Rcon.Ucoz 17:38 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Imbunatatir server
Imbunatatir server
ZeroCoolData: Miercuri, 19 Noiembrie 2008, 01:59 | Mesajul # 1
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
Salut tuturor.. am aflat de srv din greseala ce e drept, dar imi place am mai jucat pe srv de GG dar acolo bagau doar harti mici care nu prea aveai timp sa reactionezi ca erai deja mort :|

Dar la srv vostru mai este putin de lucrat..
Spre ex.. sa apara sus acolo scris frumos.

Leader "x" arma "y"
Si de ex. la schimbarea armelor.. ai usp, sa apara undeva jos scris "Victime (0/5) ... omori una sa apara (1/5)
Si tot la arme... cum ai facut "sarcina respectiva" de a omora acel numar de victime sa se schimbe automat in urmatoarea sa nu mai astepti sa mori..
Eu de ex in seara asta am facut 17-0 .. numai cu usp`ul.. era in d2_long... :| unii erau deja la awp ca se lasau sa moara..
Si pt. Dumnezeu scoateti hartile de surf si bomba sa nu mai poata fi "plantata" nivel triplu surprised daca ala e la ante-penultima arma sau penultima castiga direct smile
Am vrut sa pun si pool dar sa fiu al naibii daca aum gasit cum
Stiu ca`s nou pe forum si in joc, dar vreau sa ajut imi place mult srv !
Numai bine ... Bafta tuturor, si sper sa luati in considerare topicul


Mess With The Best
Die Like The Rest


Mesaj editat de ZeroCool - Miercuri, 19 Noiembrie 2008, 02:17
 
WolfyData: Miercuri, 19 Noiembrie 2008, 09:35 | Mesajul # 2
Grup: Şterse





zero cool seara serverul este normal si ziua este gungame :)Si totusi nu ne zici TU ce sa facem
 
ZeroCoolData: Miercuri, 19 Noiembrie 2008, 14:41 | Mesajul # 3
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
Stii nu tre` sa sari in sus ars asa ca nu te`am injurat de maica-ta... eu vreau doar sa ajut un pic srv cu niste idei... daca nu va convine sa primiti sfaturi/idei de la playeri la ce dreaq ati mai deschis forumul :|
era noapte cand eu ma jucam si era GG.. numa ca se schimbi arma cand mureai :|


Mess With The Best
Die Like The Rest
 
WolfyData: Miercuri, 19 Noiembrie 2008, 18:29 | Mesajul # 4
Grup: Şterse





[ Inbox(38) | Sent(38) | Send PM | My profile ]
vai m`ai spart (ZeroCool) Today
bai nu tre` sa sari de cur ars in sus... eu incerc sa ajut srv si tu ma iei la 13-14 pe aici.. vb mai frumos in plm ca nu am facut aman2 armata :|
vezi cum vb si invata sa asculti un om...

Lol am vorbit urat?Ce sa insemne asta?Da mi sa parut mesaju tau un pic ca un ordin da ma scuzi dak am gresit dry totusi nu te pune rau cu mn.Nu ca tiar fi frika de mine dar mereu pot sa te gasesc cu ceva neinregula

 
rconData: Miercuri, 19 Noiembrie 2008, 18:59 | Mesajul # 5
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
ZeroCool o sa vedem ce vom putea face cu atentia ta Multumim ...un singur lucru are un pik de dreptate si w0lfy cand a zis k i se pare k parca ar fi un ordin ceva de genu tongue dar asta nu e o problema smile

 
WolfyData: Miercuri, 19 Noiembrie 2008, 19:02 | Mesajul # 6
Grup: Şterse





biggrin
 
ZeroCoolData: Miercuri, 19 Noiembrie 2008, 23:20 | Mesajul # 7
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 3
Status: Offline
poftim imi cer scuze poate am formulat si eu gresit nu zic ca nu oi fi gresit dar si el mi`a cam taiat avantu sa zicem asa cu cuv. astea
Quote
Si totusi nu ne zici TU ce sa facem

E urat sa trb neaparat sa mori ca sa schimbe arma.. si nici nu stii cate victime tre` sa omori cu arma respectiva...
si hartile de surf sunt putin urat ca, pici in cusca aia si aia din baza te ard.. smile


Mess With The Best
Die Like The Rest
 
WolfyData: Joi, 20 Noiembrie 2008, 08:22 | Mesajul # 8
Grup: Şterse





dry
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Imbunatatir server
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis