Rcon.Ucoz 07:42 - 18 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » unban.. :D (ban din senin si 3 poze)
unban.. :D
kikirizaData: Luni, 22 Decembrie 2008, 00:04 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
astea is pozele.
IP al meu: 89.41.199.71 (routerul, ca mai am 3 compuri tot pe ip-ul asta :P)

acuma. va rog sa-mi mai si explicati de ce am primit ban? ca ma uit in poze(si nu, chiar nu ma pricep deloc) si nu vad nimic.

in fine. mersi anticipat.
apropo, am redimenstionat un pic pozele pentru ca aveau 2308kb fiecare si avezi limita "Attach file: (not more than 2048Kb)"

Atasare: 3427267.png (829.5 Kb) · 2950863.png (764.4 Kb) · 0445730.png (744.4 Kb)


...

Mesaj editat de kikiriza - Luni, 22 Decembrie 2008, 00:06
 
rconData: Luni, 22 Decembrie 2008, 01:07 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Banul l-ai primit din motiv k nu te uiti pe chat cand ti se cer pozele (k doar nu te muta jokul de capul lui spectator ! <_< )

 
kikirizaData: Luni, 22 Decembrie 2008, 08:36 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 2
Status: Offline
aha. that would make sense.
io is foarte incepator in ale cs-ului.. la serviciu cu colegii mai jucam. de fun. si ei nu mi-au cerut poze.
am inteles acuma care e shusta cu trecut pe spectator. da' de ce mi s-au facut pozele? parea ca is codat?
si intrebarea mai importanta: ma scoatetzi din banlist?
mersi anticipat


...
 
udyData: Marti, 23 Decembrie 2008, 00:19 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
cred ca o sa te stearga cu promisiunea de a da pozele de acum incolo
se va hotara


ioooooooo
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » unban.. :D (ban din senin si 3 poze)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis