Rcon.Ucoz 16:43 - 28 Martie 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » reabilitare (cerere unban)
reabilitare
L3golasData: Sambata, 01 Mai 2010, 21:19 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 8
Status: Offline
L3golas
89.33.72.8
fara rost
fara comentarii...nu au sens
www.fileshare.ro/4737099780.12


Niciodata nu poti stii care e adevarul!!! e mai presus decat orice!!
 
rconData: Duminica, 02 Mai 2010, 00:05 | Mesajul # 2
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
mai baiatule nu mai incerca sa faci arma din pistol cu apa !!
AIM-ul nu iese in nici o POZA !!!!! ..... lasa apa sa curga pe teava asa cum trebuie !


 
2pac_on_fireData: Duminica, 02 Mai 2010, 11:32 | Mesajul # 3
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 146
Status: Offline
Din poza nu iti dai seama cine stie ce.....nu cred ca avea coade.

"I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck."
 
rconData: Duminica, 02 Mai 2010, 13:49 | Mesajul # 4
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
deci chiar nu mai vreau sa aud nimik ! eu am stat spectator pe el si stiu foarte clar cum i facea tinta !! angry

 
L3golasData: Luni, 03 Mai 2010, 13:15 | Mesajul # 5
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 8
Status: Offline
din cate stiam eu aim-ul chiar se vede pentru ca tinta sare singura( spun asta pentru ca acum vreo 2 ani am avut server clasic cu cativa prieteni si chiar ne-am lovit de playeri care jucau codati), apoi daca in poza nu se vede nimic asta inseamna ca intradevar nu era nimic.....si la arma aia incerca sa tii tinta pusa si sa tragi cu ea sa vezi chiar tu cum face tinta....oricum e cam a treia oara cand ma acuzi ca as juca cu coduri si a 2 oara cand imi dai destroy si ban....nu tin neaaparat sa iti demonstrez ca nu am jucat codat pentru ca daca tu crezi asta:( si normal ar trebui daca ai fi corect sa demonstrezi tu ca eram codat..nu doar din vorbe)..pana la urma e serverul tau si il administrezi cum crezi tu mai bine....dar din cei cu care am jucat si marefer si la admini si la jucatori nu m-a mai acuzat nimeni ca as fi codat...lui yo_yo i s-a parut odata ..mi-a facut poze si a vazut ca e ok....
apoi eu am vorbit consider eu in limitele bunului simt..de aceea normal ar fi sa mi se vorbeasca la fel...repet am 33 de ani si la anii astia nu cred ca mai am nevoie de coduri..mai ales ca a juca cs e o placere pentru mine..si indiferent de anumite chestii care mi-s-au intamplat aici serverul si majoritatea jucatorilor chiar imi placeau si imi plac dealtfel
asa ca daca tu intradevar sustii ca as fi jucat codat ..demonstreaza....in rest alte comentarii si polemici chiar nu au rost..eu repet inca o data si sustin faptul ca nu am jucat cu coduri niciodata pentru ca ele strica placerea si frumusetea specifica a cs-ului.....
acum daca tu vrei sa scoti banul...tu hotarasti ...si in general nu doar raportat la cs....tine minte ca daca vrei sa te respecte altii respecta-i si tu pe ei si asa te vei respecta in primul rand pe tine ca persoana
in rest urez celor care vor citi acest post mult noroc si sa aveti o viata cat mai frumoasa si lina de bucurii
iar tie R in principal sa nu te mai lasi furat de emotiile momentului...si sa ai grija de serverul asta pentru ca e pacat ca de un lucru frumos si bine facut sa se aleaga praful...bafta si mult succes


Niciodata nu poti stii care e adevarul!!! e mai presus decat orice!!
 
rconData: Luni, 03 Mai 2010, 22:55 | Mesajul # 6
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
...crezi k ma "emotionez" cumva referitor la varsta ?? ! <_< ... am si eu o varsta si nu de 16-25 de ani ci mai mult ....
parerea mea e k tu sustii cu foc k ar trebui sa se vada aim-ul in poze ... TE ASIGUR din toate punctele de vedere k NU O SA SE VADA NICIODATA aim-ul in nici o poza , decat intr-un Demo daca vrei iti pot demonstra ... cum ?? simplu imi bag eu coade (cu toate k nu prea imi merge sa le bag , si nici nu le suport) dar o sa ma chinui , iar tie iti dau admin pt momntul respectiv pentru a imi face poze cate vrei si o sa te convingi k nu o sa vezi nimik legat de aim "nici barim ceea ce crezi tu sau altii referitor la :distanta .. sau alte semne" , si asta dintr-un simplu fapt k poti seta foarte usor aim-ul + norecoil in asa fel incat deabi sa se observe , si asta numai daca sta cineva foarte atent pe tine k spectator.
Imi pare rau pt ceea ce crezi tu sau altii despre mine , dar eu unul ma stiu pe mine k joc cs in stil original (adika cs-ul NEMODIFICAT , sau alte rahaturi prin el !!).


 
L3golasData: Marti, 04 Mai 2010, 13:46 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 8
Status: Offline
nu vreau sa te emotionez in nici un caz....poate daca ai fi fost de alt gen...sa zicem....si daca tu sustii ca aimul se poate vedea doar in demo atunci daca erai asa sigur de ce nu mi-ai facut demo????? nu era normal asa???? .....si asa cum tu esti sigur de tine ca joci fara coduri si fara cs modificat asa sunt si eu de mine....daca altii cred altceva ..problema lor....iar daca ai mai mult de 25 de ani ar fi trebuit ,sincer sa reactionezi un pic mai matur...
.....oricum multa bafta tuturor,inclusiv tie chiar daca sustii ceea ce sustii.....si ti-am mai spus cand mai intri la joc si ajungi la arma aia,dai tinta pe modul 2 de apropiere si trage foc continuu sa vezi cum face tinta....si apoi sa imi spui...


Niciodata nu poti stii care e adevarul!!! e mai presus decat orice!!
 
piedoneData: Marti, 04 Mai 2010, 21:08 | Mesajul # 8
Mini-Manager
Grup: Membru
Mesaje: 126
Status: Offline
in primul rand tin sa spun ca tu legolas deja incepi sa aberezi ........niciodata si niciodata in poze nu se va vedea ca ai aim...asta ti-o spun pt ca joc de cand a aparut prima data cs....cred ca nu stiai nici cu ce se mananca cand a aparut...asa ca las-o mai moale si in al doilea rand atat timp cat cineva detine acest server si a considerat ca tu joci cu aim e bine ca te-a penalizat .....nu are de ce sa-ti fi facut demo....acest lucru este valabil pt admini in caz ca exista reclamatii dar pt administratori e treaba lor ce fac ...asa ca go go go si joaca in alta parte cu coduri AICI NU ESTE PERMIS

UNI OAMENI AU DREPTU SA FIE PROSTI DAR UNI ABUZEAZA DE ACEST PRIVILEGIU :))
 
L3golasData: Miercuri, 05 Mai 2010, 15:30 | Mesajul # 9
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 8
Status: Offline
in primul rand"domnul piedone" la cum joci nu ai in nici un caz cum sa joci de cand a aparut cs-ul.....una la mana....
in al doilea rand eu consider ca daca era sigur ca sunt codat trebua facut demo pentru a fi corect si pentru a spulbera orice banuiala de subiectivism
in al treilea rand nu e treaba ta daca eu discut cu R pe marginea acestui subiect pentru ca nu esti tu cel caruia i s-a parut suspect ceva la mine si mai ales ca in momentul ala nu erai pe server...cum de altfel desi ai admin nu prea te-am mai vazut deloc in ultimul timp desi se presupune ca voi adminii ar trebui sa aveti grija de server nu sa aveti admin doar ca sa te folosesti de el o data la o saptamana 2
si in al patrulea rand tara asta e plina de pupatori in partile dorsale....asa ca nu mai le ingrosa tu randurile si nu mai comenta intr-o problema care sincer nu te priveste
spun asta pentru ca ceea ce am discutat mai sus ma priveste numai pe mine si pe R..atat....puteai in cel mai fericit caz sa iti spui parerea daca eu joc cu coduri sau am jucat vreodata sau daca macar ti s-a parut asta....asa cum la alti playeri s-a comentat pe baza pozelor sau a demo-ului asta se putea face si in cazul meu din partea ta..in rest ....................

Added (05-Mai-2010, 4:30 PM)
---------------------------------------------
si dupa cum spui tu in loc de reguli ar trebui atunci cand intri pe server sa scrie mare: "aici jucati cat puteti ,doar pana ce i se va pune pata cuiva pe voi si va va da ban"...pai daca ar fi asa atunci de ce nu faceti serverul privat sa jucati doar voi adminii???? inteleg ca este serverul gestionat de R inteleg ca se plateste pentru el...inteleg ca orice on poate gresi..inteleg ca se poate interptreta ceva gressit ..dar nu inteleg de ce e nevoie ca cineva indiferent de ceea ce este real si just sa actioneze eronat...asa ca domnul piedone te-as ruga sa nu interpretezi gresit ceea ce am spus si sa incerci sa iti spui parerea atunci cand cineva se leaga de tine...mai ales ca eu nu i-am facut reclamatie lui R...sectiunea de reclamatii e in alta parte a forumului...eu doar am facut ceea ce regulile serverului au cerut


Niciodata nu poti stii care e adevarul!!! e mai presus decat orice!!
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Cereri UnBan (Poze) - Rcon.no-ip.org » reabilitare (cerere unban)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis