Rcon.Ucoz 22:40 - 15 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » UNBAN :(
UNBAN :(
dRzData: Duminica, 20 Decembrie 2009, 00:22 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
Player: dRz

Ip: 89.32.71.9

Cer debanare din motiv : Am luat ban pe nedrept , trebuia sa se faca poze sa vada adminul daca am ceva .

Optional: (comentariu) : Joc de ceva timp pe server si nu am jucat codat niciodata, nici aici nici pe alt server pentru ca nu sunt genul acela. Jur ca nu aveam nimic , trebuia sa-mi faca poze sa vada daca am ceva , am casti si plus de asta joc de ceva timp cs.. Daca se poate sa il scoateti va multumesc , chiar imi place site-ul si e singurul pe care joc momentat.. Multumesc wink R-x-ul cred ca mi-a dat ban.. Erau 2 admini pe server el si =Mecla= acum nu stiu..

Pozele sant: Poze nu am reusit sa fac pentru ca nu stiam ca o sa primesc ban :|

Am cautat poze si nu am absolut nimic ! Mi-a dat ban pur si simplu fara niciun motiv :| Nu stiu sigur daca el , mai era si Naikon , presupun ca el. Va rog frumos sa-mi scoateti si mie banul . Multumesc !

Mesaj editat de dRz - Duminica, 20 Decembrie 2009, 00:27
 
rconData: Duminica, 20 Decembrie 2009, 02:00 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
mai cauta pozele .... le gasesti in folder "cstrike" din folderul principal al jocului te asigur!

 
yo_yoData: Duminica, 20 Decembrie 2009, 13:15 | Mesajul # 3
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
ha ha ha daca tisau facut poze dale frate ..nu incercati cu vrajeala ca nu mere

cs
 
dRzData: Duminica, 20 Decembrie 2009, 16:11 | Mesajul # 4
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
Gata frate , deci pe bune aseara ori era tarziu si nu le vedeam , ori nu am cautat unde trebuie .

Uitati aici pozele :

Atasare: 9613166.bmp (2.25 Mb) · 0847304.bmp (2.25 Mb)
 
pONEYData: Duminica, 20 Decembrie 2009, 22:16 | Mesajul # 5
Mini-Moderator
Grup: Membru
Mesaje: 180
Status: Offline
drz la noi se joaca doar cu counter original faca toate kakaturile de schinuri si alte variante cum ai tu.mai bine trage de la noi counterul original si apoi cred ca nu vei mai avea probleme.pana atunci numai bine..

rony si toby
 
dRzData: Duminica, 20 Decembrie 2009, 22:22 | Mesajul # 6
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
Ce vina are counter`ul frate?? Nu inteleg pe bune , in poze se vede clar ca nu am niciun fel de cod ! Nu am jucat niciodata codat pe niciun server !
 
rconData: Duminica, 20 Decembrie 2009, 22:54 | Mesajul # 7
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
deci hai sa nu mai fim altii cu 2 perechi de coae !!!!! angry si altii mai prosti ! daca vrei bine daca nu iara bine ....
Sant regulile scrise foarte clare la intrare pe server si aici pe site sus in dreapta "reguli jucatori" !!!


 
dRzData: Luni, 21 Decembrie 2009, 19:26 | Mesajul # 8
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 4
Status: Offline
Astazi mi-am cumparat STEAM , se poate scoate banu-ul acum ? Ca am counter normal smile
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » UNBAN :(
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis