Rcon.Ucoz 10:15 - 18 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Cerere (Unban)
Cerere
DanYData: Marti, 03 Noiembrie 2009, 15:31 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 1
Status: Offline
Deci sa incepem ...
Am primit azi ban aiurea(pot zice eu) , mi s'au facut poze si cand a trebuit sa le dau am constatat ca de fapt ele nu exista in pc meu smile , motivul l'am aflat intr'un final ...nu avea cs'u bun...si nu salva poze >.
Am urmat instructiunile unui coleg de'al vostru si am luat jocul de aici , rugamintea mea este sa ma lasati sa joc iar

E posibil? smile

Nick - DanY
Ip - 89.120.249.194

Tnx


Bla bla bla

Mesaj editat de DanY - Marti, 03 Noiembrie 2009, 15:33
 
rconData: Marti, 03 Noiembrie 2009, 16:34 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
hmmm i-a dami si mie "cs-ul ala al tau" care nu salveaza poze ...... <_< ... sa fim seriosi nu prea cred !!

 
pONEYData: Marti, 03 Noiembrie 2009, 18:21 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
acelasi lucru am spus si eu ..i-am explicat 30 min de unde sa le ia si cum sa le puna pe mess iar el in schimb ma tot intreba cum sa isi faca singur screenshot...eu ii explicam ca nu asta ma intereseaza el ca vrea sa stie asta...eu i-am spus ca daca nu imi da in 1 min poze ii dau ban si gata.binenteles ca nu am vazut nimik...acum zi si tu rcon ....daca vreti sa ii scoate banul este treaba voastra eu mi-am facut doar treaba...nu am nimik cu omul...

rony si toby
 
rconData: Marti, 03 Noiembrie 2009, 21:27 | Mesajul # 4
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
deci pozele se fla in folderul "cstrike" acolo unde este instalat cs-ul !

nu mai veniti aici cu vrajeli , porcarii ....etc de genul domne nu am nici o poza !!! ....

nu jukam cs de ieri ! poti sa ai orice KIT de CS Modificat / Nemodificat ... nu conteaza cum e odata ce un admin ti-a facut poze sa fi sigur k pozele se fac si se duc in folder "cstrike" PUNCT!


 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Cerere (Unban)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis