Rcon.Ucoz 17:39 - 19 Mai 2024
 

 

 





















 

..::R.c.o.n::.. GunGame Server
Bine aţi venit Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » idee Nominalizare harti !
idee Nominalizare harti !
1NoViC3Data: Joi, 16 Aprilie 2009, 18:21 | Mesajul # 16
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
Nu stiu cum e cu scriptueile astea ptr harti, dar ceva trebuie facut ptr ca se joaca aproape numai aceleasi harti (si stiu ce zic intrucit joc zilnic biggrin )..iar mape precum 2rooms2elev, 2rooms_grenades, as_oilrig, awp_bucuresti, awp_metro, gg_Unreal-Tournamentb0red_fly_test4, cs_zeppelin si multe altele nu le-am mai vazut de cca 1-2 saptamini. (cel putin metro cred ca n-a mai fost de 1 luna)
Ar trebui regindit sistemul de vot astfel incit o harta jucata sa nu mai reintre la vot ori pina nu se epuizeaza tota plansele sau un timp dat.

Added (2009-04-16, 7:21 Pm)
---------------------------------------------
up...poate mai citeste cineva treadul asta si se iau masuri intrucit devine enervant ca la 10-15 min sa joci din nou aceeasi harta. Parerea me e ca multi NICI NU SE UITA CIND ALEG HARTA..fiind ca sunt in timpul jocului si apasa la intimplare ..de obicei pe 1 sau 2. De ex eu gg_zeppelin sau oilrig nu le-am mai vazut de 2 luni.
PS scuze ptr double post ..


hello !!
 
rconData: Joi, 16 Aprilie 2009, 19:42 | Mesajul # 17
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Tati ! harti nu se pot baga decat 20 maxim deoarece daca sant mai multe in lista nu le mai i-a serveru pe toate in considerare iar hartile care zici tu le-am scos scoase raman ! ... si apropo daca majoritatea voteaza din nou aceeasi harta care ati jucat-o in urma cu 10-15 minute asta e nu e de vina nimeni decat Voi ! k alegeti aiurea angry

 
Prof_JuDoKData: Vineri, 17 Aprilie 2009, 09:28 | Mesajul # 18
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 460
Status: Offline
are dreptate RCON dry nu e vina nimanui k voi votati anapoda , cred k votati d frica =)))

☻/
/▌
/ \

 
BsDData: Vineri, 17 Aprilie 2009, 18:12 | Mesajul # 19
Mini-Membru
Grup: Membru
Mesaje: 9
Status: Offline
faina faza...am jucat si eu pe sv...alea 2 zise de el:)...si inca mai merg...
si e super faza cu nominate:)...."/vote" in cazul asta:)
 
1NoViC3Data: Vineri, 17 Aprilie 2009, 20:08 | Mesajul # 20
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
ok X-ule..nu stiam faza cu cele 20 de harti. In regula. Propun atunci ca macar 5 harti sa se schimbe in fiecare zi.
PS..evident ca nu e vina nimanui ca voteaza lumea aiurea.


hello !!
 
rconData: Vineri, 17 Aprilie 2009, 20:11 | Mesajul # 21
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
bai imi place gandirea ta dar te-ai intrebat prin cati pasi trebuie sa treci k sa faci schimbari de harti ?? ... vb asa fara rost ..

 
1NoViC3Data: Vineri, 17 Aprilie 2009, 22:49 | Mesajul # 22
Super-Membru
Grup: Manager
Mesaje: 93
Status: Offline
Quote
bai imi place gandirea ta dar te-ai intrebat prin cati pasi trebuie sa treci k sa faci schimbari de harti ?? ... vb asa fara rost ..

Nu stiu ce presupune munca in a sustine un server de cs. Scuze..sunt novice in ale cs-ului.
anyway..era doar o parere..nu tre sa te superi smile

PS. oricum..meriti toate felicitarile ptr modul in care arata si e intretinut serverul asta Keep it up. !


hello !!
 
rconData: Vineri, 17 Aprilie 2009, 22:52 | Mesajul # 23
Administrator
Grup: (*-=Administrator=-*)
Mesaje: 1123
Status: Offline
Mersi , nu m-am suparat doar am spus-o un pic mai accentuat smile

 
Forum » Forum Server ..::R.c.o.n::..[GunGame] - Rcon.no-ip.org » Discutii legate de Server - Rcon.no-ip.org » idee Nominalizare harti !
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright Rcon.Ucoz © 2024
Taguri:
rcon.ucoz, pluginuri cs, mp3 muzica, cfg cs, maps cs, download, videoclipuri, plugin cs, lista servere cs games, jocuri, Lista Huburi DC++ Romanesti, Download Filme noi gratis, descarca filme gratis