Rcon.Ucoz 17:50 - 02 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Intrebari si Raspunsuri » Diverse ce va duce capu :) » wooww pt prima data!!!
wooww pt prima data!!!
Oana18Data: Joi, 25 Iunie 2009, 22:48 | Mesajul # 16
-Membru-
Grup: =Nesimtit=
Mesaje: 287
Status: Offline
io nu vad nici o problema smile dak tu vezi zimio si mie smile

sorgen über sorgen nicht zu viell, es kommt ja doch wie gott es will
 
razvyyyData: Joi, 25 Iunie 2009, 23:24 | Mesajul # 17
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 6
Status: Offline
Bv bv trebuie sa te felicit..ai ghicit sunt sergiu...ce sa zic....esti un destept mancate-ar tata....ai de curu' tau u vorbesti de alti dar nu te uiti la tine da-te dreaq de stramb...misto hi5 numa k mi-e teama sa mai dorm la noapte dupa ce l-am vazut...app de cn dreaq razi u k u esti un lache si nimic mai mult...judeca si tu ca daca erai cineva si te dorea lumea aveai admin pana acum...iti dadea rcon adminul lui de dragul tau :)))....dar esti doar un nimeni...si reactia mea a fost una normala pt ca nu ai u dreptul sa vorbesti de alti si mai ales de tony fiindk u habar nu ai ce e ala cs....esti PRAF si asta o stie toata lumea ;)....de ras vezi sa nu te umpli pe piept...daca ai impresia ca u razi de noi....du-te la un psihiatru...fa-ti un control...sfatul meu asta e!
 
2pac_on_fireData: Vineri, 26 Iunie 2009, 06:05 | Mesajul # 18
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
gg sergiu

Quote
misto hi5 numa k mi-e teama sa mai dorm la noapte dupa ce l-am vazut

idem....


"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."

Mesaj editat de 2pac_on_fire - Vineri, 26 Iunie 2009, 06:19
 
razvyyyData: Vineri, 26 Iunie 2009, 09:47 | Mesajul # 19
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 6
Status: Offline
Ms 2pac...sunt obisnuit cu astia de genul lunetistului deci nu-mi fac probleme ;)...
 
banditaData: Vineri, 26 Iunie 2009, 18:28 | Mesajul # 20
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 39
Status: Offline
baaao nu va certati pe topicu` meu :)) pe bucuria mea .. aici pov ce si cum first time :))

==== I dont drive fast ! I fly slow ! ====

~~~~ VOdka is not a SoFt drink ! ~~~~

 
razvyyyData: Vineri, 26 Iunie 2009, 18:36 | Mesajul # 21
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 6
Status: Offline
scz bandito eu nici n-am vrut sa intervin dar am zis sa-i dau o replica aluia legat de afirmatia facuta de el in legatura cu tony...el habar nu are de cs si vorbeste de alti care au facut ceea ce el nici nu viseaza...bv pentru ca ai castigat si bafta in continuare sa castigi cat mai mult :)...si eu am castigat tot ca tine...din greseala :))
 
banditaData: Vineri, 26 Iunie 2009, 21:05 | Mesajul # 22
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 39
Status: Offline
:)) hahha deci tu ma intelegi :X iupii :)))

==== I dont drive fast ! I fly slow ! ====

~~~~ VOdka is not a SoFt drink ! ~~~~

 
razvyyyData: Vineri, 26 Iunie 2009, 21:15 | Mesajul # 23
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 6
Status: Offline
Dap te inteleg :)....oricum eu nu mai joc modul asta de cs pentru ca nu e pentru mine....eu vreau sa invat sa joc nu sa joc doar de distractie....dar pentru fete de plictiseala si pentru distractie merge :)[iindca e un mod mai mult pentru fete :)]
 
Forum » Intrebari si Raspunsuri » Diverse ce va duce capu :) » wooww pt prima data!!!
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis