Rcon.Ucoz 02:37 - 15 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » unban (cerere de unban)
unban
kartush45Data: Sambata, 26 Decembrie 2009, 13:46 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 1
Status: Offline
am lua distroy da nu stiu de ce....aveam nikul carbon...pozele sunt astea...as vrea unban daca se poate... :'(...ip-ul e 188.210.80.147
Atasare: ka_cspool20001.bmp (1.37 Mb) · ka_cspool20000.bmp (1.37 Mb)


mama

Mesaj editat de kartush45 - Sambata, 26 Decembrie 2009, 21:42
 
yo_yoData: Sambata, 26 Decembrie 2009, 19:08 | Mesajul # 2
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
ma carbon vezi in consolo ce admin tia dat ban ...si inca ceva adreseazate respectivului ..si sa ascultam ce are de zis ..cred ca nu ai luat ban de geaba si destroy

cs
 
rconData: Sambata, 26 Decembrie 2009, 20:01 | Mesajul # 3
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
1 - la comanda "destroy" se fac automat 2 poze ...
2 - Destroy-ul dat este de mine din cate stiu Motiv: iti cam place sa joci parsiveste (adica sa dai pe la spate pe hartile care se joaca doar cu Lame) ! cu toate k m-am repetat de nu stiu cate ori cu mesaj in chat sa nu mai dati pe la spate !!! si sa va asteptati randul !!!!
3 - chiar nu ma intereseaza de cei care nu respecta anumite reguli !!! vreti sa pareti "smecheri" sa dati pe la spate sau sa veniti k oile cate 7 pe 1 singur .. asta e va meritati din plin pedepsele !!! angry


 
yo_yoData: Sambata, 26 Decembrie 2009, 23:45 | Mesajul # 4
Mini-Manager
Grup: Manager
Mesaje: 140
Status: Offline
na ma nea carboane .. ca ai aflat si motivu

cs
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » unban (cerere de unban)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis