 2009, 17:24 | Mesajul # 1
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Am sa scriu aici un tutorial cat mai explicit pe intelesul tuturor.

Deci sa incepem:

Prima data oprim cs-ul "adika jocul Counter Strike".
Downloadam Clientul : Client 71.4 sXe Injected.rar
.
Il instalam apoi dam click pe "Update" sau "Actualizare" depinde ce limba ati ales la instalare si dupa.
Apoi il bagam in bara sau putem pur si simplu sa il lasam asa "pe desktop".
Acum putem sa deschidem jocul Counter Strike printr-un dublu click pe iconita de pe desktop si intram pe server.

Erori sXe Injected:

In cazul in care iti apare o eroare de genul : "Eroare de interceptare. SXE se va inchide" inseamna k CS-ul tau are configuri de genul: bunnyhop , acestea sant considerate Cheaturi (Coade),
Deci putem foarte simplu sa downloadam Kitul Original Counter Strike 1.6 de aici: Kit Counter-Strike 1.6.
Il instalam downloadam si Patch-ul pt k fara el nu vom putea vorbi cu ceilalti si invers nu vom putea vedea ce scriu ei.
Patch-ul il instalam peste Folderul Counter-Strike !
(Este foarte Bun Kitul fara nici un bug sau alte erori!. Eu il folosesc de ani de zile ! )

Acum nu vom mai fi stresati de Admini sa ne faca poze, Deci vom putea juca Linistiti !

Sper k acest tutorial v-a ajuta pe fiecare si a fost pe intelesul fiecaruia mai simplu de atat nu se poate.

Acest Tutorial este Scris de Mine in Totalitate ( Nu este furat de pe alte forumuri ! )


 
Oana18Data: Vineri, 23 Ianuarie 2009, 19:33 | Mesajul # 2
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
leam explicat si io si uby biggrin biggrin

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
S3rGiuData: Marti, 03 Februarie 2009, 18:32 | Mesajul # 3
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
u si "uby" oana .....da cn e uby....joak si el pe sv? =))=)))

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
GroparuData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 12:43 | Mesajul # 4
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
eu zic ca ar trebui bagat din din SXE si nu ii inteleg pe aceia care nu au reusit sa il instaleze si sa il foloseasca

viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
S3rGiuData: Miercuri, 04 Februarie 2009, 14:23 | Mesajul # 5
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
ma gropare am mai zis si o zic......nu stiu toti sa il instaleze....dar principala prb nu e asta.....st multi playeri kre intra pt prima data pe sv si o sa scrie k dak vrei sa joci pe sv iti tr sXe injected....aia dak nu stiu ce e ala si nu au pe cine sa intrebe raman aja si nu mai joaca pe server....deci de aici rezulta UN NUMAR MARE DE PLAYERI PIERDUTI intelegi :P....parerea mea

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
GroparuData: Joi, 05 Februarie 2009, 09:42 | Mesajul # 6
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 243
Status: Offline
io zic ca asha "pierde " serverul un numar mare de jucatori codat pt ca jucatorii care nu sunt codati si le place severul o sa joace si o sa se intereseze ce ii sxe asta + ca serverul ii destul de populat

viitor Doctor Inginer Ion-Dorin Udrea
 
S3rGiuData: Joi, 05 Februarie 2009, 12:19 | Mesajul # 7
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
n-are importanta aqm k oriqm nu il mai baga....cred eu :P

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
Forum » Diverse - Counter Strike » Tutoriale Counter-Strike » Instalare Client sXe Injected (Pt Playeri) (Informatii)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis