Rcon.Ucoz 12:57 - 18 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Am luat ban pt ca aveti admini competenti
Am luat ban pt ca aveti admini competenti
adoshData: Miercuri, 11 Noiembrie 2009, 22:26 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
Player: aDoSh
Ip: 85.120.33.161
Cer debanare din motiv: am luat ban pe nedrept fara poze fara nimic...m-am trezit asa ca mi-a iesit din cs
Optional: jucam in momentul asta pe sv ...mai exact 11.11.2009 ora 23:15 ...si mi-a dat cineva fuckoff sau destroy ..nu stiu exact...fara motiv ...nu mi-a zis nimic...pur si simplu ..fratzilor...nu mai datzi admin la totzi copii care sufera daca iau un headshot...sincer nici nu ma intereseaza daca imi scoateti ban...am postat doar asa sa fac gargara pe motivul ca avetzi niste admini inzestrati ...pun pariu ca din ban-urile astea care le datzi ,fara poze sau fara dovezi, 90% din ele sunt date aiurea
Pozele sant: ti-as da si pozele daca ar exista...dar cel care mi-a dat ban a fost atat de incompetent incat nu mi-a facut nicio poza

Multumesc!

 
[R]InnocenseData: Miercuri, 11 Noiembrie 2009, 22:30 | Mesajul # 2
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
probabil stateai la fraguri!

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
adoshData: Miercuri, 11 Noiembrie 2009, 22:33 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
adica stateam la fraguri ? la panda sau ce ? ...nu frate..omoram 1 si apoi ma duceam cu cutitu ca sa mor sa trec la nivelul urmator ..eram primul la level 12 ...eu si inca unu Dandi
 
pONEYData: Joi, 12 Noiembrie 2009, 09:28 | Mesajul # 4
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
cand vei posta si cine ti-a dat ban atunci vom putea face ceva..pana atunci....pana nu comparam ambele parti...voi normal ca va luati apararea dar mai trebuie sa vedem si partea opusa....eu nu sunt deacord cu unban.....

rony si toby
 
adoshData: Joi, 12 Noiembrie 2009, 10:50 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
m-am uitat acum in folderul de poze....am zis ca poate mi-o fii facut poze si nu am vazut eu ....NU...singurele poze sunt ultimele 2 de la Destroy...de Naikon...
Atasare: 6031399.bmp (2.25 Mb) · 7955298.bmp (2.25 Mb)
 
-=Andu=-Data: Joi, 12 Noiembrie 2009, 10:53 | Mesajul # 6
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 55
Status: Offline
eu nu i-am dat nimic
si nu sunt deacord cu unban ca nu stie sa vb frumos si normal
repede el nu o facut nimic noi suntem cei incapabili
 
adoshData: Joi, 12 Noiembrie 2009, 11:06 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
iarta-ma ...dar nu stiu daca ti s-a intamplat vreodata sa iei ban fara motiv ? ...ma rog ...si mai rau in cazul meu ...Destroy....probabil daca ti s-a intamplat vreodata si stiai ca esti curat te-ai enerva si tu ...sincer nu am de ce sa mint,recunosc ca am scris la nervi topicul si am folosit niste expresii vulgare ...nu am injurat sau ceva de genul...Nu am generalizat cand am spus despre admini.....banuiesc ca unii dintre voi sunt mai mult decat capabili ..dar cu parere de rau ..pe fiecare server exista vreo 2-3 care fac abuz...eu nu ma zbat aici sa scot banul pt mine,ca daca era pt mine o lasam balta ca e plin de servere,mai joaca prietena mea din cand in cand de la mine...asta e tot...mai departe judecati voi..
 
[R]InnocenseData: Joi, 12 Noiembrie 2009, 11:16 | Mesajul # 8
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
aici nu e in general ? ? " doar asa sa fac gargara pe motivul ca avetzi niste admini inzestrati"

Added (12-Noiembrie-2009, 12:16 Pm)
---------------------------------------------
nu ti sa facut nicio poza??? si pe alea cum de le-ai gasit ??


Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
adoshData: Joi, 12 Noiembrie 2009, 11:18 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 5
Status: Offline
daca tie ti se pare ca "niste admini" = "toti adminii" e parerea ta...a generaliza inseamna a vorbi despre tot,un intreg...

Edit: am mai spus si in reply-ul de mai sus ...m-am uitat in folderul cstrike pt ca am crezut ca mi-o fii facut vreo poza dar nu am fost atent sau ceva de genul...iarta-ma dar alea nu sunt poze facute de admini cu _ss sau ceve de genu ...alea sunt poze de la destroy care se fac automat la toata lumea cand primeste comanda ...pt ca iti da crash la CS....alea le-am vazut ulterior primului post si le-am pus totusi..

Mesaj editat de adosh - Joi, 12 Noiembrie 2009, 11:20
 
rconData: Joi, 12 Noiembrie 2009, 17:02 | Mesajul # 10
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
sincer parerea mea e k ai stat la fraguri pt k Naikon nu da destroy decat daca faci abuz de fraguri sau posibil cod banul care vreti il puteti scoate ....

 
miky_meData: Joi, 12 Noiembrie 2009, 19:23 | Mesajul # 11
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 8
Status: Offline
miky me un ban
Atasare: 7128714.bmp (900.1 Kb) · 3174371.bmp (900.1 Kb)


nimeni
 
rconData: Joi, 12 Noiembrie 2009, 20:18 | Mesajul # 12
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
ok am sa vb cu Naikon daca vrei ajutor in legatura cu reparatul cs-ului vb pe mess

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Am luat ban pt ca aveti admini competenti
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis