Rcon.Ucoz 22:02 - 15 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Unban please
Unban please
DotComData: Sambata, 12 Decembrie 2009, 03:01 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
nick : DotCom
ip : 89.114.239.17
motiv : e singurul server de gungame pe care joc asa ca fac un efort sa postez pozele pentru unban
Atasare: fy_azkill0000.bmp (900.1 Kb) · fy_azkill0001.bmp (900.1 Kb) · fy_azkill0002.bmp (900.1 Kb)
 
mecla_2006Data: Sambata, 12 Decembrie 2009, 03:16 | Mesajul # 2
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
ma omule ti-am scris de 10 ori da ma pozele si u nmk ai intrat iar la joaca angry ..cand vedeti ca va scoate afara nu va intrebati dc mai scos afara...si ti-am dat id de 10 ori pe putin si u apoi ai iesit fara nici un stress...
 
pONEYData: Sambata, 12 Decembrie 2009, 12:25 | Mesajul # 3
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
parerea mea ca pozele sunt modificate.hp,timp,scut se vad foarte sterse si nu am mai vazut asta in nici o poza.si mai ales de ce a iesit din joc si apoi dupe ceva vreme le posteaza.astept si alte pareri..

rony si toby
 
pONEYData: Sambata, 12 Decembrie 2009, 12:28 | Mesajul # 4
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
daca era singurul server pe care joaca si vroia sa mai joace le punea pe loc.parerea mea.apar din ce in ce mai multi din acestia.

rony si toby
 
DotComData: Sambata, 12 Decembrie 2009, 14:01 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
"parerea mea ca pozele sunt modificate.hp,timp,scut se vad foarte sterse si nu am mai vazut asta in nici o poza.si mai ales de ce a iesit din joc si apoi dupe ceva vreme le posteaza.astept si alte pareri.. "

parerea mea e ca esti in plus ... se cheama gl_picmip 1.5 si rezolutie 640 ... am postat aici pentru ca am vazut ca mi-ai facut poze si am citit ultimul rand pe care scria sa postez pe forumul asta si nu ce a scris adminul Mecla care mi-a facut pozele . Serios acum , sunt si eu admin in alte partzi , si inainte de a face poze ma si uit pe om . Doar pentru ca unu joaca mai bine nu inseamna neaparat ca e codat . Si apropo , adminul Mecla stie ca mi-a luat aproximativ 5 minute sa postez si sa intru inapoi pe server asa ca poney nu mai incerca sa pari cunoscator.

 
mecla_2006Data: Sambata, 12 Decembrie 2009, 14:11 | Mesajul # 6
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
mai dotcom nu mai manca frate rahat ca ti-am facut poze si apoi tiam pus id de 15 ori cel putin si tu ai iesit din joc si le-ai postat dupa o ora pe forum...asa ca nu mai modoficati pozele ca nu tine..noi admini ce ziceti voi ca suntem nicte prosti nu??? asa ca dute frate si minte pe altu...
 
pONEYData: Sambata, 12 Decembrie 2009, 16:04 | Mesajul # 7
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
mai frate daca un admin iti spune sa dai pozele si tu nu le dai ai gratis un ban frumos.daca esti admin atunci trebuia sa sti asta.intrebare:de ce nu ai pus pozele cand ti-a scris mecla,si sunt sigur ca a scris de 5-8 sa dai pozele ca asa face el.si eu faceam la fel dar acum nu se mai poate cu jucatorii ca tine.mecla nu ii scoate frate banul,sa il scoata rcon daca vrea.....

rony si toby
 
nebunData: Sambata, 12 Decembrie 2009, 18:38 | Mesajul # 8
-Manager-
Grup: Manager
Mesaje: 189
Status: Offline
da poney pozele nu sunt modificate acuma faceti ce vreti cu el dar pozele nu sunt modificate am avut si eu cs din asta si imi aratau toate chestile alea


Considerat nebun, afemeiat, stricat, drogat,
M-ai etichetat reprezentant al subculturii…
Na, că ţi-a rămas puţin sloboz în colţu’ gurii...


Mesaj editat de nebun - Sambata, 12 Decembrie 2009, 18:38
 
[R]InnocenseData: Sambata, 12 Decembrie 2009, 19:43 | Mesajul # 9
Mini-Moderator
Grup: Moderator
Mesaje: 131
Status: Offline
da sunt cam ciudate in 2 nu e ceasul pe mijloc dar in una da !

Trebuie sa-ti asumi riscuri pentru a-ti indeplini visele.
 
pONEYData: Sambata, 12 Decembrie 2009, 22:07 | Mesajul # 10
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
eu vad ceasul in toate pozele.dar nu a raspuns la intrebarea de ce nu a dat pozele atunci.

rony si toby
 
mecla_2006Data: Duminica, 13 Decembrie 2009, 01:32 | Mesajul # 11
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
eu unu nu o sa iti scot banu ptr ca ti-am dat id de mi sa urat mie...
 
DotComData: Duminica, 13 Decembrie 2009, 13:43 | Mesajul # 12
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
1. INTELEGE CA NU AM CITIT CE AI SCRIS TU AM CITIT AIA CU "POSTEAZA POZELE PE FORUM" CA NU STAU LA MIEZU NOPTII SA ITI CITESC TIE BAZACONIILE , DE MOMENT CE AIA APARE AUTOMAT INSEAMNA CA POT SA POSTEZ POZELE SI PE FORUM
2. NU A DURAT IN NICIUN CAZ O ORA (DECAT DACA DUREAZA O ORA SA FACI UN CONT PE FORUMUL ASTA PENTRU CA ASTA E TOT CEEA CE AM FACUT IN PERIOADA DE PAUZA)
3. CHIAR CREZI CA E ASA SPECIAL SERVERUL ASTA CA SA IMI BAT CAPUL SA MODIFIC POZE IN PHOTOSHOP ? (SERIOS NU MERITA EFORTUL)
4. VAD CA TE LAUZI AIUREA CA NU AI FOST CAPABIL SA MA BANEZI (AM INTRAT AZI SI NU AM )
5. DEJA DEVINE ENERVANT ASA CA NU AI DECAT SA MA BANEZI SAU SA FACI CE VREI CA NU MAI DAU 2 LEI
6. DACA NU MA BANEZI ORICAND MA VEZI PE SERVER (NU JOC DECAT CU NICK-UL DOTCOM) ESTI INVITATUL MEU SA FACI POZE SI PROMIT CA O SA FIU MAI ATENT LA CERERILE TALE INDECENTE SI O SA ITI DAU CATE POZE VREI IN 30 DE SECUNDE PE MESSENGER SA VEZI CA TOATE ARATA LA FEL CA CELE DE MAI SUS
7. SERIOS ACUM , ATATEA MINTI STRALUCITE , CUNOSCATOARE DE CS SI NU STITI CE FACE GL_PICMIP 1.5 (DUPA CUM AM MAI ZIS O DATA) . tHE eNd
 
mecla_2006Data: Duminica, 13 Decembrie 2009, 14:49 | Mesajul # 13
-Membru-
Grup: Manager
Mesaje: 63
Status: Offline
dute ma dotcom tare ....ti lo fii scos careva asa ca nu te mai da tare...las ca te torn eu pe server amice
 
rconData: Duminica, 13 Decembrie 2009, 14:52 | Mesajul # 14
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
gl_picmip iti "curata" detaliile in cs mai exact nu mai vezi cs-ul "oglinda" si asta pentru a iti merge cu fps mai bun .........

 
yo_yoData: Luni, 14 Decembrie 2009, 15:34 | Mesajul # 15
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
parerea mea este sa dati pozele adminului respectiv ..atunci cind tile cere ...ce tot o lungim atita ...si sa nu iesi afara dupa servar .. si gata ....asta este o regula simpla ..ce nu intelegeti ....iarasi scoateti admini de vina ...ca voi sunteti aia cinstiti ..

cs
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » Unban please
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis