Rcon.Ucoz 21:24 - 28 Aprilie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
Forum » Diverse - Counter Strike » Organizari Meciuri Clanuri » Meciuri Clanuri (Informatii)
Meciuri Clanuri
Prof_JuDoKData: Miercuri, 25 Februarie 2009, 18:27 | Mesajul # 76
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
aha poi eu vb serios :))) aaa ji app am jucat la ciubucari p srv :-s sunt destul d buni smile mie imi e cam frica :))))))))) sa vezi c emotii o sa am =)) serios :| ar cm fii timpul sa mai jucam ji noi normal RCON k o sa ne decedeze aia p acolo ji eu nu vreau !!! vreau sa spulberam tot :X :X heart killed killed killed v v v yes yes yes heart deci pt cei care joaca smile daca castigam aveti o sticla d cola d la mn =))) booze booze

☻/
/▌
/ \

 
CiTa_ZaPacItAData: Miercuri, 25 Februarie 2009, 19:19 | Mesajul # 77
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
iar vb sf`uri ma? ne strangem 2-3 ....:)) deja mi se lasa:))

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
Prof_JuDoKData: Miercuri, 25 Februarie 2009, 19:23 | Mesajul # 78
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
eu nu vb sf`uri smile vb c a zis ala wink daca n`o fii adv asta e smile

☻/
/▌
/ \

 
Virtual_DJData: Joi, 21 Mai 2009, 07:55 | Mesajul # 79
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 32
Status: Offline
duminica sunt disponibil! la orice ora....Rupem pe toti ca doar unu e RCON tongue [ intru si eu ]

Respect ALL
 
Prof_JuDoKData: Joi, 21 Mai 2009, 09:36 | Mesajul # 80
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
dmne iar postezi ma aiurea e a 4 oara cand postezi fara rost :|:|:|:| uite-te ji u la data in care au fost postate acele reply-uri :| :| ji cand o sa fii in clan atunci o sa potzi sa joci.....

☻/
/▌
/ \

 
Forum » Diverse - Counter Strike » Organizari Meciuri Clanuri » Meciuri Clanuri (Informatii)
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis