Rcon.Ucoz 01:28 - 17 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » unban mee!! (poze ptr unban)
unban mee!!
kytantonyData: Duminica, 01 Februarie 2009, 11:26 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
ip meu este 77.81.244.185 si am luat ban ptr ca am dat un hd la cineva care se ascunsese dupa un brad dar eu l-am vazut cand a mers acolo....va multumesc...nu cred ca la varsta asta joc ptr rank sau top ca sa folosesc si coduri cum fac alti...e o placere sa joc...si nu pot atasa pozele va rog sa imi spuneti cum sa fac sa vedeti pozele....va multumesc
http://rcon.tuningvip.ro/fy_snowcastle0000.bmp
http://rcon.tuningvip.ro/fy_snowcastle0001.bmp
http://rcon.tuningvip.ro/fy_snowcastle0002.bmp
..sper ca merg..


veghez din lumea de dincolo....

Mesaj editat de kytantony - Duminica, 01 Februarie 2009, 11:49
 
rconData: Duminica, 01 Februarie 2009, 11:37 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Pozele le poti pune sus in meniu la "Upload Poze" apoi copiezi linkul care ti se da dupa upload si il pui aici
sau mai poti incerca sa le uploadezi in momentul in care scri un mesaj aici


 
kytantonyData: Duminica, 01 Februarie 2009, 12:04 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
am pus si pozele...... mai am o rugaminte,am intrat dupa ce am luat ban cu ip a lui un prieten mam pus pe spectator si am intrebat adminu unde sa pun pozele ca nu stiam unde si am luat ban fara nici un raspuns si pe acel ip .... intrebarea mea este de ce am luat si pe acel ip ban ptr ca nu am intrat in joc si am pus doar o simpla intrebare...dk aveam cod puteam intra cu alt ip si alt nume si continuam jocul.deci nu mi se pare ceva normal ce a facut adminul aldis...va multumesc si dupa cum au spus alti se pare ca admini si-au cam luato in cap....ms

veghez din lumea de dincolo....
 
rconData: Duminica, 01 Februarie 2009, 12:39 | Mesajul # 4
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
o sa discut cu aldis pana atunci u pune ip-ul prietenului pe care ai luat banul

 
kytantonyData: Duminica, 01 Februarie 2009, 14:36 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
ms mult...ip celalat de pe care am intrat este 89.34.94.117 tot cu acelasi nick am intrat...cum pot sa imi fac rost de un slot ptr ca chiar imi place sv e misto...

veghez din lumea de dincolo....
 
ScorpionData: Duminica, 01 Februarie 2009, 15:18 | Mesajul # 6
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
da stiu eram si io pe serv si aldis vorbea singur dry <_< dry
o dat de mai mult de 7 ori mesaj cu da pozele la id....... da nu el so mutat inapoi de la spec ca la spec nui fain angry >( angry >( angry deci mi se pare normal tongue :p tongue


i love my people :))))))

Mesaj editat de Scorpion - Duminica, 01 Februarie 2009, 15:19
 
rconData: Duminica, 01 Februarie 2009, 17:20 | Mesajul # 7
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Deci ai auzit care a fost problema ?

 
kytantonyData: Duminica, 01 Februarie 2009, 19:06 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
din cate am inteles el mi-ar fi zis unde sa pun pozele dar mi-a facut poza si am si sburat ca o pasarika de pe server,,,la poza trebuie sa se vada cand mi-a facut poza si la ban banuiesc cand m-a scos afara...nu zic ca e un admin rau dar putea sa imi zica a doua oara cand am intrat unde sa pun pozele nu dupa nici un min sa zbor de pe server...ms oricum ca mi-ai scos banul...

veghez din lumea de dincolo....
 
aldisData: Marti, 03 Februarie 2009, 01:01 | Mesajul # 9
Super-Membru
Grup: Blocati
Mesaje: 86
Status: Offline
Nu Iti Este Rusine Ma Pai Stau SA mA rog De Tien Sa Imi Dai Pozele Ma ......In primul Rand Mi`sa Spus Fac Poze Dau Id De 5,6 Ori Dau Ban ...Primesc Pozele UNBAN DAca nu tea interesat Treaba Asta ....dc ai mai postat aici ma reclamatia imi dadeai pozele iti scoteam banul ce era ashe agreu in asta??????? ma `i enervat ashe arau la culme jur nu dau ban la nimeni DEGEABA Mai Lasat Sa Tp Dupa Tien Da Pozele la id alex_zimermann si na tiam dat ail meritai eu nu vb singur ok?

Counetr Strike Is Mi Life
 
udyData: Marti, 03 Februarie 2009, 01:06 | Mesajul # 10
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
uite ca se poate mai frate ........
aha deci asa mere .......tinetio tot asa
iar cineva sa pastreze banul si sa se bucure de el


ioooooooo
 
S3rGiuData: Marti, 03 Februarie 2009, 01:12 | Mesajul # 11
=Moderator=
Grup: Membru
Mesaje: 511
Status: Offline
at inseamna k pt baietasul asta cererea d slot este nula deja....deci bye bye man....udy a decis....ban-ul ramane...sau il vei lua iar in caz k ti l-a scos x :P

CODATI va avertizez dak va mai prind va transez >:)
 
kytantonyData: Marti, 03 Februarie 2009, 10:17 | Mesajul # 12
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
mi-a scos banul ptr ca nu sunt codat si nu sunt nici copil...si dk tot veni vb d-ule aldis dk scri ceva pui pe ecran nu in stanga jos ptr ca eu vreau sa ma joc nu sa citesc ce tot scrieti voi...am citit regulile si scrie clar ca fara chat sau cat mai putin...si vreau sa vad si eu la ce ora mi-ai dat ban si se vde ca dupa ce mi-ai facut poza mi-ai si dat ban...in fine.....rcon e baiat care intelege.....

veghez din lumea de dincolo....
 
udyData: Marti, 03 Februarie 2009, 14:07 | Mesajul # 13
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 289
Status: Offline
ca sati dau un rasp clar
trebuie sa te si uiti ce mai scriu adminii si daca ai primit unban de la x asta nu inseamna ca tre sa si comentezi
atitudinea ta imi displace iar cand ti se fac poze fii atent
nu vreau sa stau pe tine sati dau ban caci o pot face
dar nu razbunator asa ca bucurate de unban si OCHIIIIIIII mari


ioooooooo
 
kytantonyData: Marti, 03 Februarie 2009, 15:16 | Mesajul # 14
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 285
Status: Offline
hai sa lamurim ceva ca sa sti ca nu sunt copil si joc din placere si nu cred ca am comentat...e forum si fiecare isi spune parerea...sau ma insel?ceea ce spun e ce am vazut sau vad ptr ca de aceea este forum sa ajutam sv...parerea mea...acuma fiecare face ce vrea...ca veni vb am si o ideea asta ca sa ajutam admini parerea mea....
1-sa joace pe cs doar cei care sunt logati pe forum
2-sa isi inregistreze undeva ip lor(cevade genul ascuns doar admini sa vada)
3-cand e vb de un ban jucatorul automat are un nume inregistrat si ip si de acolo se poate afla mai usor ip lui ptr ban sau unban sau ptr orice comanda
stiu ca ce am scris mai sus va fi ceva de gen server privat dar din 6000 de jucatori eu zic ca sunt destui care isi doresc sa joace pe bune pe server
era un program de sxe injector ce sa intamplat cu el?..eu il mai am...ii dau drumul cand joc?il sterg?
de ex acum o ora nu era nici un admin pe server si era un jucator cu numele de aim care se dadea mare si tare ca ne da ban la toti si ca opreste serverul(pauza)...nu stiu cum a reusit dar chiar la oprit.....a aflat parola sau cumva nu stiu cum...si eu sunt admin pe 2 servere si te inteleg intrun fel dar eu chiar la varsta mea nu ma dau mare si tare...ms ptr intelegere

aaa era sa uit....dk exista cumva sa se vada ip la cei care zic uni jucatori ca sunt codati sinu e adminsa se faca undeva pe forum un theatre cu o lista cu posibi suspecti si cand este timp sa fie verificati...
e super tare faza cu orbirea ptr ca si eu am patit si chiar nu stiam ce e doar dupa ce am spus la admin ca nu mai vad si-a revenit...asta e o metoda f buna mai buna decat pozele ptr ca codurile se pot scoate f repede inainte sa faca poza....am destiu copii pe servere unde sunt admin care au coduri si nu ii prind cu poza....


veghez din lumea de dincolo....

Mesaj editat de kytantony - Marti, 03 Februarie 2009, 15:19
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » unban mee!! (poze ptr unban)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis