Rcon.Ucoz 01:25 - 17 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » sofo (unban)
sofo
sofoData: Miercuri, 28 Ianuarie 2009, 00:14 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 39
Status: Offline
sall sunt sofo am si eu o problrma mia dat aldis ban nush dc se poate sa ma scoateti de la ban pls e super tare serveru la recomandat la foarte multi prieteni ok ms astept raspunsu vostru ms inco data

Added (2009-01-28, 1:14 Am)
---------------------------------------------
sall sunt sofo am si eu o problema mia dat aldis ban nush de ce daca se poate sa ma scoateti iara a, recomadat serveru la ff multi pr ok ms gata lam pus sper sa ma scoateti pls


sofo

Mesaj editat de sofo - Miercuri, 28 Ianuarie 2009, 14:37
 
udyData: Miercuri, 28 Ianuarie 2009, 09:40 | Mesajul # 2
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
sofo ma oimori
pune si pozele te rog


ioooooooo
 
sofoData: Miercuri, 28 Ianuarie 2009, 21:25 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 39
Status: Offline
unban me plsss appnu merge sa pun pozele imi zice ilegal format nush dc ti le tr pe mess dar sa intri ca sa ti le tr merge greu dar macar te poti uita la ele sunt la id sofokill ma ai in lista udy pls

sofo

Mesaj editat de sofo - Joi, 29 Ianuarie 2009, 13:16
 
udyData: Joi, 29 Ianuarie 2009, 09:31 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
sami lasi ip

ioooooooo
 
sofoData: Joi, 29 Ianuarie 2009, 13:16 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 39
Status: Offline
89.136.250.85:27015 gata

sofo
 
rconData: Joi, 29 Ianuarie 2009, 15:59 | Mesajul # 6
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
sofo poate k ar trebui sa iti schimbi cs-ul nu crezi ??? din pozele pe care mi le-ai trimis in mail rezulta k ai o alta varianta de cs deci sfatul meu este sa il iei pe ala de pe site de aici (pe prima pagina in meniul din stanga scrie "Kit Counter Strike" acolo gasesti kitul original + patch-ul pt non-steam fara el nu vei putea vb si nu vei vedea ce scriu altii)

In caz k ramai tot cu cs-ul pe care il ai sigur te vei mai trezi cu multe probleme de aici incolo .


 
aldisData: Marti, 03 Februarie 2009, 01:06 | Mesajul # 7
Super-Membru
Grup: Blocati
Mesaje: 86
Status: Offline
ia uite altu care face reclamatie la adresamea pff imi piere tot cheful de cs cand dau de iei pe srv le fac poze le dau id de 5,6 ori si se baga la joc inapoi iei ....normal frate BAN dai pozele UNBAN ok? invata frate .... si apropo iati si cs`ul dp forum wink

Counetr Strike Is Mi Life
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » sofo (unban)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis