Rcon.Ucoz 09:16 - 18 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » [R]mouz.GeForce | Johnny.B ([R]mouz.GeForce | Johnny.B)
[R]mouz.GeForce | Johnny.B
Johnny-BravoData: Sambata, 20 Decembrie 2008, 00:20 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
Player: [R]mouz.GeForce | Johnny.B

Ip: nu stiu ce ip sa dau.. ca am id dinamic :|

Cer debanare din motiv: nu am gresit cu nimic...

Optional: ... nu stiu ce am facut... voi stiti.. erati multi acolo... chiar nu imi dau seama...lol... [R]= X_ul = si u erai acolo.. si cred ca u mi-ai dat bann.. pe ce motiv ?! vreau sa stiu si eu te rog frumos...

Pozele sant: nu am nici o poza... nu mi-a facut nimeni...

va rog frumos.. sputeti`mi de ce am luat bann ?


mouz.GeForce | Johnny.B
 
rconData: Sambata, 20 Decembrie 2008, 00:27 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Motiv Intreaba-i pe [R]udy si [R]OldMn ei stiu mai bine ..ceva legat de speed parca .. ma rog poate te vor lamuri ei aici

 
Johnny-BravoData: Sambata, 20 Decembrie 2008, 23:53 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
loooool :O...:(.. cand vorbeati de speed la mine va refereati ?! ... doamneeeeeeeee daca stiam ceream sa mi-se faca poze !!.. chiar de ce nu mi-ai facut inainte ? :|... ma jur... nu am jucat in viatza mea cu coduri... nuj ce li-sa parut ciudat...:-?? astept o explicatie daca se poate... va rog.. sunt foarte confuz.....

Added (2008-12-21, 0:53 Am)
---------------------------------------------
va rog frumos.... vreau si eu un raspuns.......... daca ma credeti... de aproape 2 luni... numai pe serverul asta am jucat... acuma nu am chef sa caut alt server.. pentru ca nu imi place decat RCON.... si vreau sa stiu pe ce motiv am luat bann... adica stiu pe ce motiv... dar nu este deloc adevarat... repet ... nu am jucat in viatza mea cu coduri... urasc codatii...

rog pe cei doi care au spus ca am jucat cu coduri sa imi spuna si mie... cand si de ce nu mi-au spus la acel moment.. si mai ales de ce nu mi-au facut poze !!!!!

va rog frumos...

Multzumesc...


mouz.GeForce | Johnny.B
 
udyData: Duminica, 21 Decembrie 2008, 00:34 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
ca sati rasp la intrebare e forte simplu
uite cum e treaba
eram pe spec si ma uitam la toata lumea nu neaparat la tine si aveai o viteza......asa ca ban
de ce nu tiam facut poza???ptr ce???sa vad ce??x a decis din partea mea ban dar poate nu ai coade
voi vedea si voi sta sa te vad
a 2 oara nu mai intervine nimeni si eu nu dau aiurea ca sa stii
sper sa fie asa cum spui tu si sa fii gresit eu


ioooooooo

Mesaj editat de udy - Duminica, 21 Decembrie 2008, 00:35
 
OldMnData: Duminica, 21 Decembrie 2008, 10:24 | Mesajul # 5
Super-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 92
Status: Offline
Sa stii ca s-ar putea sa fie si din cauza lagului...

Nowhere is like Home !! :) People love ME !Feel Free to F**k me up !
 
Johnny-BravoData: Duminica, 21 Decembrie 2008, 10:32 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
OldMn s-ar putea sa ai dreptate.. poate sa fie si din cauza lagului... dar eu nu am avut niciodata lag pe R.c.o.n ... si nici serverul nu are lag.. dar cine stie...

udy te asigur ca ai gresit.. se mai intampla... dar macar puteai sa vorbesti si cu mine.. sa ma intrebi si poate nu ajungeam sa iau bann..
nuj ce sa mai zic :|... vreau sa joc iar pe R.c.o.n :|

Cand o sa imi scoateti bann`u ? :(... pe cuvantul meu... nu am coduri...........


mouz.GeForce | Johnny.B
 
rconData: Duminica, 21 Decembrie 2008, 14:28 | Mesajul # 7
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
ok o sa ti-l scot eu, sper sa ne fi inselat toti in privinta ta ...

 
Johnny-BravoData: Duminica, 21 Decembrie 2008, 23:00 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
multzumesc... va asigur ca v-ati inselat.. dar nu este nimic :p... se mai intampla... si multzumesc pentru intelegere...
Traiasca R.c.o.n -ul !!! booze

Added (2008-12-22, 0:00 Am)
---------------------------------------------
ma scuzi ca comentez iar... dar astept de la ora 16:00 sa imi scoti bann`ul... acuma este ora 00:00... chiar am chef sa joc acuma un cs... dar nu am unde :(:(:( ... plzzzzzzzzzz... scoate`mi bannul acela mai repede :(:( :|


mouz.GeForce | Johnny.B
 
rconData: Duminica, 21 Decembrie 2008, 23:12 | Mesajul # 9
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
incearca acum

 
Johnny-BravoData: Marti, 23 Decembrie 2008, 00:51 | Mesajul # 10
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
dap.. acuma merge.. multzumesc mult...
acuma trebuie sa va demonstrez ca ati gresit :P... ;))... nici o problema... o fac si ep asta :D... cine ma provoaca ??? biggrin


mouz.GeForce | Johnny.B
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » [R]mouz.GeForce | Johnny.B ([R]mouz.GeForce | Johnny.B)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis