Rcon.Ucoz 22:30 - 04 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » deCartier (......)
deCartier
MaxWellData: Duminica, 31 Mai 2009, 14:20 | Mesajul # 16
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
Vad ca nu ajung la niciun consens cu tine...in fine nu iti pot impune sa te fortezi si sa imi spui prin ce ti-as fi sabotat eu serverul ca nu am nici cea mai vaga idee...si cel care ti-a zis asta foarte bine din partea lui...multumirile mele...pacat ca e un las si nu are tupeul sa vina aici sa zica "Sergiule tu mi-ai zis mie in ziua cutare(nu ca are conta ziua)ca u vrei sa angajezi un hacker sa ii saboteze lui rcon serverul si de aia te-am sifonat"si ar fi de ajuns...in fine nu are importanta chestia asta ...apartine de domeniul trecutului si acum e fiecare cu "oala lui"...a si apropo injuraturile care le-ai primit se datoreaza tot tie pentru injuratura aia de mama care mi-ai adresat-o!...si cu asta punem punct
S3RG!U
 
deCartierData: Duminica, 31 Mai 2009, 15:14 | Mesajul # 17
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
Stergeti topicul asta
nu vreau nici un admin si eu am pus acest topic pt a sti motivul pt care am luat unadmin
si u x nu rasp la ce e important ci rasp doar la ce vrei si ce iti convine tie
cum vezi ca unu iti zice in fata te superi rapid si ii blochezi contul
si asa ai pierdut multi admini cu sv tau ca Prof,Sergiu,Oana,Scorpion pt un timp cred,eu si multi alti care am stat ore intregi pe sv sa fie un sv bun si nici un "multumesc" nu am primit vreo unu
nici nu ne asteptam dar macar asa sa dai u dovada de acea"maturitatea "care banuiesc ca doar u o ai pe aici prin zona si noi nu
sterge acest topic si nici nu o sa mai aintru pe sv ca nu sunt bine venit
si eu se pare ca nu sunt binevenit pe sv fix din ziua in care am primit admin adika anu trecut se stie
ciao


 
nebunData: Duminica, 31 Mai 2009, 15:22 | Mesajul # 18
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
cum sa nu fi binevenit decartier eu unu nam nimik cu tine totu a fost ok cat ai fost admin nustiu de ce nu mai ai admin dar oricum cred ca are ceva motive x ca sa nu-ti mai dea admin!


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...
 
2pac_on_fireData: Duminica, 31 Mai 2009, 15:51 | Mesajul # 19
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
nush ce aveti cu decartier dar eu personal cred ca merita ADMIN ...

bft decartier


"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."
 
deCartierData: Duminica, 31 Mai 2009, 16:32 | Mesajul # 20
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 198
Status: Offline
ms 2 pac dar nu mia vreau admin si nici nu cred ca o sa mai intru ca o sa iau ban mai mult ca sigur
si nebunule asta vreau si eu acele MOTIVE pt care nu am admin ca eu nu le stiu si X ezita sa rasp si la nimeni nu a rasp cand a luat adminu ca la Sergiu daca mse mai tine minte ca el are surse sigure dar nu le posteaza sa stie lumea cica
si la multi alti
acuza ca Prof are AIM si el nu are juca normal la fel era prb cu Ingham acel jucator cu care am jucat noi pe rcon odata si ia dat ban si el era 100% curat
motivele doar el le stie si nu le spune la nimeni

Si mai bn nu faceam topicul cum ti-am zis tie (sti care ):P ca e aiurea ti-am zis:D
biggrin


 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri Admin Server - Rcon.no-ip.org » deCartier (......)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis