Rcon.Ucoz 07:29 - 08 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Oana18 (ce decizie)
Oana18
rconData: Marti, 16 Decembrie 2008, 22:45 | Mesajul # 16
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
o sa fac cand o sa fac ... pana atunci luati un headshot biggrin

sincer nu mai stiu exact ce sa fac cu serverul dar presupun k deocamdata merge si asa (seara oleac de normal mai ales pe hartile mari wink )


 
NaikonData: Miercuri, 17 Decembrie 2008, 01:12 | Mesajul # 17
Super=Manager
Grup: Moderator
Mesaje: 92
Status: Offline
Corect tre sa faci ceva... asa nu se mai poate =)) io fac si dimineata si seara ..ce e drept cam moale da asta e :)) ...am glumit... trebuie analizata problema si cred ca dupa sarbatori cel tarziu... se va lua o hotarare...

 
ScorpionData: Miercuri, 17 Decembrie 2008, 10:03 | Mesajul # 18
Mini-Moderator
Grup: Manager
Mesaje: 336
Status: Offline
biggrin ii bn
booze


i love my people :))))))
 
WolfyData: Miercuri, 17 Decembrie 2008, 18:39 | Mesajul # 19
Grup: Şterse





dry surprised
 
CiTa_ZaPacItAData: Sambata, 24 Ianuarie 2009, 17:53 | Mesajul # 20
Super=Manager
Grup: Membru
Mesaje: 202
Status: Offline
nu merge chestia cu ziua gungame si seara normal...ori il lasi normal ori il lasi gungame.... da mai bn gungame k normale sunt cu miile ....gungame cateva:D biggrin si are si succes k e full mai tot timpu

Nu beau, NU fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie
 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » Oana18 (ce decizie)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis