Rcon.Ucoz 18:59 - 18 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » Old Mn (Just asking....)
Old Mn
OldMnData: Luni, 08 Decembrie 2008, 12:32 | Mesajul # 1
Super-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 92
Status: Offline
1 Old Mn
2 al3xutz4u_2004@yahoo.com
3 Numarul 1 smile
4 Timp sincer n pot sa exprim dar cred ca am facut cva vechime
5 Steam Off sad
6 -
7 Doresc Admin deoarece eu sunt on mai mult decat toti adminii d pe server ...rar mai vad cand sunt eu adminii pe server ... Bine inteles motivele sunt personale si inteleg dar tin sa va spun ca sunt f multi codati unii chiar nesimtiti care n cred ca au mai mult de 10 ani si joaca cu speed .... iar eu n pot sa fac nimic decat sa ma uit la el ...si sa incerc sa joc (salvez ip-uri intr-un fishier pe dtp) Oricm doresc adminu' doar pentru a putea intretine mai bn sv(poze/ban/demo/etc) mai ales acum cand accesul de la slot de kick a fost anulat...
8 Mah sincer eu n cred ca ami permit sa platesc pentu asa ceva daca puteti sa ma ajutati e bine dar daca n al rog pe Rcon sa ia leg cu mn pe mess poate gasim o solutie ... Multumesc anticipat
9.19 N mai are rost sa le completez .... sunt la curent...

( PS: Am postat si eu o cerere pt clanul [R] )


Nowhere is like Home !! :) People love ME !Feel Free to F**k me up !

Mesaj editat de OldMn - Luni, 08 Decembrie 2008, 16:55
 
WolfyData: Luni, 08 Decembrie 2008, 17:36 | Mesajul # 2
Grup: Şterse





dap io sint de acord
 
rconData: Luni, 08 Decembrie 2008, 18:20 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Quote
Sper k o sa citesti si regulile Serverului !!! .. orikum am sa fac o reinoire la Reguli

Datele de logare pe server k Admin raman aceleasi k cele de la Slot pe care le ai cu [R] in fata la nume



 
WolfyData: Luni, 08 Decembrie 2008, 20:36 | Mesajul # 4
Grup: Şterse





biggrin
 
ScorpionData: Luni, 15 Decembrie 2008, 17:36 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
booze hands hands ok ok

i love my people :))))))
 
raulinhoData: Miercuri, 17 Decembrie 2008, 16:26 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 10
Status: Offline
ba da mult coasta amninu
wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko


I like football and all sports...but, I am best smart in my class
 
ScorpionData: Joi, 18 Decembrie 2008, 14:41 | Mesajul # 7
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
biggrin

i love my people :))))))
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » Old Mn (Just asking....)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis